forums

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח בריאות לגיל השלישי

ביטוח בריאות מקנה לציבור הקשישים את הפתרונות כדי להתמודד עם מצבים שונים כגון מחלה או לא עלינו מצב סיעודי. במסגרת חוק בריאות ממלכתי מוענק סל שירותים הנועד לכסות על עלות הטיפול במחלות שונות ולהעניק למבוטחים תחושת שקט. כל מה שרציתם לדעת על ביטוח בריאות לקשישים- במאמר שלפניכם.
 
כל מה שרציתם לדעת על ביטוח בריאות לגיל השלישי
 ציבור הקשישים מתקשה בתפקוד יומיומי ואנשים רבים המגיעים לגיל השלישי סובלים ממחלות שונות ונאלצים לשאת בהוצאות כספיות. כאן נכנסת לתמונה חברת ביטוח מאסטר ביט המתמחה עם ביטוח בריאות לגיל השלישי המסייע לציבור הקשישים בקבלת הטיפול המתאים עבורם וגם ממעיט בהוצאות הכספיות הנלוות לטיפולים כגון תרופות או ייעוץ. השאלה היא מדוע הקשישים זקוקים לביטוח פרטי.

הזדקקות לביטוח בריאות
אמנם בישראל מקפידים לחגוג את יום הקשיש, אבל מצבם של הקשישים רק הולך ומחמיר מדי יום.העלייה ברמת החיים הביאה לכך שקשישים חיים יותר שנים אבל הטיפול בהם מתארך. לפי הנתונים של משרד הבריאות, מרבית הקשישים זקוקים לשירותי בריאות על מנת להמשיך ולחיות בכבוד.אף אחד לא רוצה לדמיין את הרגע בו הוא יזקק לביטוח בריאות. כאנשים צעירים אנו בוודאי לא מסתכלים קדימה ורואים את העתיד. שם מצבנו הרפואי יכול להיות לא כתמול שלשום ואז ביטוח בריאות יכול לסייע לנו. אנשים רבים יודעים כי ברגע שהם יגיעו לגיל מבוגר הם יזדקקו לביטוח בריאות פרטי המאפשר להם לקבל טיפולים שאינם נכללים בביטוח הכללי. 


אמנם ביטוח בריאות פרטי אינו זול, אך הוא מאפשר לקשישים לקבל שורה של טיפולים. רכישת ביטוח בריאות נחשב לצעד חכם בחיים כי מה יותר חשוב לנו בחיים מאשר הבריאות

 
באילו מקרים יש צורך בביטוח בריאות
כפי שנאמר קודם לכן, ככל שעולה הגיל מצבם של הבריאותי של הקשישים הולך ומדרדר, ולכן יש חשיבות גדולה בביטוח בריאות.
אף אחד מאיתנו לא ממש מעוניין להגיע למצב בו הוא ייאלץ לעשות שימוש בביטוח בריאות, אך ישנם מצבים בחיים בהם יש צורך לעשות שימוש בביטוח בריאות :

• השתלת איברים: ישנם מקרים בהם יש צורך בהשתלת איברים.  נניח  נהגתם לעשן הרבה וכתוצאה מכך התגלו בעיות עם הריאות עד כדי השתלת ריאה. ללא ריאה , יהיה קשה מאד לתפקד ולספק לגוף את החמצן הנדרש לרקמות. במידה והנכם זקוקים להשתלת ריאה, אתם צריכים לחכות בסבלנות עד למציאת הריאה בארץ. אמנם קופות החולים יכולות לממן השתלת ריאה אך בשביל כך יש צורך שהחולה יהיה במצב קריטי. 

