forums

יש לכם סיפור חיים בקלטת וידאו אבל המכשיר כבר נהרס? המרת קלטות וידיאו זה הפתרון

קלטות הוידאו הישנות מכילות את הזיכרונות היפים ביותר שלכם
 
יש לכם סיפור חיים בקלטת וידאו אבל המכשיר כבר נהרס? המרת קלטות וידיאו זה הפתרון
לאורך שנים הקפדתם לצלם ולהנציח באמצעות מצלמת וידיאו את הרגעים היפים ביותר שלכם. דאגתם לצלם את החופה של הילדה הראשונה שנישאה, את חגיגות גיל ה-70 שלכם, ואפילו את מסיבת סיום התיכון של הנכד הראשון. קלטות הוידאו הולכות ועוברות מן העולם, ומומלץ לבצע המרה של הסרטים שעליהן אל קבצים דיגיטליים. מדובר בתהליך פשוט וזריז אשר יקנה לכם גישה לסרטים ולזיכרונות שלכם בכל רגע ומכל מקום.

 

מה כולל תהליך ההמרה של קלטות וידאו ומדוע מומלץ לבצעו?

 

  • המרת קלטות וידאו לקובץ דיגיטלי – המרה של התכנים המצויים על גבי קלטת הוידאו אל קובץ דיגיטלי הנה בעלת יתרונות רבים. אל קבצים דיגיטליים ניתן לגשת מכל מקום בעולם, כך שגם קרובי משפחה רחוקים המתגוררים באירופה יכולים להנות מהסרט שצילמתם בעבר.
 

 

  • שמירה על התכנים למשך שנים רבות – דינה של קלטת וידיאו בסופו של דבר להיהרס או ללכת לאיבוד. המת קלטות וידיאו לקובץ דיגיטלי מאפשרת לשמור את הקובץ במשך שנים רבות, להעבירו לילדים ולנכדים ולהבטיח כי יהיה נגיש לדורות הבאים.
 

  • ניתן לבצע עריכה בסיסית תוך כדי ההמרה – סרטים רבים כוללים קטעי מעבר ארוכים שאינם חשובים למהלך הסרט כולו. במסגרת תהליך ההמרה  ניתן לחתוך קטעים ריקים או בלתי רצויים, בהתאם לבקשתו ולהנחיותיו של הלקוח.
 

כיצד תקבלו את התוצר הסופי של המרת הקלטת?

 

בסיום התהליך של המרת קלטות וידאו תוכלו לקבל את הסרט היקר לכם בצורה של קובץ דיגיטלי זמין, נגיש וקל לתפעול. קבצי הוידאו ניתנים לשליחה ישירה ברשת האינטרנט (במידה ומדובר בקובץ לא גדול במיוחד) ישירות אל תיבת הדואר האלקטרוני שלכם. כאשר מדובר בקבצים גדולים, בעיקר לסרטים ארוכים או כאלה באיכות גבוהה במיוחד, תוכלו לקבל את הקובץ על גבי דיסק DVD או על גבי כונן זיכרון נייד. אל הקובץ החדש ניתן יהיה לגשת מכל מחשב ביתי ומחשב נייד, וכן מטלפונים סלולריים ניידים אשר תומכים בכך.

  
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
התעללות בקשישים
במאמר זה, נדבר על אחת התופעות הקשות והמטרידות ביותר אליהן אנחנו עדים בחברה הישראלית בשנים האחרונות – תופעת ההתעללות בקשישים. נסקור מקרים בולטים ונבין כיצד נתגונן מפני המצב הזה בצורה היעילה ביותר – בפני עצמנו או עבור הקרובים שלנו.
לקריאה
כך נהייתי עורך דין תעבורה מצליח
לאור המצב בכבישים בשנים האחרונות בישראל ועלייה ניכרת בתאונות דרכים, הדרישה לעורכי דין המתמחים בדיני תעבורה הולך וגובר. המסלול במסגרתו מוכשרים להיות עורך דין תעבורה הינו קשה וסיזיפי, אך בסופו מובטח מקצוע מספק, ערכי בעל חשיבות חברתית וכמובן, שכר הולם.
לקריאה
כך התמכרתי לאלכוהול ונגמלתי בגיל 70
התמכרות לאלכוהול אף פעם לא הייתה נושא שהטריד אותי. רק כאשר הגעתי לגיל הזהב הבנתי שמדובר על בעיה רצינית, שפוגעת לא רק בבריאותי אלא גם בסביבה הקרובה ובאנשים החשובים לי ביותר.
לקריאה
יש לכם סיפור חיים בקלטת וידאו אבל המכשיר כבר נהרס? המרת קלטות וידיאו זה הפתרון
קלטות הוידאו הישנות מכילות את הזיכרונות היפים ביותר שלכם
לקריאה
תהליך כתיבת אוטוביוגרפיה בגיל השלישי
רבים מאתנו מרגישים, בצדק, שסיפור החיים שלנו הוא סיפור אותו ראוי לספר – וראוי להעלות על הכתב. אנחנו מדברים על כתיבה של אוטוביוגרפיה, וחשוב לדעת איך להתחיל ואיך לבצע תהליך ארוך ומקיף שכזה – כבני ובנות הגיל השלישי, עם חיים ארוכים ומעניינים.
לקריאה
גירושין בגיל השלישי
תהליך גירושין הינו תהליך ארוך וקשה מאוד עבור בני הזוג, במיוחד כאשר מדובר בגירושין בגיל השלישי לאחר שנים רבות וארוכות של זוגיות. תהליך הגירושין מצריך עזרה מאנשי מקצוע רבים כגון: עורכי דין, חוקרים פרטיים, פסיכולוגים, מגשרים, ועוד.
לקריאה
סיבות לבגידה בגיל השלישי
בגידה במסגרת הנישואין היא לצערנו תופעה נפוצה, חוצת גילאים ומגזרים. במאמר הבא נסקור את הסיבות הנפוצות לבגידות בגיל השלישי.
לקריאה
"חייתי שתי מלחמות עולם"
סיפורה של צילה קוריס שנולדה במלחה"ע ה-1, ובשנייה שירתה בחיל הרפואה הבריטי
לקריאה
בני מאה בבית אבות בגבעת המורה
אצלנו בחצר, בצל ענפי הזית מגיעים לגיל המופלג מאה, עם טיפול מסור ומקצועי. שפרה דיירת בת 101 אמרה שכל כך נקי כאן, והיא חיה בגן עדן, וכשנקי בעין נקי גם בפנים.
לקריאה
תמונה משפחתית
תחרות "תמונה משפחתית" כחלק מאירועי חודש הקשיש. עמותת מטב בשיתוף עם אתר walla.
לקריאה
 
1 2 3
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.