forums

המזרונים הטובים ביותר לבעיות בגב

בעיות גב הינן שכיחות בקרב האוכלוסייה ובכל הגילאים. מי שסובל מבעיות אלו, יודע עד כמה קשה היא השינה בלילות ועוד יותר מכך, הקימה בבוקר שהופכת להיות בלתי נסבלת עם כאבים נוראיים שאף מורגשים לאורך כל היום.
 
המזרונים הטובים ביותר לבעיות בגב
הדרך הטובה ביותר להקל על עצמכם, לישון הרבה יותר טוב ולא לקום עם כאבי גב איומים היא באמצעות רכישה של מזרן שינה איכותי. ובמילים אחרות, מזרונים אורתופדיים- המזרונים הטובים ביותר למניעת בעיות בגב.

 

 

סוגי מזרונים אורתופדיים


קיימים בשוק סוגים שונים של מזרונים אך חשוב מאוד להבין כי רק מזרונים אורתופדיים יכולים למנוע את הופעת כאבי הגב המטרידים. מזרונים אלו מיוצרים באופן מושכל ובטכנולוגיות מתקדמות של חומרים שנועדו לאפשר לכם שינה נוחה ובריאה. ביניהם ניתן לציין:
 

  • קפיצים – לקפיצים יכולת פנטסטית שמאפשרת להם להתכווץ באורך כתוצאה מהפעלת משקל ולחזור לצורתם המקורית לאחר מכן. הקפיצים מגיבים למשקל השוכב מעליהם ומתאימים את צורת המזרן כולו לפי פיזור הלחצים. ניתן למצוא מזרונים עם מערכות של קפיצים מבודדים, שכל קפיץ ארוז ומתפקד בנפרד, או כאלה עם מערכות של קפיצים שמחוברים ביניהם. המערכות המבודדות איכותיות יותר אך יש לציין כי החיבור הטורי בין הקפיצים המחוברים הופך אותם לעמידים יותר לאורך זמן.
 

  • חומרים מתקדמים – ישנם חומרים שיודעים לשנות את צורתם כתוצאה מהפעלת משקל על גביהם ולחזור תמיד לצורתם המקורית. שני חומרים כאלו לדוגמא הם הלטקס והויסקו האלסטי. מזרונים אלו טובים ביותר לבעיות גב שכן פיזור המשקל בהם הוא אחיד, ומקל במידה משמעותית על הלחצים במקומות הבעייתיים.
 

 

דרגת קשיחות המזרון

לא כל מה שקשיח יותר נחשב לאיכותי יותר בעולם המזרנים. למעשה, בבעיות גב חשוב מאוד לבחור במזרון קשיח למחצה על מנת שלא יופעל לחץ רב מדי על החוליות. ניתן לחלופין לבחור במזרון קשה שכולל שכבת נוחות עבה מויסקו, לטקס או כותנה וע"י כך לחוש מגע רך מבלי להשתמש במזרן בעל דרגת קשיחות נמוכה מדי, דבר שעשוי לכשעצמו לגרום ללחץ על הסחוסים בגב.

 

בשורה התחתונה על תתפשרו על איכות המזרון שאתם עתידים לרכוש, שינה טובה ואיכותית הינה מרכיב מרכזי לאיכות חיים ובריאות. בבריאות מוטב לא להמר. רכשו מזרון איכותי שישרת אתכם נאמנה שנים רבות.

 

 

שתהיה לכם שינה נוחה ובריאה! 
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
ייבוא אישי של תרופות מצילות חיים
תרופות אינן משמשות אותנו רק בעת קירור קל, כאב ראש או צינון. לעיתים התרופות הן הדרך היחידה שלנו להישאר בחיים. אך מה עושים כשהתרופות הדרושות אינן זמינות לרכישה בארץ? כאן שיטת הייבוא האישי נלחצת לעזרתנו ומאפשרת לנו להזמין ארצה תרופות מצילות חיים במחירים שפויים ואף זולים יותר.
לקריאה
חקירות אישות בגיל השלישי
אנשים רבים בני הגיל השלישי מעוניינים להתגרש, או חושדים בהצטרפותה של צלע שלישית למערכת היחסים שלהם. במאמר הבא נפרט כל מה שאתם צריכים לדעת בטרם ביצוע חקירות אישות בגיל השלישי.
לקריאה
כיצד הטכנולוגיה מקלה על החיים בגיל השלישי?
רובנו יודעים כי בהלוך הזמן, החיים עלולים שלא להקל עלינו כלל, בדגש על בהגיעו של האדם לגיל השלישי.
לקריאה
תחושת בדידות מוגברת בקשישים
קשישים שסובלים מירידה בשמיעה, בראייה או מבעיות הליכה ושיווי משקל מדווחים על תחושת בדידות מוגברת
לקריאה
המזרונים הטובים ביותר לבעיות בגב
בעיות גב הינן שכיחות בקרב האוכלוסייה ובכל הגילאים. מי שסובל מבעיות אלו, יודע עד כמה קשה היא השינה בלילות ועוד יותר מכך, הקימה בבוקר שהופכת להיות בלתי נסבלת עם כאבים נוראיים שאף מורגשים לאורך כל היום.
לקריאה
כמה טיפים בטיפול בהרטבת לילה
הרטבת לילה היא סיטואציה רפואית ופסיכולוגית לא נעימה כלל וכלל, אבל ברת טיפול
לקריאה
טיפול באלצהיימר באמצעות בובות
פרויקט חדש שמפעילה לאחרונה עמותת עמדא לחולי אלצהיימר בשלבים מתקדמים של המחלה
לקריאה
יום השואה הבינלאומי: על פוסט טראומה של ניצולי השואה
יום השואה הבינלאומי חל היום, זהו זמן טוב לנסות ולהבין את ההתמודדות של הניצולים עם החוויה הטראומתית שבשואה
לקריאה
התמודדות עם הבדידות בעקבות פטירת בן / בת הזוג
לקריאה
מלחמת כלות בחמות
במערכת היחסים בין כלות לחמות, טמונים מוקשים רבים. אולם את רובם ניתן לנטרל אם מבינים את המצבים שיוצרים אותם.
לקריאה
 
1 2 3
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.