• טיפולים מיוחדים בחו"ל: ישנם מקרים בהם יש צורך לעבור טיפול רפואי כזה שאינו ניתן לקבלו בישראל. לעיתים בחו"ל קיים מכשור רפואי חדשני לטיפול במחלות או שיטות שונות שלא ניתן לעשות בהן שימוש בארץ. למרות ההתקדמות של ישראל, בחו"ל עדיין ישנם טיפולים שלא ניתן לקבל בארץ.נכתב ע"י : שגיב וגנר בעלים של חברת ביטוח מאסטר ביט
 
 

  
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
איזון תרופתי בגיל השלישי עקב מחלות כרוניות
הגיל השלישי מציב בפני המין האנושי שלל אתגרים. תשומת הלב לכך התעצמה מאוד בעשור האחרון, שכן תוחלת החיים נמצאת במגמת עלייה משמעותית, כך ששלב זה בחיים הופך ארוך יותר ובנוסף גם בני ובנות ה-60 פלוס וה-70 פלוס ואפילו אלה שעברו את ה-80 וה-90 מבקשים לא רק לחיות אלא גם ליהנות מחיים עם איכות.
לקריאה
סוגי בריחת שתן והתמודדות אצל מבוגרים
בעיות בשלפוחית השתן הינן שכיחות מאוד בעולם המערבי, יותר ממאה אלף ישראלים חווים באופן קבוע דליפה מהשלפוחית (בריחת שתן). אנו נסביר אילו סוגים של בריחת שתן קיימים ומה הם דרכי ההתמודדות המומלצים:
לקריאה
טיפול בקשישים חולי פרקינסון
מחלת הפרקינסון מביאה להפרעה במערכת המוטורית. התסמינים: נוקשות בגוף ורעידות, אי יציבות, איטיות בתנועה וקואורדינציה לקויה. כאשר התסמינים מחריפים, החולה חווה קשיים בדיבור ובהליכה ולעתים אף בביצוע מטלות פשוטות.
לקריאה
מחלות נפוצות בגיל השלישי
מצב סיעודי מאפיין את שכבת הגיל השלישי יותר משכבות גיל אחרות. נמצא שאחוז בני 80 ומעלה הנמצאים במצב סיעודי גבוה משמעותית בהשוואה לבני 65-74 הנמצאים במצב זה. ישנם מחלות ומצבים רפואיים המדרדרים את המצב הרפואי של אדם עד כדי מצב סיעודי.
לקריאה
מניעת כאבי גב בקרב הגיל השלישי
אנשים הסובלים מכאבי גב סובלים מהם בכל גיל. אנשים צעירים וביניהם גברים חזקים שנראים על פניו בריאים לחלוטין, סובלים גם הם מכאבים אלו כתוצאה מפריצת דיסק או בעיות שונות. לכן לא מפתיע למה אנשים בגיל השלישי סובלים גם הם מכאבי גב.
לקריאה
היתרונות בפעילויות שחייה בקרב בני הגיל השלישי
שחייה היא אחת הפעילויות הגופניות הטובות ביותר שאדם יכול לבצע והחשיבות שלה עולה עוד יותר כשמדובר בבני הגיל השלישי. למדו על חשיבות פעילות השחייה והשפעתה החיובית על הגוף בגיל מתקדם.
לקריאה
שיאצו לגיל השלישי
מחפשים טיפול שיאצו לגיל השלישי? רוצים להקל על יקיריכם? בואו להכיר ולהתנסות בשיטות טיפול פשוטות ובו זמנית מעמיקות, המתבססות על טכניקות מגע, עם תוצאות בריאותיות לטווח הארוך.
לקריאה
יתרונות רפואיים של ספא בגיל הזהב
תועלות טיפולי ספא עבור אוכלוסיית גל הזהב הן רבות ואינן מסתכמות בפינוק ורוגע בלבד. טיפולים אלה מסייעים בהתמודדות מול מחלות, בעיות גופניות שונות ואף מחזקות את הנפש ורמת האנרגיה.
לקריאה
טיפול בעקמת בגיל השלישי
עקמת - סקוליוזיס היא תופעה שמחמירה עם הגיל ואין לה טיפול חד פעמי. הפתרון עבור מבוגרים הוא לשקול טיפול פיזיותרפי ולהתייעץ עם אנשי מקצוע. במאמר הבא נביא את כל הפרטים
לקריאה
טיפולי שיניים לחולים בסיכון בגיל השלישי
עם ההשתייכות למשפחת הגיל השלישי נדמה כי כל הדברים הופכים מורכבים הרבה יותר. טיפול השיניים, שסיימת תוך דקות ספורות בעבר, דורש מלאכת מחשבת ורופא שיניים המומחה ברפואת הפה.
לקריאה
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.