forums

טיפים לבחירת בית אבות

בית האבות הוא מוסד איכותי שאל שירותיו נפנה בכדי ליהנות באמת משנות הפרישה שלנו
 
טיפים לבחירת בית אבות
לעתים, רבים מאתנו נושאים הקשר מעט שלילי כאשר אנחנו שומעים את הביטוי בית אבות. ואמנם, אין ספק כי ישנם בתי אבות שנראים כמו מקומות עגומים למדי. עם זאת, בסופו של דבר הרעיון בבסיסו של בית האבות הוא רעיון איכותי במיוחד – ליהנות מחיי הפרישה שלנו בצורה האיכותית והנוחה ביותר. אנחנו מקדישים עשרות שנים, את רוב החיים שלנו, בדאגה לסביבה ולמשפחה שלנו לכל פרט ופרט, וכאשר אנחנו מגיעים לגיל בו אנחנו כבר לא חייבים לעבוד למחייתנו בכל יום, ולא רוצים או יכולים לבצע את כל משימות ומטלות היום יום בבית שלנו – מניקיון ועד בישול – הרי שפתרון איכותי של בתי אבות הוא בדיוק מה שנחוץ לנו. עם זאת, חשוב שנכיר את האופציות השונות ואת המאפיינים השונים של בתי אבות שונים בכדי שנוכל לבחור בבית האבות המתאים לנו ביותר.

 

כמה טיפים לבחירה נכונה של בית אבות, עבור הצרכים שלנו ועבור הנוחות המקסימלית שלנו

  • צרכים – הדבר החשוב ביותר בכל בית אבות הוא שיהיה מדובר במוסד שעונה על הצרכים שלנו בצורה האיכותית ביותר. הכוונה היא לכל מה שאנחנו עשויים להזדקק לו בשגרת היום יום שלנו – החל באוכל איכותי לטעמנו, דרך שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, ועד טיפול סיעודי ורפואי איכותי עבור מי שזקוק לטיפול שכזה. מוסד איכותי שמציע לנו את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל מה שקשור לצרכים הבסיסיים של חיי היום יום שלנו הוא מוסד שבו כדאי לנו לבחור או שלפחות כדאי לנו לשקול אותו בחיפוש של בתי אבות.
  • פנאי – כמובן שאנחנו לא הולכים לבתי אבות אך ורק בגלל מה שאנחנו חייבים לקבל, אלא גם עבור מה שאנחנו יכולים לקבל. הכוונה היא לכל השירותים והאפשרויות השונות שיכולות להרכיב את חיי הפנאי וההנאה שלנו בבית האבות. החל משגרה חברתית נוחה ונעימה לטעמנו, דרך אירועים מיוחדים והשקעה בשבירות שגרה מהנות וייחודיות בבית האבות או מחוצה לו, ועד מתקנים איכותיים של ספורט ופנאי עבור השימוש היום יומי שלנו – כל הפרטים שיכולים להרכיב את חיי הפנאי וההנאה שלנו בבית האבות הם פרמטרים בהם חשוב במיוחד להתחשב. חשוב שנזכור שבית האבות הופך לא רק לבית שלנו, אלא גם למועדון שלנו, לבריכה שלנו ולחדר הכושר שלנו – וכאשר כל מה שאנחנו אוהבים להעביר איתו את הזמן נמצא בסטנדרטים שמתאימים לנו, מדובר במוסד שמתאים לנו.
 

