forums

טיפים לבחירת חברת ייעוץ לבית אבות

במהלך חיינו, ספק אם ניתקל בבחירה קשה יותר מבית אבות לעצמנו או ליקירינו שהתבגרו. קיים מגוון רחב של בתי אבות בארץ, המציעים שירותים שונים, ויש לדעת כיצד לבחור מתוכם. חברת ייעוץ לבית אבות יכולה לסייע בכך.
 
טיפים לבחירת חברת ייעוץ לבית אבות

בחירת בית אבות הינה אחת הבחירות הקשות שנעשה בימי חיינו, ויש להשקיע זמן כדי לוודא שבחרנו כהלכה

תהליך ההתבגרות וההזדקנות הינו מקור מתמיד לעצב וצער עבור רבים. התחושה העזה של בגידה כשאנו מביטים על גופנו הזקן, בזוכרנו כמה חזק היה, כמה עמיד, והעצב הנורא של חוסר האונים כשאנו רואים את יקירינו נחלשים למול עינינו אינם ניתנים למדידה. התחושות העזות הללו מתגברות בצורה חדה כשאנו מתקרבים למועד הנורא בו אנו מבינים שעלינו לעבור למקום בו יוכלו לעזור לנו מבחינה טיפולית ובריאותית, או כשאנו מקבלים את ההחלטה הזו עבור הורה קשיש. קיים מנעד עצום של אפשרויות מבחינת בתי אבות בארץ.

 

ייעוץ שונה לכל בית אבות

ייעוץ עבור בית אבות ודיור מוגן מתאים עשוי להיות תמיד מוטה, מאחר וחברות שונות מתחרות על הלקוחות. למעשה, קיימים מספר סוגים של בתי אבות, אשר מציעים שירותים אשר נבדלים זה מזה ברמת ההשגחה והטיפול הדרושים. ישנם בתי אבות אשר מיועדים לתשושי נפש אשר דורשים סיוע מסוג ייחודי, ולעומתם קיימים בתי אבות סיעודיים לאנשים הנזקקים לעזרה בכל צרכיהם. לעומתם, קיימים בתי אבות אשר נועדו לאוכלוסייה עצמאית יותר, ונועדו להקל על הנטל מהמשפחות תוך אספקת חברה וחיים תוססים לדיירים עצמם. חברת ייעוץ לבית אבות יכולה לסייע לנו בבחירה בשל הניסיון הרב של עובדיה בנושא.

 

מהם הטיפים המרכזיים בבחירת חברת ייעוץ לבית אבות

כאמור, קיים מגוון אדיר של בתי אבות הנחלקים למספר סוגים. על מנת שנוכל לבצע את הבחירה הנכונה, אשר הינה הכרחית עקב הקושי הגדול לעבור שוב פעם בית בגיל מבוגר, יש לעיתים צורך להיעזר בשירותי חברת ייעוץ לבית אבות. הדרך להיות בטוחים בבחירת החברה הזו, הינה לעבור על מספר טיפים מרכזיים:

  • ותק: בחרו חברת ייעוץ לבית אבות בעלת ניסיון ארוך שנים. כך, תוכלו לדעת שבסך הכול לקוחותיה מרוצים מהבחירה שסייעה להם לעשות.
  • ידע מקצועי: בדקו האם במהלך השיחות שואלים בחברה על המצב הרפואי, והם יש להם ידע והבנה של המחלה.
  • רוחב יריעה: בדקו האם החברה ממליצה על מגוון בתי אבות או על חלק קטן מהם שמשלמים לה.
 

