forums

טיפים לבחירת חברת ניקיון בבית אבות

חברת ניקיון אחראית על שורה ארוכה של שירותים ועבודות. היות ובבית אבות הניקיון הוא חלק בלתי נפרד מהסביבה של בני הגיל השלישי, יש לו גם השפעה על איכות החיים שלהם. בעזרת סביבה נקייה נמנע העברת חיידקים, נשפר את תחושת הנוחות ונדאג לתנאים אופטימאליים.
 
טיפים לבחירת חברת ניקיון בבית אבות

חברת ניקיון מקצועית

 

הפעלת חברת ניקיון מאפשרת לגוף שמנהל בתי אבות להתמקד בהיבט הרפואי והסיעודי בלבד. יש הרבה יתרונות להעסקת חברת ניקיון בבתי אבות, אך צריך לדעת כיצד לעשות זאת בצורה נכונה. בשלב הראשון כדאי לקבל המלצות על חברות שעוסקות בתחום ולברר מה הניסיון שלהן. לאחר מכן ניתן כבר להיכנס לעובי הקורה ולהשוות בין חברות שעוסקות בענף  לפי מחירים ושירותים נלווים.

 

כך תשוו בין חברות ניקיון

 

הנה כמה פרמטרים חשובים שאליהם ניתן להתייחס תוך כדי השוואה בין שירותי חברות ניקיון לבתי אבות:

 

מספר עובדים

 

חברת הניקיון לא יכולה להרשות לעצמה לעכב את השירותים עבור בית האבות בגלל היעדר עובדים זמינים. מכאן שכדאי לבדוק את מספר העובדים של החברה עוד לפני שמחליטים האם להעסיק את שירותיה, וכך ניתן לחסוך זמן ואי נעימות מצד החברה המתבקשת.

 

זמינות

 

החברה צריכה להיות זמינה וגמישה עבור בית האבות. הגמישות באה לידי ביטוי בניקיון בשעות הבוקר, הצהריים או הערב ולפי העדפות של הצוות הניהולי. זמינות גבוהה מונעת מצב שבו הניקיון פוגע בשגרה של הדיירים או מטריד את מנוחתם, מה שפוגע בחוויית המטופלים ובמקצועיות שירות העסק שלכם.

 

מחירים נוחים

 

לבתי אבות יש תקציב מוגבל שאותו הם צריכים להקדיש לטובת ניקיון ותחזוקה. חברה שמציעה את שירותי הניקיון שלה לבתי אבות נדרשת לעמוד בתקציב הזה ולהכיר בו. כדאי לבחור את החברה לפי המחיר ולוודא שהוא עולה בקנה אחד עם מסגרת התקציב וכן עומד בתנאים המוצבים.

 

ציוד

 

האתגר העיקרי בניקיון של בתי אבות הוא התמודדות עם אזורים שונים ומגוון רחב של סוגי לכלוך. התפקיד של חברת ניקיון בהקשר הזה הוא להשתמש בציוד שעומד לרשותה על מנת לנטרל את הבעיות הנפוצות. עליה להפעיל את הציוד כדי לנקות את חלל הפנים והחוץ של בתי האבות, את הגינה והמרפסות וכמובן את חדרי האוכל ואת חדרי השירותים והמקלחות.

 

שירות ומקצועיות

 

שירות ומקצועית הם דבר חשוב מאוד במיוחד כשמדובר בבני הגיל השלישי, מכיוון שאחריות התחזוקה היא על בעל הדיור לכן ניתן באמת לברור את חברת הניקיון ולוודא כי אכן מדובר באנשים מקצועיים, שירותים, ואדיבים שידעו לעמוד בזמן ובאינטליגנציה רגשית כלפי המטופלים.

 

שם ומוניטין-

 

משום שאף פעם אין לדעת לאיזה בעל עסק אנו פונים אנו ממליצים לעשות בדק בית לפני שמזמינים שירות מחברה שלא מכירים. יש המון דרכים לברר ולדעת אודות החברה המבוקשת כמו למשל, אינטרנט, לשאול אנשים מהאזור ועוד.

