forums

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח בריאות לגיל השלישי

ביטוח בריאות מקנה לציבור הקשישים את הפתרונות כדי להתמודד עם מצבים שונים כגון מחלה או לא עלינו מצב סיעודי. במסגרת חוק בריאות ממלכתי מוענק סל שירותים הנועד לכסות על עלות הטיפול במחלות שונות ולהעניק למבוטחים תחושת שקט. כל מה שרציתם לדעת על ביטוח בריאות לקשישים- במאמר שלפניכם.
 
כל מה שרציתם לדעת על ביטוח בריאות לגיל השלישי
 ציבור הקשישים מתקשה בתפקוד יומיומי ואנשים רבים המגיעים לגיל השלישי סובלים ממחלות שונות ונאלצים לשאת בהוצאות כספיות. כאן נכנסת לתמונה חברת ביטוח מאסטר ביט המתמחה עם ביטוח בריאות לגיל השלישי המסייע לציבור הקשישים בקבלת הטיפול המתאים עבורם וגם ממעיט בהוצאות הכספיות הנלוות לטיפולים כגון תרופות או ייעוץ. השאלה היא מדוע הקשישים זקוקים לביטוח פרטי.

הזדקקות לביטוח בריאות
אמנם בישראל מקפידים לחגוג את יום הקשיש, אבל מצבם של הקשישים רק הולך ומחמיר מדי יום.העלייה ברמת החיים הביאה לכך שקשישים חיים יותר שנים אבל הטיפול בהם מתארך. לפי הנתונים של משרד הבריאות, מרבית הקשישים זקוקים לשירותי בריאות על מנת להמשיך ולחיות בכבוד.אף אחד לא רוצה לדמיין את הרגע בו הוא יזקק לביטוח בריאות. כאנשים צעירים אנו בוודאי לא מסתכלים קדימה ורואים את העתיד. שם מצבנו הרפואי יכול להיות לא כתמול שלשום ואז ביטוח בריאות יכול לסייע לנו. אנשים רבים יודעים כי ברגע שהם יגיעו לגיל מבוגר הם יזדקקו לביטוח בריאות פרטי המאפשר להם לקבל טיפולים שאינם נכללים בביטוח הכללי. 


אמנם ביטוח בריאות פרטי אינו זול, אך הוא מאפשר לקשישים לקבל שורה של טיפולים. רכישת ביטוח בריאות נחשב לצעד חכם בחיים כי מה יותר חשוב לנו בחיים מאשר הבריאות

 
באילו מקרים יש צורך בביטוח בריאות
כפי שנאמר קודם לכן, ככל שעולה הגיל מצבם של הבריאותי של הקשישים הולך ומדרדר, ולכן יש חשיבות גדולה בביטוח בריאות.
אף אחד מאיתנו לא ממש מעוניין להגיע למצב בו הוא ייאלץ לעשות שימוש בביטוח בריאות, אך ישנם מצבים בחיים בהם יש צורך לעשות שימוש בביטוח בריאות :

• השתלת איברים: ישנם מקרים בהם יש צורך בהשתלת איברים.  נניח  נהגתם לעשן הרבה וכתוצאה מכך התגלו בעיות עם הריאות עד כדי השתלת ריאה. ללא ריאה , יהיה קשה מאד לתפקד ולספק לגוף את החמצן הנדרש לרקמות. במידה והנכם זקוקים להשתלת ריאה, אתם צריכים לחכות בסבלנות עד למציאת הריאה בארץ. אמנם קופות החולים יכולות לממן השתלת ריאה אך בשביל כך יש צורך שהחולה יהיה במצב קריטי. 

