forums

ביטוח אחסון תכולת דירה לגיל השלישי

ביטוח אחסון תכולת דירות מתייחס לכל הציוד החשוב שאותו בוחר הלקוח להעביר למחסן. הביטוח קריטי עבור מבוגרים בגיל השלישי כי יש לו יתרונות רבים וכדאי להתייעץ לגבי עם אנשי המקצוע הנבחרים.
 
ביטוח אחסון תכולת דירה לגיל השלישי
שירותי ביטוח לגיל הזהב

בני גיל הזהב צוברים המון ציוד יקר ערך לאורך השנים ולא תמיד יש להם מה לעשות איתו. הם יכולים כמובן להשתמש בשירותי אחסון תכולת דירות, אך במקרים כאלה עליהם גם לקחת בחשבון את ההוצאה הנלווית על הביטוח. בנוסף, רוב חברות האחסון כוללות את מחיר הביטוח בתוך השירות ולכן אין סיבה לשלם על כך ביוקר.

למה חשוב לעשות ביטוח?

ביטוח שמותאם לצרכי הגיל השלישי מעניק להם ביטחון ושקט נפשי. מבחינה מעשית, לביטוח של שירותי אחסנה של תכולה מכל סוג שהיא יש עוד כמה יתרונות שאותם כדאי לקחת בחשבון, כמו למשל, קבלת פיצוי במקרה של נזק לתכולה, כיסוי מפני גניבה של הציוד מתוך המחסן, אפשרות לביטוח שמכסה הצפה, שריפה, דליקה וכמובן מחיר נוח עבור בני הגיל השלישי.

ביטוח תכולה ואחסון

יש חברות שמציעות שירותי אחסון עם או בלי ביטוח לתכולה וחברות שמבצעות ביטוח רק לחפצים מסוימים. חשוב לא רק לוודא שיש ביטוח בתוקף לתא או למחסן שאליו מעבירים את הציוד, אלא גם לבדוק האם התנאים בפוליסה עולים בקנה אחד עם סוג האביזרים והרכוש.

בחירת חברת אחסון אמינה

אחת הדרכים הנוחות ביותר למנוע עוגמת נפש מבני הגיל השלישי הוא לבחור חברת אחסון מקצועית ומיומנת. חברה אמינה עם המלצות תעשה הכל על מנת לשמור על הציוד מוגן, ובמקביל גם תחזיק בפוליסת ביטוח בתוקף עבור הציוד והרכוש. את ההמלצות על חברות אחסון שמתאימות את השירות שלהן עבור בני הגיל השלישי ניתן לקבל מחברים, קרובים ובני משפחה או אפילו באתרי האינטרנט וברשתות החברתיות.

מה חשוב לבדוק בחוזה?

כמובן שהבטחה בעל פה של נציגי חברת אחסון לא תמיד מספיקה על מנת לוודא רמה גבוהה של ביטוח אחסון תכולת דירות. הפתרון הוא לבדוק באופן פרטני את החוזה ולשים לב לסעיפים הבאים:

א. תאריכי התחלה וסיום בפוליסה – תאריך ההתחלה קובע מאיזה יום הציוד האישי של הלקוח מכוסה, בעוד לאחר תאריך הסיום כבר לא ניתן להגן על הרכוש. בדיקה פשוטה של תאריכי ההתחלה והסיום יכולה למנוע עוגמת נפש ולסייע בהתאמת שירותי האחסון לצרכי הלקוחות.

ב. חברת הביטוח – חברת האחסון מבטחת את הציוד האישי של בני הגיל השלישי מול חברות ביטוח ייעודיות. לפיכך, יש לבדוק באיזו חברת ביטוח מדובר ואילו תנאים נקובים בפוליסה. ניתן גם לפנות ישירות לנציגי חברת הביטוח ולשאול אותם על ההתנהלות עם חברת האחסון הרלוונטית.

ג. חריגים והגבלות – בכל פוליסת ביטוח יש חריגים והגבלות. בני הגיל השלישי צריכים לוודא שהחריגים לא פוגעים באטרקטיביות של ביטוח אחסון תכולת דירות ושהם יכולים להגן על הרכוש לאורך זמן. במידת הצורך ניתן גם להוסיף מוטבים לביטוח כדי להבטיח שהפיצוי יגיע לבני המשפחה במקרה של אסון.

