forums

השתלה בזאלית בגיל השלישי

בעידן שבו תוחלת החיים גדלה משמעותית, נדרשים פתרונות מתקדמים יותר בכל מה שקשור לרפואה בגיל השלישי, אחד התחומים ברפואה הדורשים פתרונות מתקדמים לגיל השלישי הוא תחום השיניים. השתלת שיניים בזאלית היא הפתרון הטוב ביותר שיש לרפואה להציע בתחום רפואת השיניים.
 
השתלה בזאלית בגיל השלישי
 

מה קורה לשיניים בגיל השלישי?

 

אמנם תוחלת החיים עולה אבל אצל רבים מבני הגיל השלישי, השיניים לא "שורדות". עצם הלסת שלהם נסוגה ואחיזתן של השיניים הטבעיות הולכת ונחלשת. בעיות אלה גורמות לתפקוד יום יומי לקוי, בעיקר בפעולות פשוטות כמו אכילה. בנוסף, מחסור בשיניים גורם לפגיעה במראה הפה ובזמן חיוך. הפתרון הנפוץ ביותר בקרב בני הגיל השלישי הוא תותבות אשר לא נותנות פתרון אמיתי- צריך להוציא ולהכניס אותן לפה והן עלולות לגרום לנזק גדול יותר בחלל הפה. אז מה כן הפתרון?

 

הפתרון? השתלה בזאלית!

 

השתלה בזאלית שונה מההשתלה המוכרת, "הרגילה". מדובר בשתלים בצורת דיסק המתפרסים לרוחב, היוצרים אחיזה טובה ואמינה לאורך שנים. שתלים אלה נותנים פתרון לאנשים עם מחסור בעצם (מחלה ממנה סובלים בעיקר בגיל השלישי) שעד לפני כמה שנים לא יכלו לעבור השתלה כי לא היה איפה להשתיל להם את השתלים.

 

תוך כמה זמן תוכלו לקבל שיניים חדשות?

 

אחד היתרונות הכי גדולים של ההשתלה הבזאלית הוא שההשתלה נעשית ביום אחד בלבד ולכן היא גם נקראת במקומות מסוימים השתלת שיניים ביום אחד. כמובן שיש מספר בדיקות שנעשות לפני אך התהליך עצמו קורה ביום אחד שבסופו תצאו עם שיניים זמניות. לאחר שבוע עד עשרה ימים תוכלו לקבל שיניים חדשות וקבועות. השתלה ביום אחד נשמעת כמו חלום ויש שיגידו תרמית, אך היא אמתית לחלוטין והתוצאות שלה מוכחות.

 

האם הטיפול כואב?

 

הטיפול נעשה תחת הרדמה מלאה או טשטוש עמוק (לבחירת הפציינט) ועל כן אין שום כאבים בזמן הטיפול. לאחר הטיפול יהיו כמובן כאבים אך נטילת כדורים משככי כאבים פשוטים יעשו את העבודה. תוך כמה ימים הכאבים יעברו ותוכלו לחזור לשגרת חיים נורמלית. גם במידה ויש לכם פחד מרופאי שיניים או מתהליכים רפואיים הקשורים בשיניים, ההרדמה היא פתרון מצוין ויעיל כך שאין סיבה לא לעבור את ההשתלה.

 

מחיר השתלה בזאלית

 

המחיר של השתלה בזאלית הוא משתנה כמובן בהתאם לצרכי הלקוח. ישנם לקוחות שיצטרכו לעבור טיפולים מקדימים בגלל מצב השיניים שלהם וישנם לקוחות שלא. נוכל לומר שהמחיר הוא אינו זול ומדובר בכמה עשרות אלפי שקלים. זה אמנם מחיר לא זול אך אם תחשבו על כמות הטיפולים שתצטרכו לעשות אם לא תעשו את הניתוח הזה ועל הנזק שהשיניים שלכם יכולות לגרום לכם, תבינו שזהו מחיר שכדאי לשלם. איכות החיים שלכם תשתפר פלאים, תוכלו לדבר ברור יותר, ללעוס ולאכול מה שתרצו, ללא כאבים וללא צורך להתבייש לחייך.

