forums

כל היתרונות והחסרונות של מטבח נירוסטה עבור דיור מוגן

במתחמי דיור מוגן, יש לשים לב במיוחד לעיצוב המטבחים עבור הדיירים. המטבח הוא המקום שבו
 
כל היתרונות והחסרונות של מטבח נירוסטה עבור דיור מוגן
לא מעט דיירים כמובן נוהגים להכין את עצמם את האוכל שלהם, או שמטפלים עושים זאת עבורם. כך או כך - חשוב מאד שהמטבח יהיה נגיש ונעים, ומכאן עולה האפשרות לבחור במטבחי נירוסטה עבור הדיור מוגן. הנירוסטה עצמה היא סוג של פלדה, ומכאן כמובן שאתם תרצו להכיר את תכונותיה, לרבות כל היתרונות והחסרונות שלה - ולהבין האם ההתקנה שלה משתלמת או לא.

 

התכונות למטבח הנירוסטה לדיור מוגן:

  • עמיד בפני כל טמפרטורה - זו אחת מהתכונות החשובות ביותר של מטבחי הנירוסטה. כידוע לכם, יש לא מעט ציוד מטבחים שאפשר לבחור, שבתוכו מאחסנים מזון רותח - למשל סיר שזה הרגע הורדתם מהאש. אם מניחים סיר כזה על שיש רגיל, התוצאה עלולה להיות הרס בלתי הפיך של השיש. אבל עם הנירוסטה אין שום בעיה כזו! הנירוסטה היא חומר עשר עמדי בפני חום גם בטמפרטורות קיצוניות יחסית. כך אפשר להניח עליו ללא כל חשש סירים ומחבתות רותחים לגמרי, ולעבוד כרגיל.
  • עמיד בפני מים - עוד היבט חשוב מאד בתפקוד של מטבחי נירוסטה, נוגע לשימוש במים. נניח שהמטבח כולו נרטב, והנחתם על המשטח ציוד מטבחים שיהיה רטוב לגמרי. מה יקרה למשטח הנירוסטה? בניגוד למשטחים מתכתיים אחרים, הנירוסטה עמידה לחלוטין בפני מים. לכן, אין שום סכנה להתפתחות של חלודה או קורוזיה, גם לא בפינות קטנות ונסתרות. המשטח כולו נותר שלם לחלוטין, ואתם נהנים ממנו ב100%.
  • פשוט מאד לניקיון - זה היבט שחשוב מאד בבחירת המטבחים לדיור מוגן! נירוסטה היא חומר אשר קל מאד לנקות, וכתמים לא נשאירם עליו. גם אם לקחתם ציוד מטבחים בצורה לא בטוחה, והדיירים שפכו בטעות ליטר של שמן על משטחי הנירוסטה, אין מה לדאוג - המנקים בדיור המוגן יצליחו לנקות את המשטח של הנירוסטה בתוך דקה אחת, כי הלכלוך והשומנים פשוט לא נדבקים למשטחים הללו.
  • עיצוב קר -  מנגד, יש שיגידו כי מטבחי נירוסטה פחות מתאימים לדיור מוגן, כי יש להם עיצוב קר ומעט מנוכר. כידוע יש לנירוסטה מראה מתכתי מאד, מודרני מאד, ותעשייתי במידה מה. יש המציינים כי למטבחים לדיור מוגן נדרש מטבח עם מראה נגיש יותר.
  • משאיר סימנים - עוד תכונה שכדאי לדעת היא שרואים בקלות סימנים של טביעות אצבעות על הנירוסטה, ואם הדיירים יעשו שימוש אחד, אפשר שהנירוסטה כבר לא תיראה מבריקה מאד. עם זאת, מאחר שקל לנקות את הנירוסטה, זה לא חיסרון כזה נורא.
 

אז האם זה חומר שמתאים?

