forums

בחירת ביטוח בריאות לגיל השלישי

בכל גיל ובכל זמן, אנחנו צריכים לדאוג לבריאות שלנו. שירותי בריאות לא ניתנים בחינם בכל מקרה, ואנחנו צריכים מסגרת רלוונטית של ביטוח בריאות עבור הצרכים השונים שלנו – וכאשר מגיעים לגיל השלישי, ישנם כמה דברים שחשוב לדעת על ביטוח זה.
 
בחירת ביטוח בריאות לגיל השלישי
כל אחד מאתנו רוצה לדעת שכאשר הוא יהיה זקוק לטיפול רפואי, הוא יהיה יכול קודם כל לקבל אותו ואחר כך לדאוג לכל פרט כלכלי של הטיפול הרפואי הזה. מעבר לכך, אנחנו רוצים גם לחיות בחברה שבה כאשר אנחנו צריכים לקבל טיפול רפואי כזה או אחר, אנחנו נהיה מכוסים מבחינה כלכלית והדבר לא ירושש אותנו. במקומות רבים בעולם הדבר לא מובן מאליו, אבל בישראל עם חוק ביטוח בריאות ממלכתי הדבר דווקא כן קיים – גם אם ביטוח הבריאות הממלכתי לא מכסה טיפולים רבים ותרופות רלוונטיות רבות. בכל מקרה, בגיל השלישי כמו בכל גיל אחר חשוב מאוד לבחור בביטוחי בריאות רלוונטיים במסגרת קופות החולים או חברות הביטוח הפרטיות, בכדי לקבל את הכיסוי הנחוץ לכל טיפול נחוץ.

 

מה כולל ביטוח הבריאות?

ביטוח בריאות רלוונטי עבור בני ובנות הגיל השלישי צריך להיות בעל מספר מרכיבים ייחודיים ורלוונטיים עבור גיל זה. אחד המרכיבים הללו הוא הביטוח הסיעודי, שצריך להיות חלק ממסגרת ביטוח הבריאות בין אם כחלק ממנו ובין אם כמרכיב נפרד. חשוב להכיר את המצב הרפואי באופן מלא ואולי גם את היסטוריית המחלות המשפחתית, ולדאוג לכך שטיפולים מסוימים או תרופות מסוימות תהיינה כלולות במסגרת הביטוח. בקיצור, חשוב מאוד לבדוק את ביטוח הבריאות לעומק בטרם חותמים עליו ומתחילים לשלם אותו.

 

ואיך קובעים מחיר?

המחיר של ביטוח בריאות עבור כל מבוטח ומבוטחת כיום נקבע בהתאם למצב הבריאותי ולגיל. בהתחשב בכך, ברור מדוע ביטוח הבריאות של בני ובנות הגיל השלישי הוא יקר יותר, ולמעשה מדובר במסגרת ביטוח הבריאות היקרה ביותר הקיימת כיום. עם זאת, הדבר לא אומר כי לא מדובר בהשקעה חשובה או רלוונטית, ההפך הוא הנכון. למעשה, עם השקעה נכונה בביטוחי בריאות רלוונטיים עבור המצב הבריאותי שלכם, כולל סעיפים סיעודיים וביטוח רלוונטי גם בהקשר זה, תבטיחו את כיסוי המצב הבריאותי שלכם לאורך שנים רבות.

 

