forums

הובלת תכולת דירה לאחסנה כשעוברים לדיור מוגן

כשעוברים לדיור מוגן בגיל השלישי יש קושי רב בהשארת הציוד שנשאר מאחור, חשוב למצוא את הפתרונות הנכונים למצב העדין. אחסון חלק מתכולת הדירה זהו רעיון טוב שיכול להיות הפתרון.
 
הובלת תכולת דירה לאחסנה כשעוברים לדיור מוגן

הקשיים במעבר לדיור מוגן

 

דיור מוגן יכול להיות המקום הכי טוב לבני הגיל השלישי שמחפשים להיות במערכת תומכת וחברתית שהם לא יכולים לקבל באף מקום אחר ובאותה נשימה להישאר עצמאיים לחלוטין. דיור מוגן הוא פתרון נהדר גם בגילאים מבוגרים מאוד וגם בגילאים שנחשבים לתחילת הגיל השלישי כמו גיל 65, אך תמיד כל דייר חדש יגלה בעיה כבר בשלב המעבר. מעבר לכך שצריך לעבור עם רהיטים ופריטים רבים, דבר שדורש סדר, ארגון וכוח פיזי לא מועט, יש צורך להשאיר חלק מהציוד מאחור וכמובן לנהל את כל המעבר בצורה שלא תמיד תהיה נוחה בנוסף להתאקלמות במקום החדש.

 

חברת הובלות למעבר נוח ובטוח

 

חברת ההובלות יכולה לספק מעבר הרבה יותר חלק ונקי מסיבוכים וטעויות גם לבני הגיל השלישי. למעשה, ללא שירותים אלו המעבר יהיה עד כדי כך קשה כשאפילו באופן תיאורטי קשה לראות אותו קורה. חברת הובלות בחיפה יכולה לספק הרבה שירותים שיעזרו לדייר לעבור את המעבר בצורה מוצלחת גם בלי שבני המשפחה של הדייר יצטרכו לעצור את חייהם ולנהל את כל המעבר על כל פעולותיו. שירותי אריזה, פירוק והרכבה, סבלות וארגון כל הפריטים הם רק חלק מהתמיכה שחברת ההובלות יכולה להעניק, ואחד השירותים הכי חשובים  הוא זה שאין תחליף: אחסון תכולת הדירה.

 

כיצד מתבצע אחסון תכולה הדירה ומדוע?

 

אחסון תכולת דירה הוא שלב חשוב מאוד עבור כל אחד שעובר דירה ולא רק לבני הגיל השלישי שעוברים לדיור מוגן, אך בלי ספק שבסיטואציה זו, הוא הופך להיות קריטי. שירות זה יעיל במיוחד כיוון שחברת ההובלות בכל מקרה מבצעת את המעבר והרבה יותר נוח שאותם סבלים ואותן משאיות יובילו את הפריטים ישירות אל המחסן שישמור על הציוד לתקופה בלתי מוגבלת. כך הדייר לא צריך לעבור עם כל הציוד, גם זה שאין לו בו צורך, רק בגלל שאין לו מקום אחר לאחסן אותם.

 

השארת הפריטים זו לא אפשרות

 

הדייר שעובר לדיור מוגן יכול להשאיר את הציוד והרהיטים שלו בדירה הישנה אך ברוב המקרים יש צורך למכור אותה או להשכיר אותה כדי להכניס כסף. זו הסיבה שאי אפשר להשאיר את הרהיטים באחסון כי לעתים אותו דייר שיעבור לגור בבניין, בין אם אחרי קניית הדירה ובין אם אחרי שכירתה, לא ירצה רהיטים ובוודאי לא כאלו שיכולים להיות מיושנים ועתיקים. במקום לזרוק את הציוד או להתאמץ במכירה שלו בלחץ של זמן, אחסון זה הדבר הנכון.

 

הובלה מקצועית ומנוסה

 

ההובלה מתבצעת באופן מקצועי ביותר כאשר גם באחסון נוקטים בכל הזהירות האפשרית. הפריטים חייבים להיות כלולים בביטוח ממש כמו הפריטים שעוברים אל הדירה החדשה בדיוק המוגן וכמובן שכל התנאים הטובים ביותר לאחסנת הציוד הם עניין בסיסי והכרחי. מערכת בקרת אקלים, מערכת אבטחה כנגד גניבות ונגישות מלאה למחסן הם דברים לבדוק וחברת הובלות תספק בלי שום בעיה.

