forums

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח בריאות לגיל השלישי

ביטוח בריאות מקנה לציבור הקשישים את הפתרונות כדי להתמודד עם מצבים שונים כגון מחלה או לא עלינו מצב סיעודי. במסגרת חוק בריאות ממלכתי מוענק סל שירותים הנועד לכסות על עלות הטיפול במחלות שונות ולהעניק למבוטחים תחושת שקט. כל מה שרציתם לדעת על ביטוח בריאות לקשישים- במאמר שלפניכם.
 
כל מה שרציתם לדעת על ביטוח בריאות לגיל השלישי
 ציבור הקשישים מתקשה בתפקוד יומיומי ואנשים רבים המגיעים לגיל השלישי סובלים ממחלות שונות ונאלצים לשאת בהוצאות כספיות. כאן נכנסת לתמונה חברת ביטוח מאסטר ביט המתמחה עם ביטוח בריאות לגיל השלישי המסייע לציבור הקשישים בקבלת הטיפול המתאים עבורם וגם ממעיט בהוצאות הכספיות הנלוות לטיפולים כגון תרופות או ייעוץ. השאלה היא מדוע הקשישים זקוקים לביטוח פרטי.

הזדקקות לביטוח בריאות
אמנם בישראל מקפידים לחגוג את יום הקשיש, אבל מצבם של הקשישים רק הולך ומחמיר מדי יום.העלייה ברמת החיים הביאה לכך שקשישים חיים יותר שנים אבל הטיפול בהם מתארך. לפי הנתונים של משרד הבריאות, מרבית הקשישים זקוקים לשירותי בריאות על מנת להמשיך ולחיות בכבוד.אף אחד לא רוצה לדמיין את הרגע בו הוא יזקק לביטוח בריאות. כאנשים צעירים אנו בוודאי לא מסתכלים קדימה ורואים את העתיד. שם מצבנו הרפואי יכול להיות לא כתמול שלשום ואז ביטוח בריאות יכול לסייע לנו. אנשים רבים יודעים כי ברגע שהם יגיעו לגיל מבוגר הם יזדקקו לביטוח בריאות פרטי המאפשר להם לקבל טיפולים שאינם נכללים בביטוח הכללי. 


אמנם ביטוח בריאות פרטי אינו זול, אך הוא מאפשר לקשישים לקבל שורה של טיפולים. רכישת ביטוח בריאות נחשב לצעד חכם בחיים כי מה יותר חשוב לנו בחיים מאשר הבריאות

 
באילו מקרים יש צורך בביטוח בריאות
כפי שנאמר קודם לכן, ככל שעולה הגיל מצבם של הבריאותי של הקשישים הולך ומדרדר, ולכן יש חשיבות גדולה בביטוח בריאות.
אף אחד מאיתנו לא ממש מעוניין להגיע למצב בו הוא ייאלץ לעשות שימוש בביטוח בריאות, אך ישנם מצבים בחיים בהם יש צורך לעשות שימוש בביטוח בריאות :

• השתלת איברים: ישנם מקרים בהם יש צורך בהשתלת איברים.  נניח  נהגתם לעשן הרבה וכתוצאה מכך התגלו בעיות עם הריאות עד כדי השתלת ריאה. ללא ריאה , יהיה קשה מאד לתפקד ולספק לגוף את החמצן הנדרש לרקמות. במידה והנכם זקוקים להשתלת ריאה, אתם צריכים לחכות בסבלנות עד למציאת הריאה בארץ. אמנם קופות החולים יכולות לממן השתלת ריאה אך בשביל כך יש צורך שהחולה יהיה במצב קריטי. 

