forums

חידושים אחרונים בתחום הקלנועיות

הקלנועית הינה כלי רכב אשר נמצא לרוב בשימוש של בני הגיל השלישי. היא מקלה את החיים של אוכלוסייה זו ומאפשרת נסיעה נוחה למרחקים קצרים. המאמר הבא מציג את החידושים האחרונים בתחום הקלנועיות אותם מוטב שתכירו טרם רכישת קלנועית חדשה.
 
חידושים אחרונים בתחום הקלנועיות
 

חידושים בתחום הנוחות

 

ישנם המון דברים שתוכלו להתפשר עליהם, אך לא על נוחות. למרות שהקלנועית משרתת אתכם לרוב בכותלי שכונת המגורים שלכם בנסיעות קצרות, הרי שאתם רוצים להבטיח (וגם בצדק), נסיעה נוחה ונעימה. כשמתמקדים על סוגיית הנוחות, ניתן לייחס אותה לכמה חידושים חדשים בתחום:

 

ראשית, הקלנועית הזוגית

 

לצד הדגם הקלאסי המתאים לנוסע אחד בלבד, ישנן גם קלנועיות המתאימות לזוג נוסעים. הדגם הזה מתאים גם לבני זוג, אך גם לאנשים המתגוררים עם מטפל צמוד. כך, ניתן לצאת לקניות, מפגש עם חברים וגם לקופת החולים בליווי צמוד. נסיעה חברתית היא נסיעה נעימה ונוחה יותר.

 

קלנועית מתקפלת – נוחות חסרת תקדים!

 

בנוסף, ישנה גם הקלנועית המתקפלת. הדגם הזה מגלם בתוכו 2 יתרונות בולטים: היתרון הראשון הוא כמובן האפשרות לאחסן אותה בבית מבלי שהיא תופסת מקום רב בחלל. היתרון השני רלוונטי לבני הגיל השלישי שממשיכים לנסוע ברכב פרטי. מאחר והקלנועית מתקפלת, ניתן להכניס אותה אל תא המטען ברכב וכך להשמיש אותה גם במקומות אחרים שאינם שכונת המגורים של המשתמשים בה.

 

נסיעה נוחה על מושבים אורטופדים

 

אלמנט נוסף המתקשר עם נוחות הא כמובן איכות המושב. ישיבה ממושכת על מושב שאינו מעניק תמיכה, יגרור שביעות רצון נמוכה מאד – עד לכדי הימנעות מהשימוש בקלנועית. כיום, ניתן ליהנות מכיסאות מרווחים, גדולים ונוחים המעצימים את חווית הנסיעה. שיפור זה הינו משמעותי עבור שדרוג נוחות הנסיעה של בני הגיל השלישי.

 

חידושים בתחום הבטיחות

 

עם כל יציאה שלכם עם הקלנועית, כל שאתם מאחלים לעצמכם הוא שתצאו בשלום ותחזרו בשלום. לעתים, ניתן להמעיט בהיבט הבטיחות בכלי רכב זה מאחר ומדובר על כלי לנסיעה עירונית במהירות נמוכה מאד. עם זאת, חשוב מאד לאבזר את הקלועית באביזרים הבאים: צופר, פנסים ומראות אמצע וצד. כל אחד מהם מאפשר לכם לצאת לדרך בטוחה יותר.

 

מערכת בלימה מתקדמת לנסיעה בטוחה

 

במקרה ובו לאורך הנסיעה שלכם קרה אירוע בלתי צפוי שמצריך מכם לבצע בלימת פתע, אינכם צריכים לחשוש. בשונה מבלימה ברכב פרטי ששומרת על הרכב יציב במהירות נמוכה, ישנו חשש כי בקלנועית הבלימה תגרום לתגובה קיצונית יותר – גם בדמות נפילתו של הנוסע ממנה. לשמחתכם, כיום הקלנועיות מאובזרות במערכות בלימה מתקדמות ששומרות עליהן יציבות ועליכם ישובים במקום.

 

חידושים בתחום "חווית המשתמש"

 

לא ניתן לדבר על חידושים מבלי לדבר גם על החווית המשתמש. בעוד רכבים פרטיים זוכים לאיבזור נרחב ולהשקעה רבה בכל הקשור לחווית המשתמש, דווקא הקלנועית המון פעמים מקבלת יחס של כלי פונקציונאלי בלבד שלא צריך להשקיע בו מדי. עם זאת, דעו כי תוכלו לצרף אל הקלנועית שלכם גם מטען סלולארי למכשיר הנייד שלכם וכך להישאר מחוברים דרך קבע. בנוסף, תוכלו להתקין גם ארגז כלים לאחסון החפצים האישיים שלכם. נסיעה טובה!