 

בחירת מומחה לביצוע ההשתלה

 

שיטה זו מתבצעת במרפאות שונות ברחבי הארץ וטרם הבדיקה חשוב לבצע סקר שוק ולבחור ברופא מומחה ובעל ניסיון בתחום. כאמור, לא מדובר בשירות סטנדרטי אלא בפרוצדורה מורכבת ובמקרה כזה חשוב לא להתפשר ולבחור בשירות מקצועי ואמין. 
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
עיסוי לשיכוך כאבי מפרקים בגיל השלישי
כאבי פרקים הינם תופעה שכיחה בקרב הגיל השלישי, וגורם ישיר לתלונות על ירידה משמעותית באיכות החיים. עתה, מחקר חדש מראה כי ייתכן שלצד טיפול תרופתי, עיסוי מקצועי עשוי להועיל בשיכוך הכאב ובהרחבת טווח התנועה.
לקריאה
מוצרים חדשניים טכנולוגיים למבוגרים
עם ההתקדמות וההתפתחות המשמעותית שעברה הרפואה בשנים האחרונות, עלתה גם תוחלת החיים. חלקה של האוכלוסייה המבוגרת בעולם, כולל בישראל, הוא גדול יותר. לכן, ישנו כל הזמן פיתוח מוצרים חדשניים שיסייעו לאוכלוסייה המבוגרת בפעולות בהן ישנו קושי, מה שיאפשר להעלות את איכות החיים. בין מוצרים אלה:
לקריאה
ניתוח ארטרוסקופיה בגיל השלישי
כאבי רגליים בגיל השלישי עלולים להעיד במקרים מסוימים על הצורך בניתוח ארטרוסקופיה. במאמר הבא נסביר מה מאפיין את הניתוח הזה, כיצד הוא מונע כאבים ומה כולל הטיפול
לקריאה
ניתוח ארטרוסקופיה בגיל השלישי
כאבי רגליים בגיל השלישי עלולים להעיד במקרים מסוימים על הצורך בניתוח ארטרוסקופיה. במאמר הבא נסביר מה מאפיין את הניתוח הזה, כיצד הוא מונע כאבים ומה כולל הטיפול
לקריאה
טיפול הומאופתיה בגיל השלישי
יותר ויותר אנשים מעבר לגיל הפרישה חיים בבריאות טובה יותר. מה הכוונה? תנאי החיים הממוצעים והטיפולים המשופרים במחלות זיהומיות ואחרות נחשבות בדרך לסיבות העיקריות לכך.
לקריאה
העלמת ורידים ברגליים בגיל השלישי
ורידים בולטים ברגליים היא בעיה בריאותית שכיחה במדינות המערב, והשכיחות שלה עולה עם הגיל. מחקרים אפידמיולוגיים מראים שלרבע מהאוכלוסייה הבוגרת יש בעיית ורידים ברגלים, כאשר השכיחות גבוהה יותר בקרב נשים (30%-25%) מאשר בקרב גברים (20%-10%).
לקריאה
בעיות בעיכול בקרב הגיל השלישי
מערכת העיכול היא אזור מסועף בגוף ואנשים רבים סובלים במרוצת השנים מבעיות עיכול. אלה מתעוררות בעיקר כשיש קושי בספיגת המזון בגוף והתוצאה היא כאבי בטן, עצירות או שלשולים.
לקריאה
טיפול הידרותרפיה ושיקום לקשישים
בשנים האחרונות הפכו טיפולי הידרותרפיה למקובלים מאוד בקרב קבוצות גיל שונות. שיטה זו נעשית בבריכה טיפולית ובליווי מדריכים מקצועיים (או פיסיותרפיסטים שעברו הכשרה בתחום). הטיפול נמצא מתאים מאין כמוהו גם לבני גיל הזהב, בריאים או אפילו סיעודיים. איך זה עובד?
לקריאה
החלפת מפרק ירך בגיל מבוגר
מפרק הירך נשחק במהלך השנים ובאופן משמעותי לאחר גיל 50. במידה ואתם סובלים מכאבים ובעיות במפרק הירך חשוב לדעת כי ניתן להיפטר מבעיות אלו ולחזור לשגרת חיים רגילה באמצעות ניתוח החלפת מפרק ירך, אשר נחשב כיום לשכיח ובטוח יותר עבור המנותח.
לקריאה
כורסאות טלוויזיה לבני הגיל השלישי
כורסאות טלוויזיה נוחות יכולות לשפר את איכות החיים של בני הגיל השלישי. אך איזו כורסה תתאים לאוכלוסיה זו? במאמר זה נלמד לבחור כורסה בעל פיצ'רים מיוחדים המספקים מענה אופטימליים עבור הצרכים של אוכלוסיית גיל הזהב.
לקריאה
 
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.