forums

איטום קירות בסנפלינג בבתי אבות

איטום קירות בסנפלינג היא אחת משיטות האיטום שבוודאי תתלהבו מאוד לראות
 
איטום קירות בסנפלינג בבתי אבות
מדובר באיטום אקסטרים שלמעשה חייב להתבצע בצורה הזו כדי שהמשימה תהיה מהירה ויעילה. מדוע השיטה מתבצעת בצורה הזו ומדוע יש צורך לאטום בכלל את הקיר החיצוני. מתי השיטה הזו שימושית ומי יכול לבצע אותה? שאלות אלו ואחרות יקבלו תשובות מלאות בהמשך.

 

מה אוטמים בסנפלינג ומדוע?

אם יצא לכם לראות מישהו עושה סנפלינג על צדו של בניין גבוה לצד חלון, בוודאי יצא לכם לראות מנקה חלונות. עם זאת, יכול להיות שראיתם מישהו עושה סנפלינג בחלק בנוי של המבנה ואף מתעסק עם הקיר עצמו, וזה למעשה היה קבלן איטום. קבלני האיטום מבצעים את כל סוגי עבודות האיטום וזה כולל איטום קירות בסנפלינג שמתבצע כחלק מאיטום קירות חיצוניים, שהכרחי לשמירה על מבנה עמיד ואיכותי. איטום הקירות מספק בידוד תרמי ומניעת רטיבות במעטפת המבנה וכך הוא מאריך את חייו.

 

למה לאטום דווקא בסנפלינג?

  • איטום קירות בסנפלינג היא למעשה שיטת איטום שיעילה פי כמה וכמה מכל שיטה אחרת בהתאם לבניינים גבוהים. בניין נמוך כמו מבנה בין 3-2 קומות יכול להיאטם גם עם סולם או במת הרמה, אך כשמדובר באיטום של גורד שחקים ולמעשה אפילו מבנים בני 4 קומות ומעלה, סולם כבר לא יהיה שימושי. כדי להגיע לכל נקודה במבנה במהירות, הסנפלינג הכרחי.
  • שיטה זו מאוד בטוחה למרות שאנשים שלא מתעסקים בתחום יחשבו כי מדובר בסיכון גבוה. הקבלן קשור ברתמה חזקה והוא צריך יותר לדאוג שהטלפון הנייד או כלי העבודה שלו ייפלו מאשר שהוא ייפול, כי זה נדיר מאוד וקורה מעט מאוד פעמים בכל רחבי הגלובוס, וגם אז זה קורה בדרך כלל משאננות או אי עמידה בנהלים מצד הקבלן. 
  • איטום בסנפלינג מתבצע בצורה מהירה ואסתטית יותר למבנה. שיטה אחרת תהיה התקנת פיגומים וזו שיטה איטית שמכערת מאוד את המבנה, מה גם שהיא יקרה יותר. שיטת איטום קירות בסנפלינג היא השיטה המהירה ביותר, האסתטית ביותר וכמובן הזולה ביותר. כמובן שאיטום זה לא יהיה זול באופן כללי ויעלה כמה אלפי שקלים לכל המבנה אך בהשוואה לשיטות אחרות מדובר במחיר זול מאוד שבחלוקה בין כל דיירי הבניין יהיה מחיר נוח מאוד.
 

מי יכול לאטום בסנפלינג?

יש לא מעט קבלני איטום שונים ברחבי הארץ אך לא כול אחד יכול לאטום בסנפלינג. חשוב לזכור כי האיטום כולל עבודת איטום ולא רק סנפלינג, כאשר עוד נקודה שיש להתייחס אליה היא שאין באמת יכולת להתרשם מהאיטום אלא אם תיתלו על חבל ותבדקו בגובה מה שלא יכול לקרות. יש צורך לבחור בקבלני איטום מוסמכים בעלי רישיון שהאמינות אצלם היא במקום הראשון ויש עליהם לא מעט המלצות. האיטום עצמו מתבצע באמצעות חומרי איטום משחתיים או איטום בהתזה ואלו שיטות יעילות ומהירות. 
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
הרמת עפעפיים ללא ניתוח למבוגרות
אם צניחת העפעפיים והעור הנפול והמקומט סביב העיניים מטרידים אותך, יש גם כמה שיטות לא כירורגיות שיכולות לגרום לעינייך להיות הרבה יותר צעירות ורעננות. אם כי הפלסטיקאים ימליצו בדרך כלל על ניתוח שיפתור את הבעיה לאורך זמן.
לקריאה
סוגי רמפות ומעלונים בגיל השלישי
מגבלות קשות בגיל השלישי, ירידה בתפקוד והצורך במתן מענה הופכים את הדרישה ואת הביקוש לרמפות ולמעלונים לחלק בלתי נפרד מאביזרי העזר החיוניים לגיל זה.
לקריאה
איטום קירות בסנפלינג בבתי אבות
איטום קירות בסנפלינג היא אחת משיטות האיטום שבוודאי תתלהבו מאוד לראות
לקריאה
טיפולים אסתטיים ללא ניתוח בגיל השלישי
הפנים שלכם הם כרטיס הביקור שלכם בכל גיל ובפרט בגיל השלישי, קבלו מידע ועצות לטיפולים אסתטיים.
לקריאה
אימוץ חיית מחמד בגיל השלישי
כל וטרינר ימליץ: אימוץ חיית מחמד מעולה לאנשים מבוגרים
לקריאה
אולם אירועים כבר יש? חוגגים חתונת זהב
זה שהגעתם לגיל השלישי לא אומר שהחגיגות הגדולות בחייכם נגמרו – להיפך, יש הישגים נפלאים שראויים לציון ולמסיבה: חתונת הכסף והזהב למשל. אז קדימה, זמן לחגוג!
לקריאה
עבודות יצירה למבוגרים
מבוגרים בגיל הזהב עוסקים במגוון רחב של עבודות יצירה על מנת לפתח יכולות מוטוריות, קוגניטיביות ורגשיות. העבודות נבחרות בקפידה והן מתאימות לגברים ונשים בגילאים שונים. הנה כמה מהן
לקריאה
רכב חדש מהחנות לבני הגיל השלישי
הגיל השלישי הוא גיל עם הרבה אתגרים אך יש בו דבר אחד שאין עליו עוררין: החופש! לכן ברור מדוע זה הזמן הטוב ביותר לקנות רכב חדש, אז למה שלא תחפשו לכם גם אתם מימון רכב חדש לבני הגיל השלישי?
לקריאה
קלנועית סולארית לבני הגיל השלישי
האנרגיה הסולארית מתפשטת בחיינו ומתחילה להגיע לתחומים שבהם, עד לא מזמן, שלטו שלטון מוחלט החשמל והסוללות בכל הספקיהן. מדוד השמש המיתולוגי ועד לקלנועית המיועדת לבני הגיל השלישי, קרני השמש מגיעות לכל מקום.
לקריאה
טיפול זוגי בגיל הזהב
טיפול זוגי וייעוץ זוגי בגיל מתקדם הם לפעמים דבר בלתי נמנע. אחרי כל כך הרבה שנים מערכת היחסים מתערערת בעקבות מגוון סיבות, אך חשוב לדעת שיש פתרונות ויש מי שיסייע. אך מי באמת מוסמך למתן טיפול זוגי מקצועי?
לקריאה
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.