forums

בית אילדן מארחים את הדור הצעיר

בבית אילדן, מרשת הדיור המוגן של בית בלב, בקרית מוצקין משתפים פעולה גם עם הדור הצעיר של המשפחה, וגם עם הדור הצעיר בקהילה.
 
בית אילדן מארחים את הדור הצעיר
 בית אילדן פתח את שעריו כמו בכל שנה למשפחותיהם של הדיירים ושם דגש על הדור הצעיר, דהיינו הנכדים והנינים של הדיירים, שזכו להפנינג שמח במיוחד! 

והפעם חגיגה כפולה ומכופלת בעקבות פתיחת המתחם החדש שכולל ספא, בריכת שחיה, סאונה, ג'קוזי ומכון כושר. הילדים הוזמנו להגיע עם בגדי ים, ונהנו  מהפעלה בבריכה של המפעיל "גולי מצחיקולי". במקביל נערכה פעילות בדוכני יצירה שונים, איפורי פנים, קעקועים, דוכני מזון ועוד.

"האוירה חיממה את הלב" אומרת גלית פינטו מנהלת התרבות של בית אילדן "הגיעו כל כך הרבה משפחות וילדים זה פשוט תענוג". לסיום ההפנינג נערך מופע לכל המשפחה של הקוסם הגדול ארתור גרוס.

הדיירים הביעו התרגשות רבה לארח את הנינים והנכדים שלהם כיד המלך והם מצפים בכליון עיניים לפעם הבאה!!!


אבל לא רק את הנכדים והנינים של הדיירים מארחים: בית בלב - בית אילדן חושבים ירוק, היא פעילות משותפת לדיירי הבית ולילדי הקהילה.
בחג הסוכות נבנתה סוכה בבית אילדן כמיטב מסורת החג ואת קישוטה עשו באמצעות מחזור של שקיות ניילון. למלאכת עיצוב וקישוט הסוכה חברו להם יחדיו דיירי הבית ותלמידיי כיתה ז' מביה"ס רודמן. אנו מוכרחים לציין שזה אינו שיתוף הפעולה הראשון בין השניים.

גם הפעם קיבלו הדיירים את התלמידים הנמרצים בקבלת פנים חמה ובהתרגשות גדולה. בין הצוותים נקשרו קשרים מיוחדים שהולידו חדוות יצירה עליזה וצוהלת. הסוכה עוטרה בשרשראות ענק שהוכנו ממחזור של שקיות ניילון. כן, גם בגיל הראשון וגם בגיל השלישי חושבים ירוק. 

כל הכבוד!
 
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
היערכות למצב חירום בדיור מוגן
מאות בתי דיור מוגן פועלים ברחבי הארץ ומספקים איכות חיים לבני גיל הזהב. אלא שמעבר לשגרת הפעילויות היום-יומית, על המבנים הללו להיות ערוכים לשעת חירום, עם דגש מרכזי על אירועי שריפה. כיצד ניתן להיות ערוכים מבעוד מועד לכל צרה שלא תבוא? על כך בכתבה הבאה.
לקריאה
חידושים אחרונים בתחום הקלנועיות
הקלנועית הינה כלי רכב אשר נמצא לרוב בשימוש של בני הגיל השלישי. היא מקלה את החיים של אוכלוסייה זו ומאפשרת נסיעה נוחה למרחקים קצרים. המאמר הבא מציג את החידושים האחרונים בתחום הקלנועיות אותם מוטב שתכירו טרם רכישת קלנועית חדשה.
לקריאה
נוהל הפעלת מצב חירום בבתי אבות
מצב חירום בבית אבות יכול להיות מלחיץ במיוחד. מדובר במקום גדול מאוד שיש בו מאות דיירים כאשר המצב הפיזי שלהם לא מאפשר להם להגן על עצמם. מה עושים במצב כזה?
לקריאה
מערכות אוורור בבית אבות
אי אפשר לזלזל בבחירה שלהם כי הם יהיו שם לצדנו בקיצים הכי חמים, וגם בבית אבות צריך לדעת לבחור אותם נכון. אלו אפשרויות יש ולמה צריך לשים לב? לאווירה נעימה ביותר יש כמה דברים שכדאי לדעת.
לקריאה
הובלת תכולת דירה לאחסנה כשעוברים לדיור מוגן
כשעוברים לדיור מוגן בגיל השלישי יש קושי רב בהשארת הציוד שנשאר מאחור, חשוב למצוא את הפתרונות הנכונים למצב העדין. אחסון חלק מתכולת הדירה זהו רעיון טוב שיכול להיות הפתרון.
לקריאה
טיפול בהצפות בבתי אבות
כשאנחנו עוברים לבית אבות, מדוע אנחנו עושים זאת? בסופו של דבר, עבור רבים מאתנו לא מדובר במעבר פשוט כל כך – אך בכל זאת המעבר הזה הוא מתבקש משום שרק כך ניתן להבטיח את איכות החיים הגבוהה ביותר בגיל השלישי.
לקריאה
מקרים חריגים בבתי אבות
גם ככה מאוד קשה לשלוח את ההורים האהובים שלנו לבית אבות, כך שגילוי מקרים חריגים בהתנהגות כלפי אותם מבוגרים יכולה להיות הקש שישבור את גב הגמל ולזרז אותנו להוציא אותם משם. מקרים חריגים כאלו תועדו במצלמות אבטחה מספר פעמים והם מגוונים, נוראיים ומדאיגים.
לקריאה
טיפים לבחירת דירה בדיור מוגן
עוברים לדיור מוגן? הנה מספר טיפים אשר יסייעו לכם לבחור דירה מתאימה, שתענה על צרכי בני הגיל השלישי בצורה האופטימלית.
לקריאה
הקמת דיור מוגן בראשון לציון
דיור מוגן מיועד לקשישים ובו הם יכולים לשמור על איכות חיים גבוהה ולקבל טיפול רפואי וסיעודי מסביב לשעון. דבר זה חיוני בכל עיר גדולה ברחבי הארץ ולכן הוא קיים גם בראשון לציון. עם זאת, בעת הקמת דיור מוגן בראשון לציון יש מספר נושאים שצריך להתייחס אליהם.
לקריאה
טיפים לבחירת חברת ניקיון בבית אבות
חברת ניקיון אחראית על שורה ארוכה של שירותים ועבודות. היות ובבית אבות הניקיון הוא חלק בלתי נפרד מהסביבה של בני הגיל השלישי, יש לו גם השפעה על איכות החיים שלהם. בעזרת סביבה נקייה נמנע העברת חיידקים, נשפר את תחושת הנוחות ונדאג לתנאים אופטימאליים.
לקריאה
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.