גם בגיל השלישי – אסור להתפשר על איכות הטיפול הרפואי שאנחנו מקבלים

בסופו של דבר, כאשר בוחרים בצורה נכונה ביטוח בריאות מבטיחים את איכות הטיפול הרפואי הניתן לכם לאורך שנים. זוהי הבטחה חשובה ביותר שלכם לעצמכם – שתמשיכו לקבל את הטוב ביותר ותמשיכו להיות מכוסים היטב גם בגיל השלישי. בעולם של ימינו, יש לכך חשיבות עצומה – כאשר אנחנו עדים ליותר מדי מקרים בהם בשל חוסר בביטוח מתאים אנשים לא קיבלו את הטיפול לו הם היו זקוקים. 
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
טיפול הומאופתיה בגיל השלישי
יותר ויותר אנשים מעבר לגיל הפרישה חיים בבריאות טובה יותר. מה הכוונה? תנאי החיים הממוצעים והטיפולים המשופרים במחלות זיהומיות ואחרות נחשבות בדרך לסיבות העיקריות לכך.
לקריאה
העלמת ורידים ברגליים בגיל השלישי
ורידים בולטים ברגליים היא בעיה בריאותית שכיחה במדינות המערב, והשכיחות שלה עולה עם הגיל. מחקרים אפידמיולוגיים מראים שלרבע מהאוכלוסייה הבוגרת יש בעיית ורידים ברגלים, כאשר השכיחות גבוהה יותר בקרב נשים (30%-25%) מאשר בקרב גברים (20%-10%).
לקריאה
בעיות בעיכול בקרב הגיל השלישי
מערכת העיכול היא אזור מסועף בגוף ואנשים רבים סובלים במרוצת השנים מבעיות עיכול. אלה מתעוררות בעיקר כשיש קושי בספיגת המזון בגוף והתוצאה היא כאבי בטן, עצירות או שלשולים.
לקריאה
טיפול הידרותרפיה ושיקום לקשישים
בשנים האחרונות הפכו טיפולי הידרותרפיה למקובלים מאוד בקרב קבוצות גיל שונות. שיטה זו נעשית בבריכה טיפולית ובליווי מדריכים מקצועיים (או פיסיותרפיסטים שעברו הכשרה בתחום). הטיפול נמצא מתאים מאין כמוהו גם לבני גיל הזהב, בריאים או אפילו סיעודיים. איך זה עובד?
לקריאה
החלפת מפרק ירך בגיל מבוגר
מפרק הירך נשחק במהלך השנים ובאופן משמעותי לאחר גיל 50. במידה ואתם סובלים מכאבים ובעיות במפרק הירך חשוב לדעת כי ניתן להיפטר מבעיות אלו ולחזור לשגרת חיים רגילה באמצעות ניתוח החלפת מפרק ירך, אשר נחשב כיום לשכיח ובטוח יותר עבור המנותח.
לקריאה
כורסאות טלוויזיה לבני הגיל השלישי
כורסאות טלוויזיה נוחות יכולות לשפר את איכות החיים של בני הגיל השלישי. אך איזו כורסה תתאים לאוכלוסיה זו? במאמר זה נלמד לבחור כורסה בעל פיצ'רים מיוחדים המספקים מענה אופטימליים עבור הצרכים של אוכלוסיית גיל הזהב.
לקריאה
סדנת בריאות טבעית לגיל השלישי
איזה סדנאות בריאות קיימות עבור בני הגיל השלישי? למה צריך ללכת סדנאות בריאות ומה אפשר להפיק מהן? את כל התשובות תמצאו במאמר הבא ובין הסדנאות השונות תוכלו להתרשם גם מתזונה נכונה וגם משילוב ספורט.
לקריאה
השתלה בזאלית בגיל השלישי
בעידן שבו תוחלת החיים גדלה משמעותית, נדרשים פתרונות מתקדמים יותר בכל מה שקשור לרפואה בגיל השלישי, אחד התחומים ברפואה הדורשים פתרונות מתקדמים לגיל השלישי הוא תחום השיניים. השתלת שיניים בזאלית היא הפתרון הטוב ביותר שיש לרפואה להציע בתחום רפואת השיניים.
לקריאה
ניתוח אורתוגנטי בקרב הגיל השלישי
לקריאה
רפואה סינית לכאבי גב בקרב גמלאים
רפואה סינית היא רפואה עתיקת יומין המוכיחה את יעילותה הרבה בכל טיפול. במקרים רבים במקרים שהרפואה הקונבנציונלית אינה מוצאת פתרונות, הרפואה הסינית היא זו שמשפרת את איכות החיים.
לקריאה
 
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.