forums

חשיבות השמירה על איכות המים בגיל השלישי

בני הגיל השלישי - רוצים לשמור על הבריאות שלכם? שותים מים מידי שעה? להלן כל מה שצריך לדעת על שימוש בברי מים
 
 חשיבות השמירה על איכות המים בגיל השלישי
מים חשוב לשתות בכל גיל, ועל אחת כמה וכמה בגיל השלישי. המים חיוניים לקיומם של תהליכים שונים בגוף, מונעים התייבשות ומסייעים לשמירה על גמישות העור. אבל – לא כל מים הם באמת טובים לנו. כך למשל, מים שיש בהם הרבה אבנית, כמו מי ברז, למשל, עלולים לגרום לחסימה של כלי דם ולבעיות בריאות אחרות; מים מזוהמים עלולים גם הם, כמובן, לגרום לזיהומים שונים בגוף ולמחלות לא נעימות.

 

לכן, ההמלצה היא לכל בני האדם, ולאנשים בגיל השלישי בפרט, לשתות מים מבר מים ולא מהברז. אבל, על מנת שהיתרונות של המים האלה, לרבות העובדה שמסנני המים שבברי המים השונים מסננים הן את הלכלוך והן את האבנית, יישמרו לאורך זמן, חשוב מאוד לתחזק את המתקנים בצורה נכונה.

 

תחזוקה נכונה של ברי מים – החלפת מסנני מים

 

מסנני המים הם החלק החשוב ביותר במתקני המים השונים, שכן הם אלה שמשאירים את כל הלכלוך והאבנית בחוץ. מסנני מים תקולים יגרמו לכך שהמים יישארו מזוהמים, והדבר יכול לפגוע בבריאות, בעיקר של אנשים בני הגיל השלישי. אחרי הכול, מערכת החיסון בגיל השלישי פועלת בצורה פחות טובה ויעילה מזו של אנשים צעירים, ולכן חשוב מאוד לדאוג להחלפת מסנני המים בדיוק בזמן שהוגדר על ידי היצרן.

 

ברוב המתקנים יש להחליף מסנני מים אחת לחצי שנה, אבל יש כאלה שבהם תדירות ההחלפה תצטרך להיות קרובה יותר, ויש גם כאלה שאפשר לבצע את ההחלפה אחת לשנה. לכן, על מנת לשמור על איכות המים, חשוב מאוד לקרוא היטב את הוראות היצרן ולפעול לפיהן, בכל מה שקשור להחלפה של מסנני מים ולהחלפה של חלקים אחרים.

 

החלפת נורה אולטרה-סגולית

 

חלק חשוב נוסף במסנני המים הוא הנורה האולטרה-סגולית שתפקידה להשמיד את החיידקים הנמצאים במים. נורה לא תקינה לא תבצע את עבודתה, והתוצאה יכולה להיות שתייה של מים מזוהמים. לכן, בנוסף להחלפה של מסנני מים, חשוב מאוד לדאוג להחלפה של הנורה האולטרה-סגולית בדיוק לפי הנחיות היצרן.

 

לסיכום – שתייה של מים היא פעולה חשובה תמיד, ובעיקר בגיל השלישי, אבל כך גם דאגה לתחזוקה נכונה של המתקן שממנו שותים. הקפדה על הוראות היצרן תבטיח שתייה של מים נקיים וטובים, שיסייע מאוד לשמירה על הבריאות ועל ההרגשה הטובה.

 

אז אם יש לכם מתקן מים, ולא משנה מתוצרת של איזו חברה, הקפידו על תחזוקה נכונה שלו, ושתו לרוויה. רק בריאות, אמן. 
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
הרמת עפעפיים ללא ניתוח למבוגרות
אם צניחת העפעפיים והעור הנפול והמקומט סביב העיניים מטרידים אותך, יש גם כמה שיטות לא כירורגיות שיכולות לגרום לעינייך להיות הרבה יותר צעירות ורעננות. אם כי הפלסטיקאים ימליצו בדרך כלל על ניתוח שיפתור את הבעיה לאורך זמן.
לקריאה
סוגי רמפות ומעלונים בגיל השלישי
מגבלות קשות בגיל השלישי, ירידה בתפקוד והצורך במתן מענה הופכים את הדרישה ואת הביקוש לרמפות ולמעלונים לחלק בלתי נפרד מאביזרי העזר החיוניים לגיל זה.
לקריאה
איטום קירות בסנפלינג בבתי אבות
איטום קירות בסנפלינג היא אחת משיטות האיטום שבוודאי תתלהבו מאוד לראות
לקריאה
טיפולים אסתטיים ללא ניתוח בגיל השלישי
הפנים שלכם הם כרטיס הביקור שלכם בכל גיל ובפרט בגיל השלישי, קבלו מידע ועצות לטיפולים אסתטיים.
לקריאה
אימוץ חיית מחמד בגיל השלישי
כל וטרינר ימליץ: אימוץ חיית מחמד מעולה לאנשים מבוגרים
לקריאה
אולם אירועים כבר יש? חוגגים חתונת זהב
זה שהגעתם לגיל השלישי לא אומר שהחגיגות הגדולות בחייכם נגמרו – להיפך, יש הישגים נפלאים שראויים לציון ולמסיבה: חתונת הכסף והזהב למשל. אז קדימה, זמן לחגוג!
לקריאה
עבודות יצירה למבוגרים
מבוגרים בגיל הזהב עוסקים במגוון רחב של עבודות יצירה על מנת לפתח יכולות מוטוריות, קוגניטיביות ורגשיות. העבודות נבחרות בקפידה והן מתאימות לגברים ונשים בגילאים שונים. הנה כמה מהן
לקריאה
רכב חדש מהחנות לבני הגיל השלישי
הגיל השלישי הוא גיל עם הרבה אתגרים אך יש בו דבר אחד שאין עליו עוררין: החופש! לכן ברור מדוע זה הזמן הטוב ביותר לקנות רכב חדש, אז למה שלא תחפשו לכם גם אתם מימון רכב חדש לבני הגיל השלישי?
לקריאה
קלנועית סולארית לבני הגיל השלישי
האנרגיה הסולארית מתפשטת בחיינו ומתחילה להגיע לתחומים שבהם, עד לא מזמן, שלטו שלטון מוחלט החשמל והסוללות בכל הספקיהן. מדוד השמש המיתולוגי ועד לקלנועית המיועדת לבני הגיל השלישי, קרני השמש מגיעות לכל מקום.
לקריאה
טיפול זוגי בגיל הזהב
טיפול זוגי וייעוץ זוגי בגיל מתקדם הם לפעמים דבר בלתי נמנע. אחרי כל כך הרבה שנים מערכת היחסים מתערערת בעקבות מגוון סיבות, אך חשוב לדעת שיש פתרונות ויש מי שיסייע. אך מי באמת מוסמך למתן טיפול זוגי מקצועי?
לקריאה
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.