forums

מימון לרכישת קלנועית

בישראל ניתן לקבל מימון לרכישת קלנועית מכמה גופים
 
מימון לרכישת קלנועית
 מימון לרכישת קולנועית ניתן לקבל משלושה גופים, לפי הקשר: ממשרד הביטחון - אגף השיקום, מממשלת גרמניה, הקרן לרווחת נפגעי שואה בישראל. גובה ההשתתפות במימון רכישת הקולנועית, שונה מגוף לגוף, וקבלתו מותנית בעמידה בקריטריונים שמציב כל גוף.

משרד הביטחון אגף השיקום:

מחלקת משפחות באגף השיקום מטפלת באלמנות, בהורים שכולים, ובנכים עד 50%. המחלקה אינה רוכשת קולנועיות, אלא משלמת לאחר הרכישה כנגד הצגת חשבונית. האישור מותנה בהצגת מסמכים רפואיים שמאשרים קושי בהליכה. כל אחד מבני זוג זכאי לקולנועית בתנאי שאיננו מחזיק ברכב. ברכישת קולנועית עם מושב רחב עבור שני נוסעים יוחזר סכום בגובה 16,000 שקל. אם לאחד מבני הזוג יש רכב, יהיה רק בן הזוג השני זכאי להחזר עבור הקולנועית. ניתן לממש את הזכאות אחת לחמש שנים.

ממשלת גרמניה:

ממשלת גרמניה מממנת רכישת קולנועית לאנשים שמקבלים רנטה חודשית בגין נזק בריאותי שנגרם להם בזמן המלחמה, וגורם להם היום מגבלה בניידות. מחלקת הפיצויים של התק"ם היא אחד הגופים המטפלים בפניות של אנשים אלה. הטיפול בפניה אורך נמשך כשישה חודשים. לאחר ארבעה חודשים מתקבל האישור לרכישת הקולנועית והכסף משולם כנד הצגת החשבונית לאחר חודשיים נוספים. המימון של ממשלת גרמניה הוא מימון מלא.

הקרן לרווחת נפגעי שואה בישראל:

מסייעת לנפגעי השואה במספר תחומים וביניהם גם רכישת ציוד רפואי ושיקומי. הקולנועית נכללת תחת הגדרה זו. הקרן לרווחה לנפגעי השואה מעניקה לניצולי השואה נזקקים, סיוע כולל החזר כספי עד 4000 בשנתיים. משך הטיפול כשישה חודשים והכסף ניתן כנגד הצגת חשבונית מקור. לפרטים נוספים: מרכז השירות של הקרן, טלפון 03-6090866 בין השעות 8.00 עד 16.00 בימי א' עד ה', או באתר האינטרנט www.k-shoa.org .

 

  
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
1.  קלנועית ראש העין
קלנועית קונים רק בראש העין וולפסון 27 ראש העין 03-9014771 050-8488119 www.kalnoam.co.il
www.kalnoam.co.il (14.12.09)
אולי יעניין אתכם גם :
עובדות ניקיון מטעם ביטוח לאומי בגיל השלישי
כולנו אוהבים לחיות בסביבה נעימה, נקייה ומטופחת, ואנחנו גם מקפידים לנקות ולסדר את הבית עד כמה שאפשר. עם זאת, בגילאים מבוגרים יותר מדובר באתגר של ממש, לפחות בהיבט הפיזי.
לקריאה
הוצאת תעודת אזרח ותיק
רבים אינם יודעים מה הן הזכויות הניתנות להם בהגיעם לגיל הפרישה. זכויות אלו ניתנות ליישום בקלות באמצעות שימוש בתעודת אזרח ותיק. במאמר הבא נפרט מה היא תעודה זו, מה הן הזכויות אשר היא מקנה והיכן מנפיקים אותה.
לקריאה
החזר מס במספר דקות
הגיע הזמו שכולנו נתחיל לחשוש פחות מרשויות המס, מאחר שלא תמיד הם אלו שגובים את התשלום.
לקריאה
יום מכירות לאזרחים ותיקים ב – 9.6.2015
רשת אופטיקה הלפרין ומועדון ותיקים ונהנים יוזמים יום מכירות לאזרחים ותיקים
לקריאה
כיצד לעשות תכנון פיננסי נכון לגיל השלישי?
תכנון פיננסי טוב יכול לפתור ולמנוע המון כאבי ראש בעתיד. אמנם הדבר נראה מרוחק, אבל ככל שתדאגו לכך מוקדם יותר, תסדרו לעצמכם את העתיד באופן איכותי וטוב יותר – כמובן שעל בסיס חקירה ובחירת התכנית הטובה ביותר עבורכם באופן פרטני.
לקריאה
היכן ניתן לרכוש מכשירי שמיעה בעלי תו תקן?
אחד מכל עשרה ישראלים סובל מלקות שמיעה, מתוכם שני אחוזים מרכיבים מכשירי שמיעה. מדובר במספרים לא נמוכים,
לקריאה
הסכם המורים יפגע בגמלאים
חשש בארגונים החברתיים כי ההסדר שהתגבש עם המורים העל יסודיים כולל פגיעה במורים שיצאו לגמלאות
לקריאה
הרפורמות פוגעות משמעותית בפנסיונרים
גזירות משמעותיות ורבות בתחום החיסכון פנסיוני והטבות המס
לקריאה
גמלה חודשית לאומנים הקשישים
משרד הגמלאים בעזרת האומנים הקשישים
לקריאה
פטור ממס שבח
עצות מעורכת דין לגבי פטור ממס שבח לקשישים, במכירת דירה כדי לרכוש זכות בבית אבות או בדיור מוגן.
לקריאה
 
1 2
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.