forums

מחזקים את הבריאות באמצעות ויטמינים ותוספי תזונה

לא במקרה אנחנו מאחלים אחד לשני בכל הזדמנות "רק בריאות" – הרי שהיא באמת הכי חשובה. לצערנו, טרם המציאו את הגלולה אשר עוצרת את הזמן ואת הליך ההזדקנות, אך דווקא בימים בהם אנחנו חיים מומצאים שלל פיתוחים טכנולוגים חדשת לבקרים, כך שנדמה שבני האדם עושים ככל שביכולתם להתעלות על מגבלות הזמן והזקנה.
 
מחזקים את הבריאות באמצעות ויטמינים ותוספי תזונה

לשמור על הבריאות בגיל מבוגר

לצד אלו אשר מנסים לשדר עסקים כרגיל באמצעות ניתוחים פלסטיים, ישנו נתח לא מבוטל של אנשים שתקינות הגוף ובריאותו חשובה להם יותר מהחיצוניות ועל כן מטפחים את גופם בתזונה נכונה, פעילות גופנית ואורח חיים בריא כולל. על מנת לחזק את הגוף עוד יותר ולהזין אותו בכל אשר נדרש, רבים נוטלים גם ויטמנים ותוספי תזונה שונים כך שתאריך התפוגה והחוזק שלנו אינו דווקא מה שניתן לחשוב.

 

גיל הוא לא התרגיל – תוספים המיועדים לכולם

מוצרי טבע כדוגמת ויטמינים ותוספי תזונה הפכו פופולארים מאד ויעילותם מוכיחה עצמה בכל פעם מחדש. בארצות הברית כל אדם שני נוטל תוספי תזונה או ויטמינם לשיפור הבריאות ואילו בישראל המספרים מדברים על כ-30% אשר נוטלים את התוספים על מנת לשפר את בריאותם. בריאות אינה מנת חלקם רק של האנשים המבוגרים והרי אין באמת מישהו שאינו רוצה לזכות בבריאות טובה, כך שהתוספים השונים מתאימים לכל אחד ואחת אשר רוצים להשלים את החוסרים בגופם ולהזין אותו במנה של בריאות טובה. מוצרי טבע שכאלו ניתן למצוא בבתי המרקחת השונים ויש להתייעץ עם רופא טרם נטילתם.

 

ויטמין b12 וויטמין c – המוכרים לנו ביותר

כאשר מדובר על ויטמינים, נדמה שהמודעות הגדולה ביותר היא דווקא לויטמין b12 וויטמין c. המקור הישיר לויטמין b12 הוא בעיקר למוצרי מזון מהחי כדוגמת ביצים, חלב, דגים ובשר, כך שמי שמטפח אורח חיים טבעוני או צמחוני לבטח ימצא בחוסר של הויטמין בגופו שיכול להוביל לאנמיה. במקרה שכזה אפשר לנטול את ויטמין b12 וכך לדאוג לבריאות טובה ולהשלמת כל חוסר בגוף. ויטמין c גם הוא יצר לעצמו שם והוא דווקא נמצא בפירות ובירקות לרוב. חוסר של הויטמין בגופנו יכול לגרום גם כן לאנמיה – דבר שאיש מאיתנו כנראה לא היה רוצה לחוות. לכן, טפחו את גופכם בויטמינים וחזקו את בריאותכם.

 

מענה כולל למניפת בעיות

כיום יותר ויותר אנשים נוטלים את תוספי התזונה והויטמינים השונים. מדובר על ענף מתפתח שנמצא בנסיקה תמידית אשר מציע פתרונות למניפה של סימפטומים: כאבי מפרקים, טיפול בטיפוח השיער, העור והציפורניים, התחסנות מול מחלות החורף ומתן אנרגיה לגוף. לצערנו כולנו מודעים לכך שלהיות יותר מדי חולה זה לא טוב, אך להיות יותר מדי בריא – זה תמיד טוב. לכן ערכו בדיקות וגלו איך תוכלו להעניק לגופכם מנה נוספת של בריאות אשר תחזק את המכונה שמפעילה אתכם אשר גם היא זקוקה לדלק מסוג שכזה.