• טיפולים מיוחדים בחו"ל: ישנם מקרים בהם יש צורך לעבור טיפול רפואי כזה שאינו ניתן לקבלו בישראל. לעיתים בחו"ל קיים מכשור רפואי חדשני לטיפול במחלות או שיטות שונות שלא ניתן לעשות בהן שימוש בארץ. למרות ההתקדמות של ישראל, בחו"ל עדיין ישנם טיפולים שלא ניתן לקבל בארץ.נכתב ע"י : שגיב וגנר בעלים של חברת ביטוח מאסטר ביט
 
 

  
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
טיפול הומאופתיה בגיל השלישי
יותר ויותר אנשים מעבר לגיל הפרישה חיים בבריאות טובה יותר. מה הכוונה? תנאי החיים הממוצעים והטיפולים המשופרים במחלות זיהומיות ואחרות נחשבות בדרך לסיבות העיקריות לכך.
לקריאה
העלמת ורידים ברגליים בגיל השלישי
ורידים בולטים ברגליים היא בעיה בריאותית שכיחה במדינות המערב, והשכיחות שלה עולה עם הגיל. מחקרים אפידמיולוגיים מראים שלרבע מהאוכלוסייה הבוגרת יש בעיית ורידים ברגלים, כאשר השכיחות גבוהה יותר בקרב נשים (30%-25%) מאשר בקרב גברים (20%-10%).
לקריאה
בעיות בעיכול בקרב הגיל השלישי
מערכת העיכול היא אזור מסועף בגוף ואנשים רבים סובלים במרוצת השנים מבעיות עיכול. אלה מתעוררות בעיקר כשיש קושי בספיגת המזון בגוף והתוצאה היא כאבי בטן, עצירות או שלשולים.
לקריאה
טיפול הידרותרפיה ושיקום לקשישים
בשנים האחרונות הפכו טיפולי הידרותרפיה למקובלים מאוד בקרב קבוצות גיל שונות. שיטה זו נעשית בבריכה טיפולית ובליווי מדריכים מקצועיים (או פיסיותרפיסטים שעברו הכשרה בתחום). הטיפול נמצא מתאים מאין כמוהו גם לבני גיל הזהב, בריאים או אפילו סיעודיים. איך זה עובד?
לקריאה
החלפת מפרק ירך בגיל מבוגר
מפרק הירך נשחק במהלך השנים ובאופן משמעותי לאחר גיל 50. במידה ואתם סובלים מכאבים ובעיות במפרק הירך חשוב לדעת כי ניתן להיפטר מבעיות אלו ולחזור לשגרת חיים רגילה באמצעות ניתוח החלפת מפרק ירך, אשר נחשב כיום לשכיח ובטוח יותר עבור המנותח.
לקריאה
כורסאות טלוויזיה לבני הגיל השלישי
כורסאות טלוויזיה נוחות יכולות לשפר את איכות החיים של בני הגיל השלישי. אך איזו כורסה תתאים לאוכלוסיה זו? במאמר זה נלמד לבחור כורסה בעל פיצ'רים מיוחדים המספקים מענה אופטימליים עבור הצרכים של אוכלוסיית גיל הזהב.
לקריאה
סדנת בריאות טבעית לגיל השלישי
איזה סדנאות בריאות קיימות עבור בני הגיל השלישי? למה צריך ללכת סדנאות בריאות ומה אפשר להפיק מהן? את כל התשובות תמצאו במאמר הבא ובין הסדנאות השונות תוכלו להתרשם גם מתזונה נכונה וגם משילוב ספורט.
לקריאה
השתלה בזאלית בגיל השלישי
בעידן שבו תוחלת החיים גדלה משמעותית, נדרשים פתרונות מתקדמים יותר בכל מה שקשור לרפואה בגיל השלישי, אחד התחומים ברפואה הדורשים פתרונות מתקדמים לגיל השלישי הוא תחום השיניים. השתלת שיניים בזאלית היא הפתרון הטוב ביותר שיש לרפואה להציע בתחום רפואת השיניים.
לקריאה
ניתוח אורתוגנטי בקרב הגיל השלישי
לקריאה
רפואה סינית לכאבי גב בקרב גמלאים
רפואה סינית היא רפואה עתיקת יומין המוכיחה את יעילותה הרבה בכל טיפול. במקרים רבים במקרים שהרפואה הקונבנציונלית אינה מוצאת פתרונות, הרפואה הסינית היא זו שמשפרת את איכות החיים.
לקריאה
 
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.