forums

פנסיונרים משקיעים בנדל"ן

ישנם הרבה פנסיונרים המחפשים אפיק השקעה רווחי שיניב רווחים נאים ומהירים. בישראל של היום, הם כבר לא כל כך מאמינים. מחירי הנדל"ן שהעפילו גבוה מידי מול הריביות שצנחו, אינם קוסמים כלל.
 
פנסיונרים משקיעים בנדל
אמריקה – ארץ הזהב, נראית תמיד זוהרת יותר ושווה יותר מישראל. צריך לזכור שלא תמיד זה נכון לגמרי. ישנם הרבה עניים גם בארצות הברית של היום. הזהב ממש לא מתגולל ברחובות, ולא כל השקעה שתיעשה בארה"ב, תניב בהכרח רווחים משתלמים. כאשר אנחנו חפצים להשקיע בנדל"ן בארה"ב, עלינו לפעול בערנות ובזהירות המתבקשת ובמיוחד כאשר מדובר בפנסיונרים בני הגיל השלישי, אותם מוצאים לעיתים אנשי עסקים בארה"ב, כטרף קל על מנת למכור להם נדל"ן שאינו רווחי ואף עלול לגרור הוצאות אחזקה ואחרות מיותרות.

 

אז איך בכל זאת ניתן לממש את עסקאות הנדל"ן הטובות בארה"ב?

כדי לקבל החלטות נכונות להשקעה בנדל"ן, אין להחליט בפזיזות מבלי לשקול היטב את ההשקעה המוצעת לכם. אל תשכחו שאתם כאן בישראל נמצאים במרחק ענק של אלפי קילומטר מהנכס המוצע לכם ומשם קל מאוד לשרלטנים לרמות אתכם בדבר הנכס אותו הם רוצים למכור לכם. לכן, חשוב מאוד להיעזר בגורם מקצועי שמסוגל לגשר על פני המרחק הגיאוגרפי ולבדוק את כדאיותה של העסקה. ישנן חברות שונות המציעות את הייעוץ ואת הליווי המקצועי המלא לאורך כל הדרך ולא משאירות את המשקיע להתמודד לבדו בעסקה מול מוכרי הנדל"ן.

 

מה חשוב לבדוק בטרם משקיעים בנדל"ן בארה"ב?

- מי היא חברת הניהול של הנכס המלווה את התהליך? איך מתנהלת התקשורת מולה וכיצד נוכל לעקוב באופן שוטף ורציף על מצב הנכס בכל זמן נתון.

- יש לפנות אך ורק אל חברות נדל"ן מובילות ולדעת לזהות אותן.

- יש לבדוק עם רואה חשבון ישראלי וגם אמריקאי את היבטי המימון, הכיסוי והמיסוי של הנדל"ן כדי לראות את רמת הכדאיות על פני העסקה.

- יש לדאוג לביקורת פיזית באופן קבוע בנכס הנרכש.

- יש לבצע בדיקה מקצועית של הנכס מבחינת המבנה וגם מבחינת הסביבה בו הוא נמצא.

 

התייעצו עם מומחים בתחום

רק חברה אמינה ומקצועית עליה אתם סומכים, תוכל להעניק לכם את הייעוץ המקצועי והמלא תוך שהיא מתאימה עבורכם את הנכס על פי הצורך והתנאים שלכם. חברה מקצועית תדע לאתר עבורכם את הנכסים המשתלמים ביותר על פי פרופיל ההשקעה שלכם וההון שיש לכם להציע ולהשקיע בנדל"ן. החברה תוכל גם לזהות את חברות הנדל"ן המובילות והאמינות ותציע לכם את הליווי המשפטי המלא לאורך כל הדרך מתוך ידע והתמחות בשוק האמריקאי. החברה תציע גם את הביקורת הפיזית במקום ותנהל עבורכם את הקשר ואת המעקב מול חברת הניהול שמטפלת בנכס שלכם.