 

כאשר אנחנו בוחרים את בית האבות שלנו בחכמה, אנחנו מבינים עד תום מה זה איכות חיים

בין אם בבחינה קפדנית של הצרכים שלנו, ובין אם בבדיקה של כל מה שבית האבות יכול להציע לנו – כאשר אנחנו משקיעים ומעמיקים בבחירה של בית אבות אנחנו מבטיחים לעצמנו את איכות החיים הגבוהה ביותר, כאשר אנחנו מגיעים לגיל הפרישה, המנוחה והנחלה. 
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
נוהל הפעלת מצב חירום בבתי אבות
מצב חירום בבית אבות יכול להיות מלחיץ במיוחד. מדובר במקום גדול מאוד שיש בו מאות דיירים כאשר המצב הפיזי שלהם לא מאפשר להם להגן על עצמם. מה עושים במצב כזה?
לקריאה
מערכות אוורור בבית אבות
אי אפשר לזלזל בבחירה שלהם כי הם יהיו שם לצדנו בקיצים הכי חמים, וגם בבית אבות צריך לדעת לבחור אותם נכון. אלו אפשרויות יש ולמה צריך לשים לב? לאווירה נעימה ביותר יש כמה דברים שכדאי לדעת.
לקריאה
הובלת תכולת דירה לאחסנה כשעוברים לדיור מוגן
כשעוברים לדיור מוגן בגיל השלישי יש קושי רב בהשארת הציוד שנשאר מאחור, חשוב למצוא את הפתרונות הנכונים למצב העדין. אחסון חלק מתכולת הדירה זהו רעיון טוב שיכול להיות הפתרון.
לקריאה
טיפול בהצפות בבתי אבות
כשאנחנו עוברים לבית אבות, מדוע אנחנו עושים זאת? בסופו של דבר, עבור רבים מאתנו לא מדובר במעבר פשוט כל כך – אך בכל זאת המעבר הזה הוא מתבקש משום שרק כך ניתן להבטיח את איכות החיים הגבוהה ביותר בגיל השלישי.
לקריאה
מקרים חריגים בבתי אבות
גם ככה מאוד קשה לשלוח את ההורים האהובים שלנו לבית אבות, כך שגילוי מקרים חריגים בהתנהגות כלפי אותם מבוגרים יכולה להיות הקש שישבור את גב הגמל ולזרז אותנו להוציא אותם משם. מקרים חריגים כאלו תועדו במצלמות אבטחה מספר פעמים והם מגוונים, נוראיים ומדאיגים.
לקריאה
טיפים לבחירת דירה בדיור מוגן
עוברים לדיור מוגן? הנה מספר טיפים אשר יסייעו לכם לבחור דירה מתאימה, שתענה על צרכי בני הגיל השלישי בצורה האופטימלית.
לקריאה
הקמת דיור מוגן בראשון לציון
דיור מוגן מיועד לקשישים ובו הם יכולים לשמור על איכות חיים גבוהה ולקבל טיפול רפואי וסיעודי מסביב לשעון. דבר זה חיוני בכל עיר גדולה ברחבי הארץ ולכן הוא קיים גם בראשון לציון. עם זאת, בעת הקמת דיור מוגן בראשון לציון יש מספר נושאים שצריך להתייחס אליהם.
לקריאה
טיפים לבחירת חברת ניקיון בבית אבות
חברת ניקיון אחראית על שורה ארוכה של שירותים ועבודות. היות ובבית אבות הניקיון הוא חלק בלתי נפרד מהסביבה של בני הגיל השלישי, יש לו גם השפעה על איכות החיים שלהם. בעזרת סביבה נקייה נמנע העברת חיידקים, נשפר את תחושת הנוחות ונדאג לתנאים אופטימאליים.
לקריאה
איך שומרים על בית אבות נקי לאורך זמן?
הניקיון קריטי לאיכות החיים והבריאות של דיירים בבתי אבות, לכן צריך לעשות הכל על מנת לשמור עליו. החל מהטמעת הרגלים נכונים, דרך זמינות של חומרי ניקיון ועד שימוש בשירותי חברת אחזקה.
לקריאה
נגישות לנכים בדיור מוגן ובתי אבות
אם הגעתם לגיל הזהב ואתם מחפשים מקום איכותי לפגוש אנשים בני גילכם וליהנות מפעילות חברתית, דיור מוגן או בתי אבות יענו לכל הצרכים שלכם ויתנו לכם חיים שלווים. אך שימו לב, חשוב מאוד לוודא שהבחירה שלכם תתאים לכם וצרכים שלכם.
לקריאה
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.