forums

בריכת טיפולים למבוגרים מפיברגלס

פיברגלס הוא חומר גלם פופולארי שמשמש גם לבניית בריכות. בשנים האחרונות ניתן לראות את השימוש בחומר הזה נפוץ בבניית בריכות טיפולים למבוגרים ומעניין לבדוק מה עומד מאחורי המגמה.
 
בריכת טיפולים למבוגרים מפיברגלס
באופן עקרוני, יש כמה יתרונות שמבליטים את הערך המוסף שלו בהשוואה לבריכות אחרות:

 

א. הקמה מהירה – אין צורך בקבלת היתר בנייה ותכנון הנדסי על מנת לבנות בריכת טיפולים למבוגרים מפיברגלס. אין גם צורך באישורים מן הסוג הזה אם רוצים להשתמש באותו חומר גלם כדי לבנות בריכות פרטיות או ציבוריות. הבריכה נבנית מחוץ לאתר עצמו ועל ידי חברה מקצועית, היא מובלת לאזור שבו רוצים למקם אותה בצורה מסודרת ולאחר מכן מוטמנת בקרקע במהירות.

 

ב. מינימום תחזוקה – בריכת טיפולים למבוגרים נדרשת לעבור תחזוקה קבועה מבחינת שמירה על טמפרטורת המים, הכלרה והיגיינה, אך פיברגלס חוסך את כל המאמץ של תחזוקה פיזית. עם הבריכה הזו סביר שלא יהיו תיקוני מבנה ולא צריך להקדיש זמן על בסיס יומי או אפילו שבועי לתחזוקה שוטפת.

 

ג. גודל – פיברגלס נחשב לחומר גלם אידיאלי עבור בניית בריכות שחייה בגודל של בערך 12 על 5 מטר מקסימום. במקביל, זה גם הגודל המומלץ לבריכת טיפולים למבוגרים. בניגוד לבריכת שחייה רגילה שבה הגודל קובע את היקף ומשך הפעילות הגופנית, בבריכת טיפולים הדגש הוא על שיתוף פעולה בין המטופל והמטפל. את שיתוף הפעולה הזה ניתן להבטיח טוב יותר אם בונים בריכה בגודל קטן עד בינוני.

 

איך בונים בריכת טיפולים?

 

חברה מקצועית שמתמחה בבניית בריכות שחייה יכולה לעמוד לרשות הלקוח גם בכל הנוגע לבניית בריכות טיפולים. בשלב הראשון יש לקבל הצעת מחיר מסודרת לפי אופי השימוש בחומרי גלם מסוימים, הגודל ומאפייני השטח. בשלב השני מתבצעת הבנייה בפועל של הבריכה ומתואם לוח זמנים שמוסכם על הצדדים. בשלב השלישי והאחרון מבצעים את ההתקנה ודואגים לחיבור של כל מערכות המים והחשמל הרלוונטיות.

 

בריכת טיפולים עוזרת לקשישים ומבוגרים והיא צריכה להיות זמינה עבורם בבתי אבות, מוסדות קאנטרי ועוד. את הבריכה כדאי לבנות מפיברגלס של פולידום וליהנות מיתרונות רבים.  
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
ציוד חירום שכדאי להחזיק בבית בגיל השלישי
אין זה סוד שבני הגיל השלישי חשופים יותר לסיכונים ומצבי חירום בריאותיים. הצטיידות מבעוד מועד בציוד חירום עשויה להתגלות כצעד מציל חיים. איזה ציוד חירום כדאי ומומלץ להחזיק בבית? לפניכם המדריך.
לקריאה
הכינו את ביתכם לקראת הפנסיה
עבור לא מעט אנשים, הפנסיה היא תקופה לא פשוטה. שנים שאותם אנשים יוצאים לעבוד מדי בוקר וחוזרים אחר הצהריים, מרגישים שהם עושים משהו חשוב, מרגישים רלוונטיים, והנה פתאום הם צריכים לחפש מה לעשות, כיצד למלא את הזמן.
לקריאה
בירוקרטית אשרת עבודה למטפלת סיעודית
מטפלת סיעודית תהיה הידיים והרגליים של היקירים שלכם והיא תוכל לספק להם את החיים שהם באמת צריכים. הזנה, הלבשה, רחצה וכל פעולה אחרת שהיקירים שלכם יזדקקו, מטפלת סיעודית תוכל להיות שם בשבילם ולבצע. הבעיה הכי גדולה היא דווקא ההליך הבירוקרטי שתצטרכו לעבור לקבלת האישור ועל כך נדבר במאמר זה.
לקריאה
המלצת טכנאי מזגנים לחימום וקירור הבית לבני גיל הזהב
תפעול יעיל של המזגן יכול להיות מאוד משמעותי בחיי היום יום. קבלו עצות של טכנאי מזגנים לבני גיל הזהב.
לקריאה
שיפוץ חדרי רחצה ושירותים בהתאמה לגיל השלישי
עצות וטיפים חיוניים לביצוע טרם שיפוץ חדר האמבטיה והשירותים של בני הגיל השלישי
לקריאה
התאמת מקרר לבני הגיל השלישי
שוב צריך טכנאי מקררים? האם יש חשיבות להתאמת המקרר לגיל השלישי?
לקריאה
שיפוץ המטבח בגיל השלישי
למרות קשיים פיזיים וגם ארגוניים, יש כמה דרכים לעבור את השיפוץ בהצלחה והתוצאות יכולות להיות שימושיות ויעילות במיוחד. מטבחי יוקרה לבני הגיל השלישי זה הדבר שיכול לשפר משמעותית את הבית כולו ויחד איתו, את כל איכות החיים.
לקריאה
פרויקט הניידת להצלת ראייה של קשישים
לקריאה
ביטוח אחסון תכולת דירה לגיל השלישי
ביטוח אחסון תכולת דירות מתייחס לכל הציוד החשוב שאותו בוחר הלקוח להעביר למחסן. הביטוח קריטי עבור מבוגרים בגיל השלישי כי יש לו יתרונות רבים וכדאי להתייעץ לגבי עם אנשי המקצוע הנבחרים.
לקריאה
יתרונות דירה עם נוף לאיכות חיים בגיל השלישי
הגיל השלישי הוא ההזדמנות שלנו לפרוח. כעת, לאחר שסיימנו את כל מה שאנחנו "צריכים" לעשות (לעבוד, לגדל ילדים, לשלם משכנתא, לחסוך לעתיד), הגיעה העת לעשות מה שאנחנו רוצים לעשות, לחיות את החיים באיכות המגיעה לנו.
לקריאה
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.