forums

השקעות נדל"ן בארה"ב לגיל השלישי

הרבה מאוד אנשים בגיל השלישי רוצים להמשיך להרוויח כסף, וזאת למרות שהם כבר לא עובדים או עובדים הרבה פחות מבעבר. בדיוק מסיבה זאת אפשר למצוא הרבה מאוד אנשים מבוגרים שמתעניינים בהשקעות נדל"ן בארה"ב.
 
השקעות נדל

השקעות נדל"ן בארה"ב – רקע כללי

הרבה אנשים מחפשים דרך שתאפשר להם לקבל הכנסה חודשית קבועה, ורצוי שהיא תצריך מהם כמה שפחות התעסקות והשקעה. אחת הדרכים המקובלות בארץ ובעולם היא רכישה של נכסים והשכרתם לאחרים. כך, אם עושים את הבחירה הנכונה בנכס ובשוכרים – מקבלים מדי חודש סכום כסף לא מבוטל שיכול לתרום הרבה מאוד לאיכות החיים.

מכיוון שמחירי הדירות בארץ גבוה במיוחד ומאידך – שוק הנדל"ן לא מאוד יציב ויכול גם לספוג ירידות חדות בבת אחת – הרבה מאוד אנשים מבצעים השקעות נדל"ן בארה"ב. אם הם עושים את זה נכון – הם מקבלים הרבה יותר כסף ממה שיכולים היו לקבל לו היו עושים אותו דבר עם נכסים בארץ, אבל עליהם להיזהר מאוד – כי אם לא בודקים היטב הם יכולים ליפול למלכודות רמייה של חברות אמריקאיות ו/או מקומיות.

 

השקעות נדל"ן בארה"ב – כך עושים את זה נכון

על מנת להגדיל את הסיכויים לרווח מעסקאות נדל"ן בארה"ב, כדאי מאוד לפעול על פי ההמלצות הבאות:

 

בדיקה מדויקת של התשואה העתידית

כשנמצאים במשא ומתן מול חברה המתמחה בתחום של השקעות נדל"ן בארה"ב, אנחנו יכולים לקבל הבטחות לתשואות נפלאות שיאפשרו לנו לישון בשקט לגבי התחום הכלכלי בחיינו בגיל המבוגר. למרות זאת, הרבה פעמים מדובר בטריקים שיווקיים שאמורים למשוך אותנו לבצע את העסקה, ושמה שקורה בפועל הוא לא בדיוק מה שהובטח. על מנת להימנע ממצבים כאלה חשוב מאוד לברר עם נציגי החברה האם התשואה המובטחת היא מה שיישאר לכם לאחר שהורדו כל הסכומים בהם אתם חייבים (דמי ניהול, מס רכוש וכד'). רק כשאתם יודעים בדיוק כמה כסף צפוי להישאר לכם ביד – תנו לחברה אישור והתקדמו לשלב הבא.

 

מחיר הנכס על פי החברה המתווכת

הרבה פעמים חברות שמתווכות בתחום של השקעות נדל"ן בארה"ב מציינות כי מחיר הנכס צפוי להיות מחיר מאוד גבוה, שנראה מאוד מושך ומפתה למי שרוצה להרוויח. על מנת שלא ליפול בפח חשוב מאוד לבדוק אם מדובר במחיר עדכני או במחיר שהיו מקבלים על הנכס בעבר, לפני התפוצצות בועת הנדל"ן.

 

האזור בו נמצא הנכס

חשוב מאוד להשקיע רק בנכס שנמצא באזור טוב בארה"ב, שכן לאזור יש הרבה מאוד השפעה הן על מחירי ההשכרה והן על סוג האנשים שישכרו את הנכס בסופו של דבר.

 

קבלת מפרט מדויק של מצב הנכס

אסור בתכלית האיסור לבצע השקעות נדל"ן בארה"ב מבלי לבדוק את מצבו הפיזי של הנכס שאתם עומדים לרכוש. אחרי הכול – אם תרכשו נכס במצב לא טוב תצטרכו להשקיע בלשפץ אותו, ותיכנסו להוצאות הרבה יותר גבוהות. דרשו מהחברה המתווכת לקבל תמונות עדכניות וכל מסמך העוסק באיכות הנכס ובמצבו, על מנת שתוכלו לקבל החלטה משוכלת בנוגע לרכישתו.

 

בדיקה יסודית של החברה המתווכת

ממש כמו בתחומים אחרים, גם בתחום של השקעות נדל"ן בארה"ב יש הרבה מאוד חברות שמציעות את שירותי התיווך שלהן. על מנת למקסם את הסיכויים לביצוע עסקה טובה חשוב מאוד לבדוק את ההיסטוריה של החברה ולעבוד רק עם חברות שפועלות בתחום כבר שנים רבות. אחרי הכול – בוודאי לא הייתם רוצים לעשות עסקה עם חברה שתקרוס ותיקח את כל הכסף שלכם איתה.

