forums

אין אונות בגיל השלישי – אתם לא לבד

אפשר לומר בגאווה כי בני האדם והמוח האנושי הצליחו להתעלות על המון מכשולים, להמציא המון המצאות ולכבוש כל יעד אפשרי. אך אם יש דבר אחד שנותר עדיין כמכשול משמעותי הוא קצב ההתבגרות וההזדקנות – שאליהם כאמור, טרם נמצאה תרופת הפלא. למרות הכול, לא מדובר על גזרה כבדה, ובמרבית המקרים אפשר להתעלות גם על המכשולים של ההתבגרות.
 
אין אונות בגיל השלישי – אתם לא לבד

אין אונות בגיל השלישי

 

בעת שמדובר על גברים המתבגרים ומגיעים לגיל השלישי, ישנם לא מעטים המדווחים על בעיה שמעט מביכה ומעט מטרידה אותם – אין אונות. הבעיה הזו הינה בעיה שכיחה, שגם היא, כמו תופעות אחרות, מגיעה עם ההתבגרות. לשמחתכם, אתם יכולים להשיב לעצמכם את החשק המיני ואת התפקוד המיני גם בגיל השלישי, ולהמשיך ליהנות מחיוניות ומבריאות מלאה.

 

ההשלכות של אין האונות

 

אז ראשית, מה ההשלכות של אין האונות? גברים רבים מדווחים כי הפגיעה בחשק וכתוצאה מכך גם בתפקוד המיני, גורמת להם לאי לנוחות, לחוסר ביטחון ולפגיעה קשה בתחושת הגבריות. יחסי המין עם בת הזוג שהיו ממלאים ומספקים את שני הצדדים, כעת נפגמו בצורה משמעותית כרעם ביום בהיר. לצד התחושה כי הגבריות נפגמת, הרי שגברים רבים חוששים כי גם האישה שלהם תהיה לא מסופקת ושבעת רצון, והרי שמדובר על כדור שלג שהולך ומתעצם לסיטואציה סבוכה שרוצים לתת לה מענה ולא יודעים איך.

 

יחסי מין בריאים כחלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא

 

האם עליכם להזניח את בעיית אין האונות? בשום פנים ואופן לא. יחסי המין עם בת הזוג שלכם הינם יחסים בריאים, שממלאים אתכם וקושרים אתכם ביחסים של אהבה, תשוקה והדדיות. בעת שאתם מקבלים את אין האונות כמצב שצריך להתמודד אתו מבלי להעניק לו מענה, אתם מוותרים על רובד נכבד מחייכם. אם פעם היה מדובר על תהליך טבעי של ההתבגרות שהיה צריך לקבל בחיוך של נחמה ותו לא, הרי שכיום ניתן לעשות לא מעט על מנת להשיב לכם את החשק ואת רמת התפקוד שהייתם רגילים אליה. כן, יש מה לעשות!

 

איך מטפלים בבעיית אין האונות?

 

רגע לפני שאתם מרימים ידיים והופכים את יחסי המין שלכם לחלק ממניפת זיכרונות העבר של חייכם, הרי שתשמחו לדעת כי כיום ניתן לקיים יחסי מין בריאים ומספקים עם כמוסות טבעיות. הכמוסות המדוברות מעניקות לכם אנרגיה, חיוניות, כוח, הנאה ומרץ. המוצרים המורכבים מחומרים טבעיים מאפשרים לכם ליהנות מבריאות כוללת ומחוויית שימוש גדולה, נינוחה ושקטה יותר.

 

הפתיעו את בת הזוג שלכם, החזירו לעצמכם את תחושת הגבריות והרשו לעצמכם לטרוף את החיים גם בגיל השלישי. מדובר על אקט טבעי ובסיסי שמותר לכם לחוות וליהנות ממנו בכל גיל ובכל שלב. כעת, כל שנותר לכם הוא ליהנות מהכמוסות ולהשיב את משב הרוח הצעיר והמרענן אל חייכם.