בהחלט כן! אנו ממליצים לכם בחום לבחור בנירוסטה לכחומר גלם עבור ציוד למטבחים בדיור המוגן. אם אתם מודאגים מהמראה הקר והתעשייתי שלה, פשוט עצבו את המטבחים עם אלמנטים ביתיים נוספים שיספקו עיצוב נעים יותר - וזה הכל! 
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
היערכות למצב חירום בדיור מוגן
מאות בתי דיור מוגן פועלים ברחבי הארץ ומספקים איכות חיים לבני גיל הזהב. אלא שמעבר לשגרת הפעילויות היום-יומית, על המבנים הללו להיות ערוכים לשעת חירום, עם דגש מרכזי על אירועי שריפה. כיצד ניתן להיות ערוכים מבעוד מועד לכל צרה שלא תבוא? על כך בכתבה הבאה.
לקריאה
חידושים אחרונים בתחום הקלנועיות
הקלנועית הינה כלי רכב אשר נמצא לרוב בשימוש של בני הגיל השלישי. היא מקלה את החיים של אוכלוסייה זו ומאפשרת נסיעה נוחה למרחקים קצרים. המאמר הבא מציג את החידושים האחרונים בתחום הקלנועיות אותם מוטב שתכירו טרם רכישת קלנועית חדשה.
לקריאה
נוהל הפעלת מצב חירום בבתי אבות
מצב חירום בבית אבות יכול להיות מלחיץ במיוחד. מדובר במקום גדול מאוד שיש בו מאות דיירים כאשר המצב הפיזי שלהם לא מאפשר להם להגן על עצמם. מה עושים במצב כזה?
לקריאה
מערכות אוורור בבית אבות
אי אפשר לזלזל בבחירה שלהם כי הם יהיו שם לצדנו בקיצים הכי חמים, וגם בבית אבות צריך לדעת לבחור אותם נכון. אלו אפשרויות יש ולמה צריך לשים לב? לאווירה נעימה ביותר יש כמה דברים שכדאי לדעת.
לקריאה
הובלת תכולת דירה לאחסנה כשעוברים לדיור מוגן
כשעוברים לדיור מוגן בגיל השלישי יש קושי רב בהשארת הציוד שנשאר מאחור, חשוב למצוא את הפתרונות הנכונים למצב העדין. אחסון חלק מתכולת הדירה זהו רעיון טוב שיכול להיות הפתרון.
לקריאה
טיפול בהצפות בבתי אבות
כשאנחנו עוברים לבית אבות, מדוע אנחנו עושים זאת? בסופו של דבר, עבור רבים מאתנו לא מדובר במעבר פשוט כל כך – אך בכל זאת המעבר הזה הוא מתבקש משום שרק כך ניתן להבטיח את איכות החיים הגבוהה ביותר בגיל השלישי.
לקריאה
מקרים חריגים בבתי אבות
גם ככה מאוד קשה לשלוח את ההורים האהובים שלנו לבית אבות, כך שגילוי מקרים חריגים בהתנהגות כלפי אותם מבוגרים יכולה להיות הקש שישבור את גב הגמל ולזרז אותנו להוציא אותם משם. מקרים חריגים כאלו תועדו במצלמות אבטחה מספר פעמים והם מגוונים, נוראיים ומדאיגים.
לקריאה
טיפים לבחירת דירה בדיור מוגן
עוברים לדיור מוגן? הנה מספר טיפים אשר יסייעו לכם לבחור דירה מתאימה, שתענה על צרכי בני הגיל השלישי בצורה האופטימלית.
לקריאה
הקמת דיור מוגן בראשון לציון
דיור מוגן מיועד לקשישים ובו הם יכולים לשמור על איכות חיים גבוהה ולקבל טיפול רפואי וסיעודי מסביב לשעון. דבר זה חיוני בכל עיר גדולה ברחבי הארץ ולכן הוא קיים גם בראשון לציון. עם זאת, בעת הקמת דיור מוגן בראשון לציון יש מספר נושאים שצריך להתייחס אליהם.
לקריאה
טיפים לבחירת חברת ניקיון בבית אבות
חברת ניקיון אחראית על שורה ארוכה של שירותים ועבודות. היות ובבית אבות הניקיון הוא חלק בלתי נפרד מהסביבה של בני הגיל השלישי, יש לו גם השפעה על איכות החיים שלהם. בעזרת סביבה נקייה נמנע העברת חיידקים, נשפר את תחושת הנוחות ונדאג לתנאים אופטימאליים.
לקריאה
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.