forums

בחירת ביטוח בריאות לגיל השלישי

בכל גיל ובכל זמן, אנחנו צריכים לדאוג לבריאות שלנו. שירותי בריאות לא ניתנים בחינם בכל מקרה, ואנחנו צריכים מסגרת רלוונטית של ביטוח בריאות עבור הצרכים השונים שלנו – וכאשר מגיעים לגיל השלישי, ישנם כמה דברים שחשוב לדעת על ביטוח זה.
 
בחירת ביטוח בריאות לגיל השלישי
כל אחד מאתנו רוצה לדעת שכאשר הוא יהיה זקוק לטיפול רפואי, הוא יהיה יכול קודם כל לקבל אותו ואחר כך לדאוג לכל פרט כלכלי של הטיפול הרפואי הזה. מעבר לכך, אנחנו רוצים גם לחיות בחברה שבה כאשר אנחנו צריכים לקבל טיפול רפואי כזה או אחר, אנחנו נהיה מכוסים מבחינה כלכלית והדבר לא ירושש אותנו. במקומות רבים בעולם הדבר לא מובן מאליו, אבל בישראל עם חוק ביטוח בריאות ממלכתי הדבר דווקא כן קיים – גם אם ביטוח הבריאות הממלכתי לא מכסה טיפולים רבים ותרופות רלוונטיות רבות. בכל מקרה, בגיל השלישי כמו בכל גיל אחר חשוב מאוד לבחור בביטוחי בריאות רלוונטיים במסגרת קופות החולים או חברות הביטוח הפרטיות, בכדי לקבל את הכיסוי הנחוץ לכל טיפול נחוץ.

 

מה כולל ביטוח הבריאות?

ביטוח בריאות רלוונטי עבור בני ובנות הגיל השלישי צריך להיות בעל מספר מרכיבים ייחודיים ורלוונטיים עבור גיל זה. אחד המרכיבים הללו הוא הביטוח הסיעודי, שצריך להיות חלק ממסגרת ביטוח הבריאות בין אם כחלק ממנו ובין אם כמרכיב נפרד. חשוב להכיר את המצב הרפואי באופן מלא ואולי גם את היסטוריית המחלות המשפחתית, ולדאוג לכך שטיפולים מסוימים או תרופות מסוימות תהיינה כלולות במסגרת הביטוח. בקיצור, חשוב מאוד לבדוק את ביטוח הבריאות לעומק בטרם חותמים עליו ומתחילים לשלם אותו.

 

ואיך קובעים מחיר?

המחיר של ביטוח בריאות עבור כל מבוטח ומבוטחת כיום נקבע בהתאם למצב הבריאותי ולגיל. בהתחשב בכך, ברור מדוע ביטוח הבריאות של בני ובנות הגיל השלישי הוא יקר יותר, ולמעשה מדובר במסגרת ביטוח הבריאות היקרה ביותר הקיימת כיום. עם זאת, הדבר לא אומר כי לא מדובר בהשקעה חשובה או רלוונטית, ההפך הוא הנכון. למעשה, עם השקעה נכונה בביטוחי בריאות רלוונטיים עבור המצב הבריאותי שלכם, כולל סעיפים סיעודיים וביטוח רלוונטי גם בהקשר זה, תבטיחו את כיסוי המצב הבריאותי שלכם לאורך שנים רבות.

 