 

לסיכום – עסקאות נדל"ן בארה"ב בגיל המבוגר יכולות להיות דרך מצוינת להרוויח כסף, אבל רק אם עושים אותן בזהירות. לכן, אם אתם רוצים להיכנס להשקעה כזאת, בצעו את כל הבדיקות שהוצעו כאן ובחרו חברה מתווכת מקצועית וותיקה, שתלווה אתכם אל עסקה טובה. בהצלחה!  
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
הלוואות לגיל הזהב – איך עושים את זה?
כולנו, לא משנה באיזה גיל, זקוקים להלוואה מפעם לפעם ומתקופה לתקופה, בין אם לקראת הטיול של אחרי הצבא, לצורך מימון לימודי התואר, רכישת רכב או לרגל רכישת דירה חדשה.
לקריאה
התנהלות כלכלית בגיל הזהב
גיל הזהב הוא תקופה המזמינה את האדם ליהנות משפע זמן פנוי שיוכל לבלות אותו בחברת מכרים, חברים ובני משפחה, בעיסוק בתחביבים ישנים ואף בהיכרות עם עיסוקים ועם תחומי עניין חדשים. למצב הפיננסי יש השפעה ישירה על איכות החיים בגיל הזהב, ולכן כדאי להכין את עצמכם מראש לימי הפנסיה.
לקריאה
יתרונות יועץ פנסיוני או סוכן פנסיוני מומלצים בגיל הזהב
יועצים פנסיוניים מומלצים הם לא דבר פשוט למצוא בימינו. יש הרבה אנשי מקצוע שמספקים ייעוץ פנסיוני לא מקצועי, ולכן חשוב לדעת עם מי ליצור קשר ועל מי לסמוך.
לקריאה
ניהול כספים בגיל הזהב
העלייה בתוחלת החיים והיוקר במחייה, הופכים את קצבאות הפנסיה ללא רלוונטיות, מכיוון שלא בטוח שהם יספיקו על מנת שנוכל לחיות בכבוד כאשר נצא לפרישה מהעבודה.
לקריאה
הלוואה לכל מטרה – לגיל הזהב
מבוגרים רבים בגיל הזהב זקוקים לקבלת הלוואה לכל מטרה עבור מספר מטרות כמו למשל תרופות יקרות, דיור מוגן, מטפלים אישיים, בתי אבות ואפילו חופשות ארוכות טווח. הבנקים וחברות האשראי החוץ בנקאיות, מעניקים לגיל הזהב מספר הטבות להלוואות במיוחד עבור אותן מטרות שהוצגו קודם.
לקריאה
הלוואות שמומלץ לקחת עד שנפתחות תוכניות חיסכון
בגיל השלישי, עת היציאה לפנסיה, נפתחת האפשרות המחודשת לעשות דברים שזמן כה רב חלמתם עליהם ולא היה לכם מתי לבצע אותם. נסיעות לחו"ל, טיפוח הבית, חוגים שונים, פעילויות פנאי או מעבר לדיור מוגן הם מעטים מהדברים שיתאפשרו לכם עם ההגעה לגיל הנכסף.
לקריאה
תעריפי מוסדות לקשישים
כאשר מחפשים דיור מוגן, בית אבות או מוסד סיעודי לקשישים, יש הרבה שיקולים שצריך לקחת בחשבון. אחד מהמרכזיים שבהם הוא המחיר. מהם התעריפים הרווחים של מוסדות לקשישים ועל פי מה הם נקבעים? מאמר זה יעשה לכם סדר בנושא, ויאפשר לכם לדעת למה לצפות.
לקריאה
אילו פתרונות מימון קיימים בגיל השלישי?
בגיל השלישי, גיל שלצערנו ידוע בכך שבו מקורות ההכנסה מתמעטים רבים המבוגרים שמחפשים פתרונות מימון מהירים לשם מימון פעולות שונות במאמר זה נסקור אילו פתרונות מימון קיימים עבור גיל זה.
לקריאה
השקעות נדל"ן בארה"ב לגיל השלישי
הרבה מאוד אנשים בגיל השלישי רוצים להמשיך להרוויח כסף, וזאת למרות שהם כבר לא עובדים או עובדים הרבה פחות מבעבר. בדיוק מסיבה זאת אפשר למצוא הרבה מאוד אנשים מבוגרים שמתעניינים בהשקעות נדל"ן בארה"ב.
לקריאה
ניהול נכסים בגיל השלישי
במשך שנים רבות, ההתנהלות הכלכלית וניהול הנכסים שלנו מהווים חלק משמעותי בשגרת היום יום שלנו. ואכן, במציאות כלכלית מודרנית ניהול נכסים היא משימה במשרה מלאה. בהתאם לכך, כאשר אנחנו מגיעים לגיל השלישי הדבר הופך לאתגר לא קטן בכלל.
לקריאה
 
1 2 3 4 5
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.