 

השקעה חכמה לטווח ארוך

עם בחינה נכונה של השטח ובליווי אנשי המקצוע המתאימים עורכי דין, יועצי מס, יועצי משכנתאות ועוד, ניתן למקסם את הרווחים של ההשקעה בנדל"ן אף כאשר זה נעשה רחוק מאוד מהעין. עם השקעה נכונה וחכמה, נזכה לקצור פירות טובים במהרה. 
כותרת:
שם:
תוכן התגובה:
 
אולי יעניין אתכם גם :
סוגי רמפות ומעלונים בגיל השלישי
מגבלות קשות בגיל השלישי, ירידה בתפקוד והצורך במתן מענה הופכים את הדרישה ואת הביקוש לרמפות ולמעלונים לחלק בלתי נפרד מאביזרי העזר החיוניים לגיל זה.
לקריאה
איטום קירות בסנפלינג בבתי אבות
איטום קירות בסנפלינג היא אחת משיטות האיטום שבוודאי תתלהבו מאוד לראות
לקריאה
טיפולים אסתטיים ללא ניתוח בגיל השלישי
הפנים שלכם הם כרטיס הביקור שלכם בכל גיל ובפרט בגיל השלישי, קבלו מידע ועצות לטיפולים אסתטיים.
לקריאה
אימוץ חיית מחמד בגיל השלישי
כל וטרינר ימליץ: אימוץ חיית מחמד מעולה לאנשים מבוגרים
לקריאה
אולם אירועים כבר יש? חוגגים חתונת זהב
זה שהגעתם לגיל השלישי לא אומר שהחגיגות הגדולות בחייכם נגמרו – להיפך, יש הישגים נפלאים שראויים לציון ולמסיבה: חתונת הכסף והזהב למשל. אז קדימה, זמן לחגוג!
לקריאה
עבודות יצירה למבוגרים
מבוגרים בגיל הזהב עוסקים במגוון רחב של עבודות יצירה על מנת לפתח יכולות מוטוריות, קוגניטיביות ורגשיות. העבודות נבחרות בקפידה והן מתאימות לגברים ונשים בגילאים שונים. הנה כמה מהן
לקריאה
רכב חדש מהחנות לבני הגיל השלישי
הגיל השלישי הוא גיל עם הרבה אתגרים אך יש בו דבר אחד שאין עליו עוררין: החופש! לכן ברור מדוע זה הזמן הטוב ביותר לקנות רכב חדש, אז למה שלא תחפשו לכם גם אתם מימון רכב חדש לבני הגיל השלישי?
לקריאה
קלנועית סולארית לבני הגיל השלישי
האנרגיה הסולארית מתפשטת בחיינו ומתחילה להגיע לתחומים שבהם, עד לא מזמן, שלטו שלטון מוחלט החשמל והסוללות בכל הספקיהן. מדוד השמש המיתולוגי ועד לקלנועית המיועדת לבני הגיל השלישי, קרני השמש מגיעות לכל מקום.
לקריאה
טיפול זוגי בגיל הזהב
טיפול זוגי וייעוץ זוגי בגיל מתקדם הם לפעמים דבר בלתי נמנע. אחרי כל כך הרבה שנים מערכת היחסים מתערערת בעקבות מגוון סיבות, אך חשוב לדעת שיש פתרונות ויש מי שיסייע. אך מי באמת מוסמך למתן טיפול זוגי מקצועי?
לקריאה
השתלבות בעבודה לבני הגיל השלישי
להשתלב במקום חדש כרוך בתהליך ארוך ולעיתים לא קל , עבור אנשים בגיל מבוגר יותר האתגר לעיתים הוא כפול. במאמר הבא נביא בפניכם כיצד ניתן להקל על תהליך ההתאקלמות על עובדים בגיל זה .
לקריאה
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
אתר בגילנו מספק מידע בנושא פתרונות דיור, דיור מוגן, בתי אבות, ייעוץ והכוונה לבחירת בית אבות, ייעוץ פיננסי לגיל הזהב, תרבות ופנאי, לימודים לגמלאים, הכרויות למבוגרים ועוד.