 

לסיכום

 

בחירת חברה שמתמחה בשירותי ניקיון עבור בתי אבות היא משימה קשה מכפי שנהוג לחשוב אבל אפשר לעבור אותה בהצלחה אם מכירים את הטיפים החשובים. רצוי להקדיש לפחות כמה שבועות להשוואה בין שירותי ניקיון ולקבל המלצות על חברות מוכרות. כך ניתן להעלות את סיכויי ההצלחה ואיכות חיי בני הגיל השלישי. 
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
היערכות למצב חירום בדיור מוגן
מאות בתי דיור מוגן פועלים ברחבי הארץ ומספקים איכות חיים לבני גיל הזהב. אלא שמעבר לשגרת הפעילויות היום-יומית, על המבנים הללו להיות ערוכים לשעת חירום, עם דגש מרכזי על אירועי שריפה. כיצד ניתן להיות ערוכים מבעוד מועד לכל צרה שלא תבוא? על כך בכתבה הבאה.
לקריאה
חידושים אחרונים בתחום הקלנועיות
הקלנועית הינה כלי רכב אשר נמצא לרוב בשימוש של בני הגיל השלישי. היא מקלה את החיים של אוכלוסייה זו ומאפשרת נסיעה נוחה למרחקים קצרים. המאמר הבא מציג את החידושים האחרונים בתחום הקלנועיות אותם מוטב שתכירו טרם רכישת קלנועית חדשה.
לקריאה
נוהל הפעלת מצב חירום בבתי אבות
מצב חירום בבית אבות יכול להיות מלחיץ במיוחד. מדובר במקום גדול מאוד שיש בו מאות דיירים כאשר המצב הפיזי שלהם לא מאפשר להם להגן על עצמם. מה עושים במצב כזה?
לקריאה
מערכות אוורור בבית אבות
אי אפשר לזלזל בבחירה שלהם כי הם יהיו שם לצדנו בקיצים הכי חמים, וגם בבית אבות צריך לדעת לבחור אותם נכון. אלו אפשרויות יש ולמה צריך לשים לב? לאווירה נעימה ביותר יש כמה דברים שכדאי לדעת.
לקריאה
הובלת תכולת דירה לאחסנה כשעוברים לדיור מוגן
כשעוברים לדיור מוגן בגיל השלישי יש קושי רב בהשארת הציוד שנשאר מאחור, חשוב למצוא את הפתרונות הנכונים למצב העדין. אחסון חלק מתכולת הדירה זהו רעיון טוב שיכול להיות הפתרון.
לקריאה
טיפול בהצפות בבתי אבות
כשאנחנו עוברים לבית אבות, מדוע אנחנו עושים זאת? בסופו של דבר, עבור רבים מאתנו לא מדובר במעבר פשוט כל כך – אך בכל זאת המעבר הזה הוא מתבקש משום שרק כך ניתן להבטיח את איכות החיים הגבוהה ביותר בגיל השלישי.
לקריאה
מקרים חריגים בבתי אבות
גם ככה מאוד קשה לשלוח את ההורים האהובים שלנו לבית אבות, כך שגילוי מקרים חריגים בהתנהגות כלפי אותם מבוגרים יכולה להיות הקש שישבור את גב הגמל ולזרז אותנו להוציא אותם משם. מקרים חריגים כאלו תועדו במצלמות אבטחה מספר פעמים והם מגוונים, נוראיים ומדאיגים.
לקריאה
טיפים לבחירת דירה בדיור מוגן
עוברים לדיור מוגן? הנה מספר טיפים אשר יסייעו לכם לבחור דירה מתאימה, שתענה על צרכי בני הגיל השלישי בצורה האופטימלית.
לקריאה
הקמת דיור מוגן בראשון לציון
דיור מוגן מיועד לקשישים ובו הם יכולים לשמור על איכות חיים גבוהה ולקבל טיפול רפואי וסיעודי מסביב לשעון. דבר זה חיוני בכל עיר גדולה ברחבי הארץ ולכן הוא קיים גם בראשון לציון. עם זאת, בעת הקמת דיור מוגן בראשון לציון יש מספר נושאים שצריך להתייחס אליהם.
לקריאה
טיפים לבחירת חברת ניקיון בבית אבות
חברת ניקיון אחראית על שורה ארוכה של שירותים ועבודות. היות ובבית אבות הניקיון הוא חלק בלתי נפרד מהסביבה של בני הגיל השלישי, יש לו גם השפעה על איכות החיים שלהם. בעזרת סביבה נקייה נמנע העברת חיידקים, נשפר את תחושת הנוחות ונדאג לתנאים אופטימאליים.
לקריאה
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.