כמה זה עולה?

שאלת המחיר קריטית עבור בחירת ביטוח אחסון תכולת דירות וכדאי לבצע השוואה בין החברות המובילות. עלויות הביטוח כאמור לא צריכות להיות גבוהות כי הן מגולמות בתוך שירותי האחסון, אך תמיד עדיף לבחון אותן לעומק. רצוי גם לשאול על הטבות לבני הגיל השלישי ואולי לקבל הנחה.  
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
ציוד חירום שכדאי להחזיק בבית בגיל השלישי
אין זה סוד שבני הגיל השלישי חשופים יותר לסיכונים ומצבי חירום בריאותיים. הצטיידות מבעוד מועד בציוד חירום עשויה להתגלות כצעד מציל חיים. איזה ציוד חירום כדאי ומומלץ להחזיק בבית? לפניכם המדריך.
לקריאה
הכינו את ביתכם לקראת הפנסיה
עבור לא מעט אנשים, הפנסיה היא תקופה לא פשוטה. שנים שאותם אנשים יוצאים לעבוד מדי בוקר וחוזרים אחר הצהריים, מרגישים שהם עושים משהו חשוב, מרגישים רלוונטיים, והנה פתאום הם צריכים לחפש מה לעשות, כיצד למלא את הזמן.
לקריאה
בירוקרטית אשרת עבודה למטפלת סיעודית
מטפלת סיעודית תהיה הידיים והרגליים של היקירים שלכם והיא תוכל לספק להם את החיים שהם באמת צריכים. הזנה, הלבשה, רחצה וכל פעולה אחרת שהיקירים שלכם יזדקקו, מטפלת סיעודית תוכל להיות שם בשבילם ולבצע. הבעיה הכי גדולה היא דווקא ההליך הבירוקרטי שתצטרכו לעבור לקבלת האישור ועל כך נדבר במאמר זה.
לקריאה
המלצת טכנאי מזגנים לחימום וקירור הבית לבני גיל הזהב
תפעול יעיל של המזגן יכול להיות מאוד משמעותי בחיי היום יום. קבלו עצות של טכנאי מזגנים לבני גיל הזהב.
לקריאה
שיפוץ חדרי רחצה ושירותים בהתאמה לגיל השלישי
עצות וטיפים חיוניים לביצוע טרם שיפוץ חדר האמבטיה והשירותים של בני הגיל השלישי
לקריאה
התאמת מקרר לבני הגיל השלישי
שוב צריך טכנאי מקררים? האם יש חשיבות להתאמת המקרר לגיל השלישי?
לקריאה
שיפוץ המטבח בגיל השלישי
למרות קשיים פיזיים וגם ארגוניים, יש כמה דרכים לעבור את השיפוץ בהצלחה והתוצאות יכולות להיות שימושיות ויעילות במיוחד. מטבחי יוקרה לבני הגיל השלישי זה הדבר שיכול לשפר משמעותית את הבית כולו ויחד איתו, את כל איכות החיים.
לקריאה
פרויקט הניידת להצלת ראייה של קשישים
לקריאה
ביטוח אחסון תכולת דירה לגיל השלישי
ביטוח אחסון תכולת דירות מתייחס לכל הציוד החשוב שאותו בוחר הלקוח להעביר למחסן. הביטוח קריטי עבור מבוגרים בגיל השלישי כי יש לו יתרונות רבים וכדאי להתייעץ לגבי עם אנשי המקצוע הנבחרים.
לקריאה
יתרונות דירה עם נוף לאיכות חיים בגיל השלישי
הגיל השלישי הוא ההזדמנות שלנו לפרוח. כעת, לאחר שסיימנו את כל מה שאנחנו "צריכים" לעשות (לעבוד, לגדל ילדים, לשלם משכנתא, לחסוך לעתיד), הגיעה העת לעשות מה שאנחנו רוצים לעשות, לחיות את החיים באיכות המגיעה לנו.
לקריאה
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.