forums
בריאות טובה
כאן תוכלו למצוא כתבות מקצועיות בנושאים בריאותיים.
אולי יעניין אתכם גם :
הפרעות קשב וריכוז לא רק אצל ילדים
כאשר אנו מדברים על הפרעות קשב וריכוז, הנושא הראשון שעולה לנו בראש הוא ילדים היפר אקטיביים עם בעיות בלימודים וקושי בחינוך של ההורים.
לקריאה
הסדרים מיוחדים של טיפולי שיניים לקשישים
בגיל מבוגר, כחלק מהשינויים שהגוף עובר - יש תופעה מוגברת יותר של מחלות שיניים ושל נשירת שיניים. אין זה נדיר שאנשים בעשור השמיני והתשיעי לחייהם, זקוקים ליותר ויותר טיפולי שיניים, אך לאדם הקשיש אין בהכרח את מלוא הסכום לשלם עבור הטיפול. אז מה עושים במקרה כזה? מי יכול לספק תמיכה ועזרה? הנה כמה דברים שחשוב מאד לדעת על אפיקי השירות האפשריים:
לקריאה
חודש הקשיש בדיזנגוף סנטר
יריד בריאות ואיכות חיים לגיל השלישי
לקריאה
הסרת משקפיים לגילאי 50+ ולגיל השלישי
במשך שנים רבות מאוד, ובמידה רבה גם כיום, כולנו ידענו בצורה כזו או אחרת של ודאות כי החל מסביבות גיל 50 נזדקק למשקפיים כי הראייה שלנו תיחלש ותתחיל להידרדר. יש כאלו שזה קורה להם מוקדם יותר וכאלו שמאוחר יותר, יש כאלו המתקשים בראייה מקרוב וכאלו שדווקא מרחוק, אך באופן כללי בהחלט ניתן לומר כי תהליכי הבלאי וההזדקנות הטבעיים של הגוף פוגעים בראייה ומחייבים את מרבית האנשים להרכיב משקפיים על מנת לראות באופן ברור וטוב.
לקריאה
הכל אודות ניתוח מוז - לטיפול בנגעי עור סרטניים
סרטן העור הפך לסוג הסרטן הנפוץ ביותר בישראל, והוא נגרם בעיקר בעקבות חשיפה לא מבוקרת לשמש. אחת הסיבות לעלייה בתחלואה של סרטן העור קשורה להידלדלות שכבת האוזון, שתפקידה להגן עלינו מקרינת השמש. הפגיעה בשכבת האוזון נגרמת כתוצאה משימוש מוגבר בגזים תעשייתיים שונים בעשורים האחרונים.
לקריאה
טיפול במשבר גיל אמצע החיים באמצעות שינוי בחשיבה
משבר אמצע החיים הוא נושא המוכר היטב לאחוז ניכר מהאוכלוסייה. אנשים רבים חווים את השלב בחיים שבו הם בוחנים את חייהם עד לאותה נקודת זמן, כאשר עולות בתהליך בחינה זה תחושות של פספוס, חוסר הגשמה אולי ובעיקר של רצון עז בשינוי. מדובר בתופעה בעלת היבטים פיזיולוגיים וביולוגיים אך בעיקר מחשבתיים, לכן זה אך הגיוני שניתן יהיה לטפל בה באמצעות מהלכים מחשבתיים ושינויים בתחום זה.
לקריאה
גוש או כאבים בשד - מה המשמעות ומה צריך לעשות?
ההתבגרות והזקנה מביאים אתם לא רק יותר חכמת חיים וניסיון, אלא גם יותר סיכון לתחלואה. זה מתחיל בכך שאת חשה כאב קל בשד, או ממששת גוש זעיר שלא היה שם קודם- אומנם קטן, אבל מטריד ולא נעלם לשום מקום.
לקריאה
ניתוחים פלסטיים מומלצים בגיל השלישי
צעירים לנצח? הניתוחים הפלסטיים כיום הם טרנד פופולרי עבור המבוגרים שלא הולך לחלוף בקרוב.
לקריאה
הקלה על כאבי גב בגיל השלישי
כיצד ניתן להקל על כאבי גב בגיל השלישי? באילו אביזרים ניתן ומומלץ להשתמש
לקריאה
המדריך המלא לבחירת אביזרים אורטופדיים לגיל השלישי
בגיל מבוגר, הגוף נעשה רגיש יותר מאשר בעבר. מרגישים עייפות, כבדות, כאבים חוזרים ונשנים, אך חשוב לדעת שיש מה לעשות בעניין על מנת להקל את הכאבים. אין זה מפתיע לגלות כי קשישים רבים מגיעים בגיל מבוגר למכון אורתופדי וזאת בכדי שיוכלו לעבור טיפולים, ולקבל ציוד מתאים שיאפשר לגופם להשתקם.
לקריאה
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.