forums

החשיבות של מצלמות אבטחה בבתי אבות ובתי קשישים

בין אם הינך עסק גריאטרי לבין אם הנך דואג להוריך, מצלמות אבטחה בבתי אבות או למטפל או המטפלת הינה עניין חשוב.
 
החשיבות של מצלמות אבטחה בבתי אבות ובתי קשישים
הרגשת ההגנה של יקרנו ומשפחתנו הינה בראש סדר העדיפויות של הרוב המוחלט מאיתנו, אנו נשקיע את המיטב מן הזמן אשר ברשותנו וממשאבינו הקיימים בכדי להבטיח כי אכן המשפחה שלנו תהיה מוגנת ותחיה ברוגע ובשלום. אך מגיע הזמן בו אנו נעים בין עבודה למשפחה ומאבדים זמן רב לטובת הפרנסה, למרות שהצורך בהגנה ובהרגשת ביטחון אינה פוחתת, ואף לעתים האחריות מתווספת.
 

אין זה נעים לחשוב על כך, אך הורינו של רבים מאיתנו נמצאים תחת עזרתן של מטפלים או מטפלות שונות העוזרות להם בחיי היום-יום וחלקם גם משוכנים בבתי אבות בכדי להקל על אורך חייהם הבוגר, אך הדבר רק מוסיף על הרגשת החוסר יכולת שלנו לנתר לגבי מצבם הבריאותי והפיזי התקין במהלך השבוע. אך גם לכך יש פתרון נאה – מצלמות אבטחה בבתי אבות או למטפלים בקשישים. בין אם הינך עסק גריאטרי לבין אם הנך דואג להוריך, מצלמות אבטחה בבתי אבות או למטפל או המטפלת הינה עניין חשוב.
 

התעללות בחסרי ישע

הדבר הראשון, והקשה ביותר, אשר קופץ למחשבותינו הינה מגוון הסיפורים המזעזעים הכוללים התעללות בקשישים מצד המטפל או האחות בבית האבות. סיפורים רבים מתחילים במטפל או מטפלת צעירים אשר נראים תמימים למדי, כאשר האדם המטופל מתלונן על אלימות פיזית כלפיו ולעתים תכופות היו פוסלים את טענותיו בעקבות סיבות כאלו ואחרות (מחלת זיכרון או 'הוא סתם מגזים' ועוד...).

לאחר הצבת מצלמות נסתרות לפיקוח על אופן הטיפול של האדם המטפל בקשיש, רבים מהמקרים מוצאים כי אכן המטופל עובר התעללות פיזית נוראית. אין אנו מאחלים זאת לאף אחד, אך זהו מקרה אשר היה ניתן למנוע אותו מלכתחילה באמצעות הצבת מצלמות אבטחה.
 

היתרון של מצלמות אבטחה

המקרה אשר הוזכר חוזר על עצמו תכופות, אך זהו בהחלט מקרה אשר נמצא בראש רשימת המקרים הקיצוניים העלולים להתרחש אשר אכן ניתן למנוע באמצעות התקנת מערכת מצלמות אבטחה במקומות נבונים, אך לא תמיד זהו המקרה היחיד אשר גורם לנו לשקול את חשיבותן של מצלמות האבטחה בבתי אבות או למטפלים בקשישים.