  
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
היערכות למצב חירום בדיור מוגן
מאות בתי דיור מוגן פועלים ברחבי הארץ ומספקים איכות חיים לבני גיל הזהב. אלא שמעבר לשגרת הפעילויות היום-יומית, על המבנים הללו להיות ערוכים לשעת חירום, עם דגש מרכזי על אירועי שריפה. כיצד ניתן להיות ערוכים מבעוד מועד לכל צרה שלא תבוא? על כך בכתבה הבאה.
לקריאה
חידושים אחרונים בתחום הקלנועיות
הקלנועית הינה כלי רכב אשר נמצא לרוב בשימוש של בני הגיל השלישי. היא מקלה את החיים של אוכלוסייה זו ומאפשרת נסיעה נוחה למרחקים קצרים. המאמר הבא מציג את החידושים האחרונים בתחום הקלנועיות אותם מוטב שתכירו טרם רכישת קלנועית חדשה.
לקריאה
נוהל הפעלת מצב חירום בבתי אבות
מצב חירום בבית אבות יכול להיות מלחיץ במיוחד. מדובר במקום גדול מאוד שיש בו מאות דיירים כאשר המצב הפיזי שלהם לא מאפשר להם להגן על עצמם. מה עושים במצב כזה?
לקריאה
מערכות אוורור בבית אבות
אי אפשר לזלזל בבחירה שלהם כי הם יהיו שם לצדנו בקיצים הכי חמים, וגם בבית אבות צריך לדעת לבחור אותם נכון. אלו אפשרויות יש ולמה צריך לשים לב? לאווירה נעימה ביותר יש כמה דברים שכדאי לדעת.
לקריאה
הובלת תכולת דירה לאחסנה כשעוברים לדיור מוגן
כשעוברים לדיור מוגן בגיל השלישי יש קושי רב בהשארת הציוד שנשאר מאחור, חשוב למצוא את הפתרונות הנכונים למצב העדין. אחסון חלק מתכולת הדירה זהו רעיון טוב שיכול להיות הפתרון.
לקריאה
טיפול בהצפות בבתי אבות
כשאנחנו עוברים לבית אבות, מדוע אנחנו עושים זאת? בסופו של דבר, עבור רבים מאתנו לא מדובר במעבר פשוט כל כך – אך בכל זאת המעבר הזה הוא מתבקש משום שרק כך ניתן להבטיח את איכות החיים הגבוהה ביותר בגיל השלישי.
לקריאה
מקרים חריגים בבתי אבות
גם ככה מאוד קשה לשלוח את ההורים האהובים שלנו לבית אבות, כך שגילוי מקרים חריגים בהתנהגות כלפי אותם מבוגרים יכולה להיות הקש שישבור את גב הגמל ולזרז אותנו להוציא אותם משם. מקרים חריגים כאלו תועדו במצלמות אבטחה מספר פעמים והם מגוונים, נוראיים ומדאיגים.
לקריאה
טיפים לבחירת דירה בדיור מוגן
עוברים לדיור מוגן? הנה מספר טיפים אשר יסייעו לכם לבחור דירה מתאימה, שתענה על צרכי בני הגיל השלישי בצורה האופטימלית.
לקריאה
הקמת דיור מוגן בראשון לציון
דיור מוגן מיועד לקשישים ובו הם יכולים לשמור על איכות חיים גבוהה ולקבל טיפול רפואי וסיעודי מסביב לשעון. דבר זה חיוני בכל עיר גדולה ברחבי הארץ ולכן הוא קיים גם בראשון לציון. עם זאת, בעת הקמת דיור מוגן בראשון לציון יש מספר נושאים שצריך להתייחס אליהם.
לקריאה
טיפים לבחירת חברת ניקיון בבית אבות
חברת ניקיון אחראית על שורה ארוכה של שירותים ועבודות. היות ובבית אבות הניקיון הוא חלק בלתי נפרד מהסביבה של בני הגיל השלישי, יש לו גם השפעה על איכות החיים שלהם. בעזרת סביבה נקייה נמנע העברת חיידקים, נשפר את תחושת הנוחות ונדאג לתנאים אופטימאליים.
לקריאה
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.