 

 

 

  
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
עיסוי לשיכוך כאבי מפרקים בגיל השלישי
כאבי פרקים הינם תופעה שכיחה בקרב הגיל השלישי, וגורם ישיר לתלונות על ירידה משמעותית באיכות החיים. עתה, מחקר חדש מראה כי ייתכן שלצד טיפול תרופתי, עיסוי מקצועי עשוי להועיל בשיכוך הכאב ובהרחבת טווח התנועה.
לקריאה
מוצרים חדשניים טכנולוגיים למבוגרים
עם ההתקדמות וההתפתחות המשמעותית שעברה הרפואה בשנים האחרונות, עלתה גם תוחלת החיים. חלקה של האוכלוסייה המבוגרת בעולם, כולל בישראל, הוא גדול יותר. לכן, ישנו כל הזמן פיתוח מוצרים חדשניים שיסייעו לאוכלוסייה המבוגרת בפעולות בהן ישנו קושי, מה שיאפשר להעלות את איכות החיים. בין מוצרים אלה:
לקריאה
ניתוח ארטרוסקופיה בגיל השלישי
כאבי רגליים בגיל השלישי עלולים להעיד במקרים מסוימים על הצורך בניתוח ארטרוסקופיה. במאמר הבא נסביר מה מאפיין את הניתוח הזה, כיצד הוא מונע כאבים ומה כולל הטיפול
לקריאה
ניתוח ארטרוסקופיה בגיל השלישי
כאבי רגליים בגיל השלישי עלולים להעיד במקרים מסוימים על הצורך בניתוח ארטרוסקופיה. במאמר הבא נסביר מה מאפיין את הניתוח הזה, כיצד הוא מונע כאבים ומה כולל הטיפול
לקריאה
טיפול הומאופתיה בגיל השלישי
יותר ויותר אנשים מעבר לגיל הפרישה חיים בבריאות טובה יותר. מה הכוונה? תנאי החיים הממוצעים והטיפולים המשופרים במחלות זיהומיות ואחרות נחשבות בדרך לסיבות העיקריות לכך.
לקריאה
העלמת ורידים ברגליים בגיל השלישי
ורידים בולטים ברגליים היא בעיה בריאותית שכיחה במדינות המערב, והשכיחות שלה עולה עם הגיל. מחקרים אפידמיולוגיים מראים שלרבע מהאוכלוסייה הבוגרת יש בעיית ורידים ברגלים, כאשר השכיחות גבוהה יותר בקרב נשים (30%-25%) מאשר בקרב גברים (20%-10%).
לקריאה
בעיות בעיכול בקרב הגיל השלישי
מערכת העיכול היא אזור מסועף בגוף ואנשים רבים סובלים במרוצת השנים מבעיות עיכול. אלה מתעוררות בעיקר כשיש קושי בספיגת המזון בגוף והתוצאה היא כאבי בטן, עצירות או שלשולים.
לקריאה
טיפול הידרותרפיה ושיקום לקשישים
בשנים האחרונות הפכו טיפולי הידרותרפיה למקובלים מאוד בקרב קבוצות גיל שונות. שיטה זו נעשית בבריכה טיפולית ובליווי מדריכים מקצועיים (או פיסיותרפיסטים שעברו הכשרה בתחום). הטיפול נמצא מתאים מאין כמוהו גם לבני גיל הזהב, בריאים או אפילו סיעודיים. איך זה עובד?
לקריאה
החלפת מפרק ירך בגיל מבוגר
מפרק הירך נשחק במהלך השנים ובאופן משמעותי לאחר גיל 50. במידה ואתם סובלים מכאבים ובעיות במפרק הירך חשוב לדעת כי ניתן להיפטר מבעיות אלו ולחזור לשגרת חיים רגילה באמצעות ניתוח החלפת מפרק ירך, אשר נחשב כיום לשכיח ובטוח יותר עבור המנותח.
לקריאה
כורסאות טלוויזיה לבני הגיל השלישי
כורסאות טלוויזיה נוחות יכולות לשפר את איכות החיים של בני הגיל השלישי. אך איזו כורסה תתאים לאוכלוסיה זו? במאמר זה נלמד לבחור כורסה בעל פיצ'רים מיוחדים המספקים מענה אופטימליים עבור הצרכים של אוכלוסיית גיל הזהב.
לקריאה
 
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.