 

ניתן גם למכור את הציוד

 

אחרי שמשאירים ציוד רב מאחור, בדרך כלל דיירים שעוברים מבית גדול לדירה יותר קטנה בדיור המוגן, לא תמיד מוצאים מה לעשות עם הציוד בזה הרגע וזו הסיבה שהאחסון על ידי חברת הובלות הופך למשמעותי. אפשר לאחסן את הציוד עד שנמצא לו קונה, ניתן להשאיר אותו עד שהילדים ירצו להשתמש בו והיום יש חברות הובלות שמעוניינות גם לרכוש אותו ולמכור אותו בעצמם.  
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
היערכות למצב חירום בדיור מוגן
מאות בתי דיור מוגן פועלים ברחבי הארץ ומספקים איכות חיים לבני גיל הזהב. אלא שמעבר לשגרת הפעילויות היום-יומית, על המבנים הללו להיות ערוכים לשעת חירום, עם דגש מרכזי על אירועי שריפה. כיצד ניתן להיות ערוכים מבעוד מועד לכל צרה שלא תבוא? על כך בכתבה הבאה.
לקריאה
חידושים אחרונים בתחום הקלנועיות
הקלנועית הינה כלי רכב אשר נמצא לרוב בשימוש של בני הגיל השלישי. היא מקלה את החיים של אוכלוסייה זו ומאפשרת נסיעה נוחה למרחקים קצרים. המאמר הבא מציג את החידושים האחרונים בתחום הקלנועיות אותם מוטב שתכירו טרם רכישת קלנועית חדשה.
לקריאה
נוהל הפעלת מצב חירום בבתי אבות
מצב חירום בבית אבות יכול להיות מלחיץ במיוחד. מדובר במקום גדול מאוד שיש בו מאות דיירים כאשר המצב הפיזי שלהם לא מאפשר להם להגן על עצמם. מה עושים במצב כזה?
לקריאה
מערכות אוורור בבית אבות
אי אפשר לזלזל בבחירה שלהם כי הם יהיו שם לצדנו בקיצים הכי חמים, וגם בבית אבות צריך לדעת לבחור אותם נכון. אלו אפשרויות יש ולמה צריך לשים לב? לאווירה נעימה ביותר יש כמה דברים שכדאי לדעת.
לקריאה
הובלת תכולת דירה לאחסנה כשעוברים לדיור מוגן
כשעוברים לדיור מוגן בגיל השלישי יש קושי רב בהשארת הציוד שנשאר מאחור, חשוב למצוא את הפתרונות הנכונים למצב העדין. אחסון חלק מתכולת הדירה זהו רעיון טוב שיכול להיות הפתרון.
לקריאה
טיפול בהצפות בבתי אבות
כשאנחנו עוברים לבית אבות, מדוע אנחנו עושים זאת? בסופו של דבר, עבור רבים מאתנו לא מדובר במעבר פשוט כל כך – אך בכל זאת המעבר הזה הוא מתבקש משום שרק כך ניתן להבטיח את איכות החיים הגבוהה ביותר בגיל השלישי.
לקריאה
מקרים חריגים בבתי אבות
גם ככה מאוד קשה לשלוח את ההורים האהובים שלנו לבית אבות, כך שגילוי מקרים חריגים בהתנהגות כלפי אותם מבוגרים יכולה להיות הקש שישבור את גב הגמל ולזרז אותנו להוציא אותם משם. מקרים חריגים כאלו תועדו במצלמות אבטחה מספר פעמים והם מגוונים, נוראיים ומדאיגים.
לקריאה
טיפים לבחירת דירה בדיור מוגן
עוברים לדיור מוגן? הנה מספר טיפים אשר יסייעו לכם לבחור דירה מתאימה, שתענה על צרכי בני הגיל השלישי בצורה האופטימלית.
לקריאה
הקמת דיור מוגן בראשון לציון
דיור מוגן מיועד לקשישים ובו הם יכולים לשמור על איכות חיים גבוהה ולקבל טיפול רפואי וסיעודי מסביב לשעון. דבר זה חיוני בכל עיר גדולה ברחבי הארץ ולכן הוא קיים גם בראשון לציון. עם זאת, בעת הקמת דיור מוגן בראשון לציון יש מספר נושאים שצריך להתייחס אליהם.
לקריאה
טיפים לבחירת חברת ניקיון בבית אבות
חברת ניקיון אחראית על שורה ארוכה של שירותים ועבודות. היות ובבית אבות הניקיון הוא חלק בלתי נפרד מהסביבה של בני הגיל השלישי, יש לו גם השפעה על איכות החיים שלהם. בעזרת סביבה נקייה נמנע העברת חיידקים, נשפר את תחושת הנוחות ונדאג לתנאים אופטימאליים.
לקריאה
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.