גם בגיל השלישי – אסור להתפשר על איכות הטיפול הרפואי שאנחנו מקבלים

בסופו של דבר, כאשר בוחרים בצורה נכונה ביטוח בריאות מבטיחים את איכות הטיפול הרפואי הניתן לכם לאורך שנים. זוהי הבטחה חשובה ביותר שלכם לעצמכם – שתמשיכו לקבל את הטוב ביותר ותמשיכו להיות מכוסים היטב גם בגיל השלישי. בעולם של ימינו, יש לכך חשיבות עצומה – כאשר אנחנו עדים ליותר מדי מקרים בהם בשל חוסר בביטוח מתאים אנשים לא קיבלו את הטיפול לו הם היו זקוקים. 
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
צניחת רחם בגיל השלישי
צניחת רחם היא אחת מהתופעות המוכרות ביותר והיא יכולה לעתים גם להיות מסוכנת. אפשר למנוע אותה על ידי טיפול מונע ושגרת חיים בריאה יותר וגם כאשר היא כבר קרתה, יש אפשרות לטפל בה ביעילות. מה קורה כאשר ישנה צניחת רחם בגיל השלישי? הנה כמה הסברים חשובים על הנושא.
לקריאה
איזון תרופתי בגיל השלישי עקב מחלות כרוניות
הגיל השלישי מציב בפני המין האנושי שלל אתגרים. תשומת הלב לכך התעצמה מאוד בעשור האחרון, שכן תוחלת החיים נמצאת במגמת עלייה משמעותית, כך ששלב זה בחיים הופך ארוך יותר ובנוסף גם בני ובנות ה-60 פלוס וה-70 פלוס ואפילו אלה שעברו את ה-80 וה-90 מבקשים לא רק לחיות אלא גם ליהנות מחיים עם איכות.
לקריאה
סוגי בריחת שתן והתמודדות אצל מבוגרים
בעיות בשלפוחית השתן הינן שכיחות מאוד בעולם המערבי, יותר ממאה אלף ישראלים חווים באופן קבוע דליפה מהשלפוחית (בריחת שתן). אנו נסביר אילו סוגים של בריחת שתן קיימים ומה הם דרכי ההתמודדות המומלצים:
לקריאה
טיפול בקשישים חולי פרקינסון
מחלת הפרקינסון מביאה להפרעה במערכת המוטורית. התסמינים: נוקשות בגוף ורעידות, אי יציבות, איטיות בתנועה וקואורדינציה לקויה. כאשר התסמינים מחריפים, החולה חווה קשיים בדיבור ובהליכה ולעתים אף בביצוע מטלות פשוטות.
לקריאה
מחלות נפוצות בגיל השלישי
מצב סיעודי מאפיין את שכבת הגיל השלישי יותר משכבות גיל אחרות. נמצא שאחוז בני 80 ומעלה הנמצאים במצב סיעודי גבוה משמעותית בהשוואה לבני 65-74 הנמצאים במצב זה. ישנם מחלות ומצבים רפואיים המדרדרים את המצב הרפואי של אדם עד כדי מצב סיעודי.
לקריאה
מניעת כאבי גב בקרב הגיל השלישי
אנשים הסובלים מכאבי גב סובלים מהם בכל גיל. אנשים צעירים וביניהם גברים חזקים שנראים על פניו בריאים לחלוטין, סובלים גם הם מכאבים אלו כתוצאה מפריצת דיסק או בעיות שונות. לכן לא מפתיע למה אנשים בגיל השלישי סובלים גם הם מכאבי גב.
לקריאה
היתרונות בפעילויות שחייה בקרב בני הגיל השלישי
שחייה היא אחת הפעילויות הגופניות הטובות ביותר שאדם יכול לבצע והחשיבות שלה עולה עוד יותר כשמדובר בבני הגיל השלישי. למדו על חשיבות פעילות השחייה והשפעתה החיובית על הגוף בגיל מתקדם.
לקריאה
שיאצו לגיל השלישי
מחפשים טיפול שיאצו לגיל השלישי? רוצים להקל על יקיריכם? בואו להכיר ולהתנסות בשיטות טיפול פשוטות ובו זמנית מעמיקות, המתבססות על טכניקות מגע, עם תוצאות בריאותיות לטווח הארוך.
לקריאה
יתרונות רפואיים של ספא בגיל הזהב
תועלות טיפולי ספא עבור אוכלוסיית גל הזהב הן רבות ואינן מסתכמות בפינוק ורוגע בלבד. טיפולים אלה מסייעים בהתמודדות מול מחלות, בעיות גופניות שונות ואף מחזקות את הנפש ורמת האנרגיה.
לקריאה
טיפול בעקמת בגיל השלישי
עקמת - סקוליוזיס היא תופעה שמחמירה עם הגיל ואין לה טיפול חד פעמי. הפתרון עבור מבוגרים הוא לשקול טיפול פיזיותרפי ולהתייעץ עם אנשי מקצוע. במאמר הבא נביא את כל הפרטים
לקריאה
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.