המלצות
כאן תוכלו למצוא כתבות בנושאים שונים המלצות וטיפים לחיים יותר טובים.
אולי יעניין אתכם גם :
שירותי סיעוד לקשישים
קשישים הבוחרים להישאר בבית זקוקים לטיפול סיעודי מקיף. הטיפול ניתן על ידי אנשי מקצוע מוסמכים עם רישיון.
לקריאה
אפליקציות לגיל השלישי
במדינת ישראל חיים כיום יותר מ-800 אלף קשישים (הכוונה היא למבוגרים מעל גיל 65) וקצב הגידול של אוכלוסיית הגיל השלישי עומד על 2% לשנה. לאור זאת, אין זה פלא שקיימת תעשייה משגשגת של מוצרים המתאימים באופן מיוחד עבור בני גיל הזהב. במאמר שלפניכם נדון באחד התחומים המתפתחים במהירות הרבה ביותר בתעשייה זו, וכפי שכבר הסגירה אותנו הכותרת, הכוונה היא לאפליקציות לגיל השלישי.
לקריאה
שילוט הכוונה בבתי אבות – למה זה טוב?
כאשר אדם קרוב לנו נכנס לבית אבות אנחנו רוצים שבית האבות יהיה בשבילו מקום נעים וחם.
לקריאה
בעיית חשמל בבית? אל תעשו זאת בעצמכם!
נכון, זה לא קשור לגיל, שכן בכל גיל אל לנו לטפל בבעיות חשמל בעצמנו, אך בוודאי שבהיותנו לעיתים מרוחקים מן הילדים וללא סיוע צמוד במקרה חירום, חלילה, ברור כי הדבר הכי נכון הוא להזמין חשמלאי מקצועי ולא לסמוך על המזל הטוב.
לקריאה
תריסים חשמליים לחיים יותר קלים
שלא כמו באירופה או בארצות הברית, מותקנים בישראל תריסים כמעט בכל בית ורוב התריסים בבתים הם תריסי גלילה, כלומר תריסים הנפתחים ונסגרים באופן ידני. קיים סוג אחר המצוי הרבה פחות שנקרא תריסים חשמליים.
לקריאה
חמישה דברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים אינסטלטור
במידה ואתם זקוקים לטיפול מקצועי בצנרת, ברור שאתם תרצו ליצור קשר עם אינסטלטור שיגיע ותוך זמן קצר יטפל בבעיה
לקריאה
טיפול באמצעות בעלי חיים לגיל השלישי
גיל הזהב הוא הזדמנות מצוינת להצטרף למסלולי טיפול המבוססים על מפגשים עם בעלי חיים. במאמר הבא נסביר כיצד מתנהל טיפול מן הסוג הזה ונמנה את מאפייניו
לקריאה
מהוי ייפוי כח נוטריוני ומתי נהוג להשתמש בו?
ייפוי כח נוטריוני מאפשר לקשישים ובני גיל הזהב להעביר ליקיריהם את הזכויות לביצוע פעולות משפטיות. במאמר הבא נסביר על סוגים שונים של ייפוי כוח ונבין מהו ייפוי כח בלתי מוגבל
לקריאה
גלאי עשן בבית וחשיבותם בגיל הזהב
ישנם מוצרים שונים לבית אשר ניתן לדון בדבר נחיצותם, אך בכל הקשור לנחיצותן של מערכות לגילוי אש ועשן בבית אין עוררין. קל וחומר כאשר מדובר על אוכלוסיית גיל הזהב אשר באופן טבעי סובלת ממגבלות אשר עשויות לחשוף אותה בפני איום ממשי לפגיעה במצבי שריפה. גלאי עשן הינם מכשירים קטנים למדי אשר כמעט ואינם נראים, אך יחד עם זאת, יש בכוחם להציל חיים.
לקריאה
התאמת מבנים ניידים לדיור מוגן
מהו דיור מוגן? דיור מוגן כולל בתוכו כיום, מבני מגורים אשר מעניקים שירותי דיור ובמקרים שונים גם הזנה וסיעוד לגיל השלישי, לבעלי מוגבלות פיזית, נפשית והתפתחותיות.
לקריאה
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.