forums

חקירות אישות בגיל השלישי

אנשים רבים בני הגיל השלישי מעוניינים להתגרש, או חושדים בהצטרפותה של צלע שלישית למערכת היחסים שלהם. במאמר הבא נפרט כל מה שאתם צריכים לדעת בטרם ביצוע חקירות אישות בגיל השלישי.
 
חקירות אישות בגיל השלישי
חקירות האישות הינן חקירות אשר מבוצעת בידי חוקר פרטי או צוות חוקרים פרטיים, על מנת לבחון את נאמנותו של אחד מבני הזוג. בעתות גירושים, כמו גם בעתות משבר ביחסים, בני זוג רבים יחושו חוסר בטחון בקשר ויחשדו כי שותפיהם לחיים בוגדים בהם ומעלימים מידע. גם אנשים בני הגיל השלישי חשים בהתערערות הזו ביחסים, ומעוניינים במידע קונקרטי אודות הבגידה האפשרית. באמצעות חקירות האישות ניתן לשים קץ לחששות הללו, ולפתור את הסוגיה הזו אחת ולתמיד.

 

כל מה שאתם צריכים לדעת בטרם ביצוע חקירות אישות בגיל השלישי

 

  • כיצד מתבצעת חקירת האישות: חקירות האישות מתבצעות באמצעות חוקרים מיומנים, אשר נעזרים בטקטיקות מעקב, מכשירי ציטוט, מצלמות וציוד משוכלל אחר בעודם מתחקים אחר החשוד או החשודה.
 

  • האם חקירות אלו יעילות: חקירות אישות הינן חקירות יעילות מאוד באיתור בני זוג המועלים באמון. במידה ואינכם בוטחים בבן או בת הזוג שלכם, חקירות האישות יוכלו לאשר או לשלול את החשש במהירות רבה מן המהירות אשר תיקח לכם לברר את העניין בכוחות עצמכם.
 

  • האם החקירות תקפות מבחינה משפטית: חקירות האישות תקפות מבחינה משפטית, ויכולות לשמש ראיה בבית המשפט לענייני גירושים ובבית הדין הרבני, בעת תהליך גירושים. כך תוכלו לזרז את מתן הגט ולייעל את התהליך הלא נעים הזה. אנשים בני הגיל השלישי נעזרים בחקירות אישות בעיקר בגלל דיני צוואה שונים, ועל כן קיימת חשיבות לתקף המשפטי של הגילויים גם מבחינה זו.
 

  • מה כוללים ממצאי החקירה: על פי רוב, ממצאי חקירות האישות כוללים ראיות בדמות תמונות והקלטות. תוכלו לבקש ראיות שונות מאלו, והחוקרים ישתדלו להיענות לבקשתכם.
 

  • מה השפעתו הרגשית של התהליך: אין זה פשוט לגלות כי בן זוגך בוגד בך, בעיקר כאשר מדובר במערכת יחסים ארוכת שנים של בני הגיל השלישי. החשיפה לאמת יכולה להיות קשה מאוד, ואנו ממליצים להיעזר בשירות מקצועי של פסיכולוג בעת חשיפת הגילויים. כך תוכלו לפרוק את אשר על ליבכם בסביבה בטוחה ותומכת. למרות המפורט לעיל, אנשים רבים חשים הקלה כאשר אינם חיים עוד בפחד מן הלא נודע. לעתים הידיעה המרה מנחמת יותר מן הספק והאפשרויות הגלומות בו.
 

אם יש ספק, אז אין ספק

 

שימו סוף לדאגות אשר מדירות שינה מעיניכם. שכרו את שירותיו של חוקר פרטי ממשרד חקירות מקצועי ורדו לשורש העניין. בתום חקירת האישות תוכלו ללבן את היחסים ביניכם ולהחליט מה הוא הצעד הבא. במקרים רבים, בני הזוג מעדיפים לסגור את הסיפור ללא התערבות בית משפט, משום כבר לכברת הדרך שעברו בטרם הבגירה המצערת. מי יודע, אולי בכלל תגלו כי כל חשדותיכם היו לשווא. 
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
ייבוא אישי של תרופות מצילות חיים
תרופות אינן משמשות אותנו רק בעת קירור קל, כאב ראש או צינון. לעיתים התרופות הן הדרך היחידה שלנו להישאר בחיים. אך מה עושים כשהתרופות הדרושות אינן זמינות לרכישה בארץ? כאן שיטת הייבוא האישי נלחצת לעזרתנו ומאפשרת לנו להזמין ארצה תרופות מצילות חיים במחירים שפויים ואף זולים יותר.
לקריאה
חקירות אישות בגיל השלישי
אנשים רבים בני הגיל השלישי מעוניינים להתגרש, או חושדים בהצטרפותה של צלע שלישית למערכת היחסים שלהם. במאמר הבא נפרט כל מה שאתם צריכים לדעת בטרם ביצוע חקירות אישות בגיל השלישי.
לקריאה
כיצד הטכנולוגיה מקלה על החיים בגיל השלישי?
רובנו יודעים כי בהלוך הזמן, החיים עלולים שלא להקל עלינו כלל, בדגש על בהגיעו של האדם לגיל השלישי.
לקריאה
תחושת בדידות מוגברת בקשישים
קשישים שסובלים מירידה בשמיעה, בראייה או מבעיות הליכה ושיווי משקל מדווחים על תחושת בדידות מוגברת
לקריאה
המזרונים הטובים ביותר לבעיות בגב
בעיות גב הינן שכיחות בקרב האוכלוסייה ובכל הגילאים. מי שסובל מבעיות אלו, יודע עד כמה קשה היא השינה בלילות ועוד יותר מכך, הקימה בבוקר שהופכת להיות בלתי נסבלת עם כאבים נוראיים שאף מורגשים לאורך כל היום.
לקריאה
כמה טיפים בטיפול בהרטבת לילה
הרטבת לילה היא סיטואציה רפואית ופסיכולוגית לא נעימה כלל וכלל, אבל ברת טיפול
לקריאה
טיפול באלצהיימר באמצעות בובות
פרויקט חדש שמפעילה לאחרונה עמותת עמדא לחולי אלצהיימר בשלבים מתקדמים של המחלה
לקריאה
יום השואה הבינלאומי: על פוסט טראומה של ניצולי השואה
יום השואה הבינלאומי חל היום, זהו זמן טוב לנסות ולהבין את ההתמודדות של הניצולים עם החוויה הטראומתית שבשואה
לקריאה
התמודדות עם הבדידות בעקבות פטירת בן / בת הזוג
לקריאה
מלחמת כלות בחמות
במערכת היחסים בין כלות לחמות, טמונים מוקשים רבים. אולם את רובם ניתן לנטרל אם מבינים את המצבים שיוצרים אותם.
לקריאה
 
1 2 3
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.