לעתים הצורך במצלמות אבטחה נובע מעבודה לא טובה של המטפלים או טיפול לא יאה בבתי האבות, דבר אשר גם הוא יכול להימנע (או להלקח לבית משפט עם עדות מוקלטת כדין) ולהבטיח כי אכן קרוביכם יקבלו את הטיפול אשר מגיע לו בכסף המשולם וכמובן שללא יוצא מן הכלל, בתור אדם בוגר אשר זקוק לטיפול יאה, בין אם הטיפול הינו טיפול תרופתי ובין אם זה התנהגות חברתית מקובלת כלפיו. 
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
נוהל הפעלת מצב חירום בבתי אבות
מצב חירום בבית אבות יכול להיות מלחיץ במיוחד. מדובר במקום גדול מאוד שיש בו מאות דיירים כאשר המצב הפיזי שלהם לא מאפשר להם להגן על עצמם. מה עושים במצב כזה?
לקריאה
מערכות אוורור בבית אבות
אי אפשר לזלזל בבחירה שלהם כי הם יהיו שם לצדנו בקיצים הכי חמים, וגם בבית אבות צריך לדעת לבחור אותם נכון. אלו אפשרויות יש ולמה צריך לשים לב? לאווירה נעימה ביותר יש כמה דברים שכדאי לדעת.
לקריאה
הובלת תכולת דירה לאחסנה כשעוברים לדיור מוגן
כשעוברים לדיור מוגן בגיל השלישי יש קושי רב בהשארת הציוד שנשאר מאחור, חשוב למצוא את הפתרונות הנכונים למצב העדין. אחסון חלק מתכולת הדירה זהו רעיון טוב שיכול להיות הפתרון.
לקריאה
טיפול בהצפות בבתי אבות
כשאנחנו עוברים לבית אבות, מדוע אנחנו עושים זאת? בסופו של דבר, עבור רבים מאתנו לא מדובר במעבר פשוט כל כך – אך בכל זאת המעבר הזה הוא מתבקש משום שרק כך ניתן להבטיח את איכות החיים הגבוהה ביותר בגיל השלישי.
לקריאה
מקרים חריגים בבתי אבות
גם ככה מאוד קשה לשלוח את ההורים האהובים שלנו לבית אבות, כך שגילוי מקרים חריגים בהתנהגות כלפי אותם מבוגרים יכולה להיות הקש שישבור את גב הגמל ולזרז אותנו להוציא אותם משם. מקרים חריגים כאלו תועדו במצלמות אבטחה מספר פעמים והם מגוונים, נוראיים ומדאיגים.
לקריאה
טיפים לבחירת דירה בדיור מוגן
עוברים לדיור מוגן? הנה מספר טיפים אשר יסייעו לכם לבחור דירה מתאימה, שתענה על צרכי בני הגיל השלישי בצורה האופטימלית.
לקריאה
הקמת דיור מוגן בראשון לציון
דיור מוגן מיועד לקשישים ובו הם יכולים לשמור על איכות חיים גבוהה ולקבל טיפול רפואי וסיעודי מסביב לשעון. דבר זה חיוני בכל עיר גדולה ברחבי הארץ ולכן הוא קיים גם בראשון לציון. עם זאת, בעת הקמת דיור מוגן בראשון לציון יש מספר נושאים שצריך להתייחס אליהם.
לקריאה
טיפים לבחירת חברת ניקיון בבית אבות
חברת ניקיון אחראית על שורה ארוכה של שירותים ועבודות. היות ובבית אבות הניקיון הוא חלק בלתי נפרד מהסביבה של בני הגיל השלישי, יש לו גם השפעה על איכות החיים שלהם. בעזרת סביבה נקייה נמנע העברת חיידקים, נשפר את תחושת הנוחות ונדאג לתנאים אופטימאליים.
לקריאה
איך שומרים על בית אבות נקי לאורך זמן?
הניקיון קריטי לאיכות החיים והבריאות של דיירים בבתי אבות, לכן צריך לעשות הכל על מנת לשמור עליו. החל מהטמעת הרגלים נכונים, דרך זמינות של חומרי ניקיון ועד שימוש בשירותי חברת אחזקה.
לקריאה
נגישות לנכים בדיור מוגן ובתי אבות
אם הגעתם לגיל הזהב ואתם מחפשים מקום איכותי לפגוש אנשים בני גילכם וליהנות מפעילות חברתית, דיור מוגן או בתי אבות יענו לכל הצרכים שלכם ויתנו לכם חיים שלווים. אך שימו לב, חשוב מאוד לוודא שהבחירה שלכם תתאים לכם וצרכים שלכם.
לקריאה
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.