בחירה נכונה בחברת ייעוץ לבית אבות יכולה למנוע קושי רב

חשוב לזכור כי מעבר דירה בגיל מבוגר הינו קשה ביותר. לכן, התייעצות מוצלחת עם חברת ייעוץ מנוסה יכול לסייע לנו למנוע קושי נוסף הכרוך במעבר דירה מבית אבות אחד לאחר. רק בצורה כזאת נוכל להבטיח שאנו עושים ככל שביכולתנו למנוע צער מהורה מבוגר, ולהקל על התהליכים הכרוכים בכך.  
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
נוהל הפעלת מצב חירום בבתי אבות
מצב חירום בבית אבות יכול להיות מלחיץ במיוחד. מדובר במקום גדול מאוד שיש בו מאות דיירים כאשר המצב הפיזי שלהם לא מאפשר להם להגן על עצמם. מה עושים במצב כזה?
לקריאה
מערכות אוורור בבית אבות
אי אפשר לזלזל בבחירה שלהם כי הם יהיו שם לצדנו בקיצים הכי חמים, וגם בבית אבות צריך לדעת לבחור אותם נכון. אלו אפשרויות יש ולמה צריך לשים לב? לאווירה נעימה ביותר יש כמה דברים שכדאי לדעת.
לקריאה
הובלת תכולת דירה לאחסנה כשעוברים לדיור מוגן
כשעוברים לדיור מוגן בגיל השלישי יש קושי רב בהשארת הציוד שנשאר מאחור, חשוב למצוא את הפתרונות הנכונים למצב העדין. אחסון חלק מתכולת הדירה זהו רעיון טוב שיכול להיות הפתרון.
לקריאה
טיפול בהצפות בבתי אבות
כשאנחנו עוברים לבית אבות, מדוע אנחנו עושים זאת? בסופו של דבר, עבור רבים מאתנו לא מדובר במעבר פשוט כל כך – אך בכל זאת המעבר הזה הוא מתבקש משום שרק כך ניתן להבטיח את איכות החיים הגבוהה ביותר בגיל השלישי.
לקריאה
מקרים חריגים בבתי אבות
גם ככה מאוד קשה לשלוח את ההורים האהובים שלנו לבית אבות, כך שגילוי מקרים חריגים בהתנהגות כלפי אותם מבוגרים יכולה להיות הקש שישבור את גב הגמל ולזרז אותנו להוציא אותם משם. מקרים חריגים כאלו תועדו במצלמות אבטחה מספר פעמים והם מגוונים, נוראיים ומדאיגים.
לקריאה
טיפים לבחירת דירה בדיור מוגן
עוברים לדיור מוגן? הנה מספר טיפים אשר יסייעו לכם לבחור דירה מתאימה, שתענה על צרכי בני הגיל השלישי בצורה האופטימלית.
לקריאה
הקמת דיור מוגן בראשון לציון
דיור מוגן מיועד לקשישים ובו הם יכולים לשמור על איכות חיים גבוהה ולקבל טיפול רפואי וסיעודי מסביב לשעון. דבר זה חיוני בכל עיר גדולה ברחבי הארץ ולכן הוא קיים גם בראשון לציון. עם זאת, בעת הקמת דיור מוגן בראשון לציון יש מספר נושאים שצריך להתייחס אליהם.
לקריאה
טיפים לבחירת חברת ניקיון בבית אבות
חברת ניקיון אחראית על שורה ארוכה של שירותים ועבודות. היות ובבית אבות הניקיון הוא חלק בלתי נפרד מהסביבה של בני הגיל השלישי, יש לו גם השפעה על איכות החיים שלהם. בעזרת סביבה נקייה נמנע העברת חיידקים, נשפר את תחושת הנוחות ונדאג לתנאים אופטימאליים.
לקריאה
איך שומרים על בית אבות נקי לאורך זמן?
הניקיון קריטי לאיכות החיים והבריאות של דיירים בבתי אבות, לכן צריך לעשות הכל על מנת לשמור עליו. החל מהטמעת הרגלים נכונים, דרך זמינות של חומרי ניקיון ועד שימוש בשירותי חברת אחזקה.
לקריאה
נגישות לנכים בדיור מוגן ובתי אבות
אם הגעתם לגיל הזהב ואתם מחפשים מקום איכותי לפגוש אנשים בני גילכם וליהנות מפעילות חברתית, דיור מוגן או בתי אבות יענו לכל הצרכים שלכם ויתנו לכם חיים שלווים. אך שימו לב, חשוב מאוד לוודא שהבחירה שלכם תתאים לכם וצרכים שלכם.
לקריאה
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.