• טיפולים מיוחדים בחו"ל: ישנם מקרים בהם יש צורך לעבור טיפול רפואי כזה שאינו ניתן לקבלו בישראל. לעיתים בחו"ל קיים מכשור רפואי חדשני לטיפול במחלות או שיטות שונות שלא ניתן לעשות בהן שימוש בארץ. למרות ההתקדמות של ישראל, בחו"ל עדיין ישנם טיפולים שלא ניתן לקבל בארץ.נכתב ע"י : שגיב וגנר בעלים של חברת ביטוח מאסטר ביט
 
 

  
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
גורמים לצניחת רחם בגיל השלישי
צניחת רחם הינה בעיה נפוצה ששכיחה בעיקר אצל נשים בגיל השלישי אך בהחלט עלולה להתרחש גם אצל נשים צעירות יותר. היא מתפתחת בעקבות היחלשות של הרקמות והשרירים שנמצאים באזור רצפת האגן.
לקריאה
פיברומיאלגיה (דאבת השרירים) - תסמינים ואפשרויות טיפול
פיברומיאלגיה היא מחלת דאבת השרירים אשר באה לידי ביטוי בכאבים כרוניים בשלד ובשרירים, ברגישות שלהם, במגבלה בתנועת המפרקים, לחץ על הגידים ומכאובים קשים. תופעות נוספות המהוות חלק בלתי נפרד מן המחלה הן דיכאון, עייפות כרונית, כאבי ראש חוזרים ואף התקפי חרדה.
לקריאה
התמודדות עם טראומות מהעבר בגיל השלישי
בגיל השלישי נראה כי יש לא מעט מבוגרים עם התמודדויות פיזיולוגיות ונפשיות הנובעות ממקרים והתמודדויות שונות מהעבר, במאמר הבא מפורטים הסברים שונים אודות הסיטואציות.
לקריאה
עיסוי לשיכוך כאבי מפרקים בגיל השלישי
כאבי פרקים הינם תופעה שכיחה בקרב הגיל השלישי, וגורם ישיר לתלונות על ירידה משמעותית באיכות החיים. עתה, מחקר חדש מראה כי ייתכן שלצד טיפול תרופתי, עיסוי מקצועי עשוי להועיל בשיכוך הכאב ובהרחבת טווח התנועה.
לקריאה
מוצרים חדשניים טכנולוגיים למבוגרים
עם ההתקדמות וההתפתחות המשמעותית שעברה הרפואה בשנים האחרונות, עלתה גם תוחלת החיים. חלקה של האוכלוסייה המבוגרת בעולם, כולל בישראל, הוא גדול יותר. לכן, ישנו כל הזמן פיתוח מוצרים חדשניים שיסייעו לאוכלוסייה המבוגרת בפעולות בהן ישנו קושי, מה שיאפשר להעלות את איכות החיים. בין מוצרים אלה:
לקריאה
ניתוח ארטרוסקופיה בגיל השלישי
כאבי רגליים בגיל השלישי עלולים להעיד במקרים מסוימים על הצורך בניתוח ארטרוסקופיה. במאמר הבא נסביר מה מאפיין את הניתוח הזה, כיצד הוא מונע כאבים ומה כולל הטיפול
לקריאה
ניתוח ארטרוסקופיה בגיל השלישי
כאבי רגליים בגיל השלישי עלולים להעיד במקרים מסוימים על הצורך בניתוח ארטרוסקופיה. במאמר הבא נסביר מה מאפיין את הניתוח הזה, כיצד הוא מונע כאבים ומה כולל הטיפול
לקריאה
טיפול הומאופתיה בגיל השלישי
יותר ויותר אנשים מעבר לגיל הפרישה חיים בבריאות טובה יותר. מה הכוונה? תנאי החיים הממוצעים והטיפולים המשופרים במחלות זיהומיות ואחרות נחשבות בדרך לסיבות העיקריות לכך.
לקריאה
העלמת ורידים ברגליים בגיל השלישי
ורידים בולטים ברגליים היא בעיה בריאותית שכיחה במדינות המערב, והשכיחות שלה עולה עם הגיל. מחקרים אפידמיולוגיים מראים שלרבע מהאוכלוסייה הבוגרת יש בעיית ורידים ברגלים, כאשר השכיחות גבוהה יותר בקרב נשים (30%-25%) מאשר בקרב גברים (20%-10%).
לקריאה
בעיות בעיכול בקרב הגיל השלישי
מערכת העיכול היא אזור מסועף בגוף ואנשים רבים סובלים במרוצת השנים מבעיות עיכול. אלה מתעוררות בעיקר כשיש קושי בספיגת המזון בגוף והתוצאה היא כאבי בטן, עצירות או שלשולים.
לקריאה
 
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.