  
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
חדשנות בטשטוש קמטים בגיל השלישי
הגיל השלישי הוא כבר מזמן לא גיל זקנה קלאסי. עבור נשים רבות זו הזדמנות להתפתח, לבלות ולנצל כל רגע. טיפולי האסתטיקה החדשים שמסייעים לטשטש את הקמטים עוזרים להן להרגיש נפלא ולממש את עצמן.
לקריאה
רכיבה על אופניים – קורס הכשרה לגמלאים
ספורט הרכיבה הוא ענף ספורט שקיבל תאוצה רבה בעשור האחרון. מספרם של רוכבי האופניים בארץ ובעולם הוא גדול מאד ואפשר לראותם בכל מקום. רכיבה על אופניים מתקיימת גם בקבוצות של אוהבי הרכיבה היוצרת ביניהם הווי משותף, חוויות נפלאות וידידות נהדרת.
לקריאה
המלצות לארוחת בוקר מזינה לבני הגיל השלישי
תזונה נכונה היא מרכיב חשוב מאוד ואפילו קריטי בבריאות מיטבית בכל שלבי החיים ובפרט כך כשמגיעים לגיל השלישי. חשוב להבין שכשאנחנו מתבגרים ישנם שינויים משמעותיים בכל מערכות הגוף וגם במבנה הגוף, וגם הרגלי התזונה חייבים להתעדכן.
לקריאה
יתרונות טיפולי הילינג בגיל השלישי
שיטות טיפול אלטרנטיביות שונות יכולות לסייע ולהקל על מטופלים בני הגיל השלישי. טיפולי הילינג, המתבססים על טיפול באמצעות אנרגיה ורוחניות יכולות להקל על מתחים ולחצים שונים בקרב הקשיש וכתוצאה מכך אף להקל על כאבים פיזיים.
לקריאה
טבעונות בגיל השלישי
בני הגיל השלישי המקפידים על תפריט טבעוני ושומרים על אורח חיים בריא נוטים לסבול פחות ממחלות האופייניות לגיל זה ונהנים מאיכות חיים גבוהה. למדו על היתרונות השונים של המזון הטבעוני במאמר הבא.
לקריאה
דיקור סיני למחלות עיניים בגיל השלישי
דיקור סיני נחשב לאחד הטיפולים היותר אפקטיביים בהפחתת חוסר נוחות וכאבים הנגרמים על ידי מחלות. אבל האם ידעתם שהוא יעיל גם בטיפול במחלות עיניים הנפוצות בגיל השלישי?
לקריאה
תזונה נכונה ובריאה בגיל השלישי
תזונה נכונה ובריאה חשובה בכל גיל, אך בגיל הזהב יש לה משמעות קריטית ויש להתאים את התזונה למצב הבריאותי, לשינויים הגופניים ולמצב התפקודי של הקשיש
לקריאה
יתרונות הדיקור הסיני בגיל השלישי
הדיקור הסיני הוא טיפול בעלת היסטוריה ארוכה ויעילות מוכחת. באמצעות דיקור סיני מטפלים לא רק בגוף אלא גם בנפש ולכן הטיפול בו יעיל למטרות שונות, גם עבור אנשי צעירים כגון נשים בגיל הפוריות וגם עבור אנשים בגיל השלישי הזקוקים לחיזוק ושיפור באורח החיים שלהם.
לקריאה
יתרונות השימוש במוצרים טבעיים בגיל הזהב
עד לא מזמן התבגרות וזקנה היו גזרות שלא ניתן היה להתמודד איתן. אך כיום, הודות לרפואה הטבעית והמוצרים הטבעיים, ניתן להקל, לשפר ולשדרג את חייהם של רבים.
לקריאה
טיפולים אלטרנטיביים לטיפול בפריצת דיסק בגיל הזהב
פריצת דיסק בגיל השלישי פוגעת במידה ניכרת באיכות החיים ויש לטפל בה בהקדם בנוסף לשיטות הטיפול המסורתיות המוכרות קיימים כיום טיפולים אלטרנטיביים אשר יעילים גם לטיפול, במאמר זה אביא אותם בפניכם.
לקריאה
 
1 2 3 4 5 6
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.